X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Playa Bonita**** pro starší 55 let - podzim v Andalusii

Španělsko

>

Costa del Sol

>

Benalmádena

Hotel Playa Bonita**** pro starší 55 let - podzim v Andalusii
Typ ubytování
hotel

Příjemná dovolená mimo hlavní turistickou sezonu a mimo parné prázdninové měsíce určená pro seniory, osoby starší 55 let a osoby v jejich doprovodu. Výjimečná nabídka pobytů dotovaná španělskou vládou. Kvalitní čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází asi 50 m od písečné pláže, nedaleko střediska Benalmádena (Španělsko, Costa del Sol). U hotelu autobusová zastávka, vzdálenost do centra Benalmádeny cca 4 km. V bezprostřední blízkosti hotelu jsou obchody, restaurace, kavárny. Hotel nabízí služby kadeřnictví, tělocvičny, pronájmu kol, najdete tu obchod, bazén se slunečníky, klimatizovanou restauraci, bar, sluneční terasu.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

plná penze Na osobu / Na noc 110
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 3600
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s klimatizací/topením, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem TV/sat. a balkonem. Trezor a minibar na pokoji jsou za poplatek. Pokoje jsou směrovány na mořskou stranu.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů, voda a víno v ceně. Je možno si doplatit plnou penzi.

Cena zahrnuje

- 7x ubytování

- leteckou dopravu vč. všech poplatků

- transfery letiště-hotel-letiště

- polopenzi vč. vína a vody

- služby česky mluvícího delegáta

- půldenní výlet v lokalitě

Příplatky

- plná penze 110 Kč/os/den

- jednolůžkový pokoj 3 600 Kč/os/pokoj


- Svozy na letiště Praha Ruzyně (za příplatek, cena za osobu a cestu tam i zpět):

Ostrava a Frýdek Místek - 650 Kč

Olomouc a Prostějov - 600 Kč

Brno - 450 Kč

Jihlava-Pávov - 350 Kč


- balíček výletů Granada-Alhambra + Gibraltar - 2500 Kč

- v termínu 25.10.-1.11. 2 x denně cvičení s cvičitelkou (nutno objednat při přihlášení na zájezd)

Doprava

Doprava je letecká, z Prahy do Málagy

Možnost svozů na letiště Praha - viz příplatky

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Benalmádena navazuje na Torremolinos a je jedním z nejvýznamějších turistických center na Costa del Sol (Španělsko). Je tu celkem 8 km pláží, které se střídají s romantickými zátokami. Pláže el Arroyo de Miel a el Bil Bil, jsou považovány za jedny z nejhezčích. Najdete tu sportovní přístav, který je se svými 1000 kotvišti pýchou Costa del Sol. Pravidelně se tu konávají závody prvotřídních regat, mezinárodní soutěže v rybolovu a řada programů zaměřená na životní prostředí. Hrad Castillo de Bil Bil, který vypadá jako zavěšený nad mořem, je dnes místem výstav a koncertů. Park Paloma – holubí park je tématický park s řadou vodních fontán, stovkami rostlin a květin, s jezerem, které je útočištěm želv a různorodého ptactva. Ale najdete tu i horské kozy a daňky. Krásný výhled je z hory Calamorro ve výšce 750 m nad mořem. Vede sem kabinová lanovka. Za jasných dnů je vidět Málaga, pohoří Atlas v Africe nebo horký masiv u Granady. Prostředí je protkáno 50 km přírodních stezek různých stupňů obtížnosti.

Fakultativní výlety

Granada

Celodenní výlet do poslední bašty Arabů na Iberském poloostrově. Po příjezdu návštěva palácového komlexu Alhambra, proslulého svými vonnými zahradami, zdobenými patii, téměř vzdušnými paláci a červenými robustními věžemi. Komplex je doplněn i o renesanční palác Karla V. a letní sídlo arabských panovníků El Generalife. Odpoledne procházka historickým centrem města, individuálně možnost návštěvy katedrály nebo královské hrobky, kde odpočívají katoličtí králové Isabela a Ferdinand.

Sevilla

Sevilla je hlavním městem Andalusie a čtvrtým největším městem Španělska. Celodenní výlet do tohoto překrásného města na řece Guadalquivir se spoustou pamětihodností zahrnuje okružní jízdu kolem historického jádra města, včetně zastávky v Parku Maria Luisa, kde se konala hispanoamerická výstava, kolem Isla Mágica, kde se konala světová výstava EXPO, a dále pěší procházku po typické čtvrti Santa Cruz a návštěvu katedrály, největší gotické katedrály na světě. Ve volném čase možnost návštěvy královského paláce a jeho zahrad.

Tánger

Odjezd po Costa del Sol do Algeciras, který leží v algeciraské zátoce naproti Gibraltaru nebo do Tárify, nejjižnějšího města Evropy, nalodění a plavba Gibraltarskou úžinou (při troše štěstí po cestě pozorování delfínů) do Tangeru, nazývaného Brána do Afriky. Prohlídka starého města, jednoho z nejzajímavějších, nejtajuplnějších a nejvíce vibrujících měst Maroka s tradičními bazary, obchody a mešitami. Oběd v typické marocké restauraci a volno k nákupům na typickém Zocu. Odpoledne návrat na evropskou pevninu.

Gibraltar

Celodenní výlet na Gibraltarskou skálu, anglickou kolonii na původním španělském území, na samém okraji Evropy. Projížďka městem a po Gibraltarské skále v mikrobusech se zastávkami na Punta de Europa s vyhlídkou na Afriku,
u Svatomichalských jeskyní, s návštěvou jeskyní a Opičí skály, kde žijí napůl divoké opice z rodu Macaca. Ve volném čase procházka po Main Street s guvernérským palácem, historickou policejní stanicí a budovou pošty. Možnost nákupu bezcelního zboží – alkohol, cigarety.

Córdoba

Celodenní výlet do bývalého hlavního města kalifátu. Po cestě krátká zastávka v malebném městečku Antequera, které patří do typických bílých andaluských vesnic. Po příjezdu do Cordoby, města tří kultur, prohlídka jedinečné památky, která je pod ochranou UNESCO, mešity-katedrály, procházka židovskou čtvrtí se synagogou, s nádherně zdobenými patii a typickými zahradami. Ve volném čase možnost návštěvy královského alcázaru nebo unikátního archeologického muzea.