X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Apartmány Oropesa - autobusem

Španělsko

>

Costa del Azahar

>

Oropesa del Mar

Apartmány Oropesa - autobusem
Typ ubytování
apartmány
Vzdálenost od pláže
100 m
Typ pláže
písečná
TVLednice/minibar

Ubytování je zajištěno v komplexu apartmánových budov nacházejících se ve vzdálenosti 100 až 400 m od pláže v letovisku Oropesa del Mar (Španělsko, Costa del Azahar). Apartmány jsou tvořeny dvoulůžkovými ložnicemi, obývacím pokojem s možností přistýlek, vybavenou kuchyní se sporákem, ledničkou a nádobím. Každý apartmán má balkon a 1 až 2 sociální zařízení (dle velikosti apartmánu).Apartmány se nacházejí u pláže Concha - Playa Parada a Palmavera (bez bazénu), Bonaire, Tilos, Mar de Oropesa a Oromar (s bazénem) a u pláže Morro de Gos - Solymar, Tenerife, Playamar a Bernat (s bazénem). Bazény fungují pouze v prázdninových měsících a za jejich využívání se platí na místě poplatek ve výši 50 eur/apartmán/pobyt.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

plná penze Na osobu / Na noc 130
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

AP4/6 – apartmán pro 4–6 osob (2 ložnice, kuchyně, obývací pokoj s možností 1–2 přistýlek).
AP2/4 – apartmán pro 2–4 osoby (1 ložnice, kuchyně, obývací. pokoj s možností 1–2 přistýlek).

Stravování

Stravování, je-li v ceně, je podáváno v restauraci hotelu Ancla formou švédských stolů. V ceně jídla je zahrnut i jeden nápoj dle vlastního výběru (pivo, voda, kola, víno).

Cena zahrnuje

• Ubytování na 7 nocí

• Služby stálého delegáta

• autobosovou dopravu

Příplatky

obědy 130 Kč/den

Doprava

Doprava na Costa Azahar je autobusem.
Možnost nástupu v Brně, Velkém Meziříčí, Jihlavě, Praze a Plzni, Velké Bíteši, Humpolci, Berouně ZDARMA, dále za příplatek i v následujících místech: Opava (400) Ostrava (350), Frýdek Místek (300), Příbor (300), Nový Jičín (300), Hranice (250), Lipník n. B. (250), Olomouc (200), Přerov (250), Prostějov (200), Vyškov (150), Tišnov (100), Kuřim (100)

Ohlasy zákazníků

Mail 3.9.2004
Dobrý den, letos jsem již potřetí byla s Vaší cestovní kanceláří na dovolené ve Španělsku a opět jsem se přesvědčila o kvalitách Vašich služeb. Vše bylo opět po všech stránkách vynikající, ubytování, jídlo, práce Vašich delegátů. Letos ovšem ještě o to víc mám za co děkovat, protože se mně a mojí kamarádce v letovisku Oropesa del Mar, kde jsme dovolenou trávily, stal nepříjemný zážitek, kterým byla noční "návštěva" zloděje na terase apartmánu, ve kterém jsme bydlely.Hned ráno o nás ovšem bylo postaráno a totéž odpoledne jsme se přestěhovaly do jiného apartmánu. A právě zde bych chtěla poukázat na Vaší delegátku paní Ivonu Odehnalovou, která se o nás v této situaci skvěle postarala, a to s naprostou samozřejmostí a ochotou, my samy jsme se ani nemusely ptát, jestli je možné, abychom se přestěhovaly, automaticky nám hledala nový apartmán. Chci proto celé Vaší cestovní kanceláři a jí osobně velice poděkovat za skvělé služby, ochotu a vstřícný přístup. S pozdravem Marta Kalábová.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video ze ŠpanělskaMěstečko na Pobřeží pomerančového květu, Costa Azahar (Španělsko), ležící asi 80 km severně od Valencie, které se v letních měsících mění na rušné prázdninové centrum. V Oropese strávilo již mnoho našich turistů svou dovolenou a rádi se sem vracejí kvůli nezapomenutelné atmosféře. Oropesa to je přímořské letovisko téměř po celý rok zalité sluncem, půvabná zátoka La Concha s písečnými plážemi a příjemně teplou vodou, kouzelný pás pobřeží v podhůří přímořských hor obklopený pomerančovníkovými a mandloňovými sady, poklidná promenáda kolem pobřežních útesů i množství restaurací, kavárniček a obchůdků.Zdejší pláže jsou výjimečné díky své rozličnosti, najdete zde několikakilometrové pláže s jemným pískem, malé zátoky, ale i skalní útesy s panenským pobřežím a hrubším pískem. Vedle bohatého kulturního vyžití zde návštěvníci najdou i množství sportovních aktivit spojených s mořem - kurzy plachtění, windsurfingu, potápění, lov ryb, vodní lyžování. Najdete tu i půjčovny kol, motocyklů, surfů, člunů, hřiště pro plážový volejbal a tenisové kurty. V neposlední řadě jsou to turistické stezky, kde hlavními protagonisty jsou moře, sady pomerančovníků a hory. Nejznámější je tzv. zelená stezka podél moře z Oropesy do Benicassimu. Vydat se můžete i do starého městečka a toulat se uličkami kolem hradu nebo navštívit některé z mnohých muzeí.

Fakultativní výlety

Valencie - celodenní výlet
Valencie je třetím největším městem Španělska, kterému se říká město svátků a radosti. Během návštěvy si prohlédnete historický střed města s katedrálou, bazilikou Panny Marie Opuštěných, Generalitní palác, palác markýze de Dos Aguas. Budete mít i čas prohlédnout si celé město ze zvonice katedrály, projít si místní tržnici, nahlédnout do
jedné z největších býčích arén nebo navštívit Muzeum výtvarného umění. Odpoledne využijete k návštěvě jedinečného centra umění a vědy. Supermoderní komplex vystavěný v posledních letech se stal jedním z hlavních cílů návštěvníků Valencie a vedle jedinečné moderní architektury jednotlivých pavilonů nabízí návštěvu kina IMAX v pavilonu L´Hemisferic, muzeum Vědy prince Filipa, delfinárium nebo největší oceánografický park v Evropě L´Oceanografic s 10 000 exempláři více než 500 živočišných druhů.
Cena: 38 eur ( + vstup do Oceanografic 27,90 eur)

Peňíscola
Peňíscola je velice malebné městečko ležící asi 50 km od Oropesy. Staré město se nachází na skalnatém výběžku vybíhajícím do moře. Na něm stojí středověký templářský hrad, známý jako "papežský", neboť zde našel útočiště avignonský papež Benedikt XIII. Návštěva zahrnuje prohlídku s výkladem (včetně vstupu do hradu) a poté osobní volno, které je možné využít k okružní plavbě kolem poloostrova na výletní lodi. Cestou zpět zastávka v obchodě s typickou keramikou.
Cena: 27 eur

Benicassim
Půldenní výlet do letoviska Benicassim zahájíte návštěvou bývalé karmelitánské výrobny likérů a vín, kde budete mít příležitost ochutnat místní produkci - muškátové a mešní víno, ovocné likéry a bylinný likér karmelitánů.. Potom vyjedete ke klášteru Bosých karmelitánů v přírodní rezervaci Desierto de las Palmas, půvabně položenému ve výšce asi 450 m nad mořem s krásnou vyhlídkou na Benicassim a jeho okolí. Cestou zpět do Oropesy se krátce zastavíte na pobřeží u pěší promenády se souborem secesních vilek z přelomu 19./20. stol.
Cena: 25 eur (zahrnuje i degustaci)

Aquarama
Odpolední návštěva jednoho z největších vodních parků na valencijském pobřeží v nedalekém Benicassimu. Park je v provozu přibližně od 15.6. do 15.9. Mezi nejoblíbenější atrakce patří bazén s umělými vlnami, dětské bazény, tobogány, skluzavky, kamikadze, Black Hole, Twister či Vesmírná střela Space Shot - jediná tohoto druhu ve Španělsku. Samozřejmě je možno i odpočívat v relaxačních a hydromasážních bazénech nebo posedět v některém z barů či restaurací.
Cena: 25 eur (zahrnuje i vstupné do parku)

Morella
Půldenní výlet do jednoho z nejkrásnějších středověkých měst obehnaného hradbami s dominantou mohutného hradu, který ční ve výšce 1070 m nad mořem.Městečko leží ve vnitrozemí, asi 60 km od Oropesy. Kolem hradu vedou strmé uličky plné typických obchůdků s místními specialitami. V ceně výletu je vstup do hradu, arcikněžský kostel Nejsvětější Panny Marie, ruiny františkánského kláštera a bazilika. Ve volném čase možnost navštívit muzeum dinosaurů.
Cena: 38 eur (včetně vstupů)

Sagunto
Půldenní výlet do historického města ležícího jižně od Oropesy, asi 20 km od Valencie. Společná procházka městem s římskými památkami a s nejrozsáhlejší hradní pevností ve Španělsku. Saguntský hrad je více jak 1 km dlouhý a je rozdělený na 7 částí budovaných v různých etapách. Sagunto vyplenil v roce 218 př. n.l. kartaginský vojevůdce Hanibal, což vedlo k rozpoutání 2. punské války mezi Kartágem a Římem.
Cena: 27 eur

Flamenco show
Večerní návštěva představení nejtypičtějšího španělského tance - flamenca ve městě Vinaroz, asi 60 km od Oropesy. Více než hodinové strhující vystoupení profesionálního tanečního souboru z Valencie, který Vám předvede různé tance typické pro jižní Španělsko - sevillanas, caracoles, bulerías, zapateados a další. V ceně výletu je kromě představení flamenca i večeře, na které se podává to nejpůvodnější z valencijské oblasti - paella a sangría.(Pořádá se pouze v červenci a srpnu.)
Cena: 35 eur

Port Aventura
Celodenní návštěva jednoho z největších zábavních tématických parků v Evropě, který se nachází v Salou, asi 150 km na sever od Oropesy. Během jednoho dne můžete navštívit 5 oblastí světa - Čínu, Mexiko, Divoký západ, Polynésii či Stře- domoří, ochutnat tamní speciality, zhlédnout některé z 30 divadelních a tanečních vystoupení či nakoupit typické suvenýry z jednotlivých částí světa. Můžete vyzkoušet svou odvahu na téměř 40 atrakcích (horská dráha, mořská odysea...).
Cena: 70 eur (zahrnuje i vstupné do parku)

Wellness odpoledne - Marina d´Or - Balneario
Dvouhodinová návštěva a koupání v největších lázních s mořskou vodou v Evropě v 5* hotelu v turistickém resortu Marina d´Or. K dispozici je centrální bazén s mořskou vodou, bazény s masážními tryskami, vířivky, římské lázně, horké mramorové lavice, terapeutická zóna, masáže chodidel na písku a kamenech, sauny, skotské střiky, turecké parní lázně, kabinka se sněhem a ledem, relaxační zóna s infračervenými paprsky a další.
Cena: 18 eur

Penyagolosa
Pěší výstup na druhou nejvyšší horu Valencijské autonomní oblasti Penyagolosu vysokou 1813 m nad mořem. Hora se nachází asi 60 km od Oropesy. Výstup trvá asi 2 hodiny, odměnou jsou nádherné pohledy do okolí. Nutná sportovní obuv.
Cena: 25 eur

Castellón - mercadillo
Návštěva oblíbeného pondělního trhu v hlavním městě castellónské provincie, v Castellónu. Jde o největší trh v celé provincii a přijíždějí sem lidé za nákupy z celého okolí. Nedaleko tržnice je také velké nákupní centrum Carrefour.
Cena: 16 eur