X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Palmasol***

Španělsko

>

Costa del Sol

>

Benalmádena

Hotel Palmasol***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
250 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVWiFiSejfFitnessBazén venkovní

Hotel se nachází v centru letoviska Benalmádena (Španělsko, Costa del Sol), v blízkosti přístavu Puerto Marina, kterému se říká pro množství zátok Malé Benátky, a asi 200 m od pláže s pobřežní promenádou. Pouhých 10 minut pěší chůze od proslulého centra la Carihuela se spoustou rybích restaurací a nádhernými plážemi s palmovými háji.Velmi oblíbený hotel s mezinárodní klientelou. Hostům jsou k dispozici 2 bary, TV místnost s obří obrazovkou, lobby bar, hotelová restaurace, obchůdek, ping-pong, biliár, kadeřnictví, jacuzzi a tělocvična s výhledem do zahrady s bujnou vegetací. V hotelu je k dispozici internet (za poplatek).Velká hotelová zahrada s bazénem, lehátky a slunečníky. Velmi příjemné jsou procházky v Puerto Marina, který patří k nejkrásnějším přístavům ve Španělsku, najdete tu i bary, restaurace,potápěčské centrum a podmořský vodní park.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pěkně vybavené pokoje s klimatizací, trezorem (za poplatek), TV se satelitem a soc. zařízením, v koupelně k dispozici fén. Možnost 1-2 přistýlek (pokoje s 2 přistýlkami jen na vyžádání). Pokoje se 2 přístýlkami jsou vybaveny 2 postelemi o šířce 1,35 m každá. Slevy pro dítě do 12 let na přistýlce.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze formou švédských stolů. Možnost připlacení obědů.

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 nocí s vyznačenou dopravou

transfery letiště-hotel-letiště

polopenze

služby stálého delegáta

letištní taxy a palivový příplatek

Příplatky

obědy: dospělý 300 Kč/os/den, děti 2-12 let 150 Kč/os/den

jednolůžkový pokoj (jen na vyžádání): 450 Kč/noc

Doprava

DOPRAVA NA COSTA DEL SOL, do Málagy, je letecká, se společností Travel Service. Odlety jsou z Brna s následnými transfery do/z hotelu se španělskými autobusy. Návrat je letecky do Prahy a návazným autobusem CK Čedok do Brna.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Benalmádena navazuje na Torremolinos a je jedním z nejvýznamějších turistických center na Costa del Sol (Španělsko). Je tu celkem 8 km pláží, které se střídají s romantickými zátokami. Pláže el Arroyo de Miel a el Bil Bil, jsou považovány za jedny z nejhezčích. Najdete tu sportovní přístav, který je se svými 1000 kotvišti pýchou Costa del Sol. Pravidelně se tu konávají závody prvotřídních regat, mezinárodní soutěže v rybolovu a řada programů zaměřená na životní prostředí. Hrad Castillo de Bil Bil, který vypadá jako zavěšený nad mořem, je dnes místem výstav a koncertů. Park Paloma – holubí park je tématický park s řadou vodních fontán, stovkami rostlin a květin, s jezerem, které je útočištěm želv a různorodého ptactva. Ale najdete tu i horské kozy a daňky. Krásný výhled je z hory Calamorro ve výšce 750 m nad mořem. Vede sem kabinová lanovka. Za jasných dnů je vidět Málaga, pohoří Atlas v Africe nebo horký masiv u Granady. Prostředí je protkáno 50 km přírodních stezek různých stupňů obtížnosti.

Fakultativní výlety

Granada

Celodenní výlet do poslední bašty Arabů na Iberském poloostrově. Po příjezdu návštěva palácového komlexu Alhambra, proslulého svými vonnými zahradami, zdobenými patii, téměř vzdušnými paláci a červenými robustními věžemi. Komplex je doplněn i o renesanční palác Karla V. a letní sídlo arabských panovníků El Generalife. Odpoledne procházka historickým centrem města, individuálně možnost návštěvy katedrály nebo královské hrobky, kde odpočívají katoličtí králové Isabela a Ferdinand.

Sevilla

Sevilla je hlavním městem Andalusie a čtvrtým největším městem Španělska. Celodenní výlet do tohoto překrásného města na řece Guadalquivir se spoustou pamětihodností zahrnuje okružní jízdu kolem historického jádra města, včetně zastávky v Parku Maria Luisa, kde se konala hispanoamerická výstava, kolem Isla Mágica, kde se konala světová výstava EXPO, a dále pěší procházku po typické čtvrti Santa Cruz a návštěvu katedrály, největší gotické katedrály na světě. Ve volném čase možnost návštěvy královského paláce a jeho zahrad.

Tánger

Odjezd po Costa del Sol do Algeciras, který leží v algeciraské zátoce naproti Gibraltaru nebo do Tárify, nejjižnějšího města Evropy, nalodění a plavba Gibraltarskou úžinou (při troše štěstí po cestě pozorování delfínů) do Tangeru, nazývaného Brána do Afriky. Prohlídka starého města, jednoho z nejzajímavějších, nejtajuplnějších a nejvíce vibrujících měst Maroka s tradičními bazary, obchody a mešitami. Oběd v typické marocké restauraci a volno k nákupům na typickém Zocu. Odpoledne návrat na evropskou pevninu.

Gibraltar

Celodenní výlet na Gibraltarskou skálu, anglickou kolonii na původním španělském území, na samém okraji Evropy. Projížďka městem a po Gibraltarské skále v mikrobusech se zastávkami na Punta de Europa s vyhlídkou na Afriku,
u Svatomichalských jeskyní, s návštěvou jeskyní a Opičí skály, kde žijí napůl divoké opice z rodu Macaca. Ve volném čase procházka po Main Street s guvernérským palácem, historickou policejní stanicí a budovou pošty. Možnost nákupu bezcelního zboží – alkohol, cigarety.

Córdoba

Celodenní výlet do bývalého hlavního města kalifátu. Po cestě krátká zastávka v malebném městečku Antequera, které patří do typických bílých andaluských vesnic. Po příjezdu do Cordoby, města tří kultur, prohlídka jedinečné památky, která je pod ochranou UNESCO, mešity-katedrály, procházka židovskou čtvrtí se synagogou, s nádherně zdobenými patii a typickými zahradami. Ve volném čase možnost návštěvy královského alcázaru nebo unikátního archeologického muzea.