X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Tropicana****

Španělsko

>

Costa del Sol

>

Torremolinos

Hotel Tropicana****
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
10 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBazén venkovní

Originální menší hotel se nachází u nejznámější a nejvěhlasnější pláže La Carihuela, s bývalou rybářskou vesnicí - letovisko Torremolinos (Španělsko, Costa del Sol), která je dnes věhlasná svými restauracemi a rybími specialitami, a jen kousek pěšky po pláži od Puerto Marina, přezdívaného Malé Benátky. Hotelovým hostům je k dispozici bazén s tropickou zahradou a lehátky, 2 restaurace, jedna se specialitami na grilu, druhá s nádhernými vyhlídkami na pobřežní promenádu a moře, americký bar a plážové chiringuito.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Velmi pěkné a stylově vybavené pokoje s klimatizací, stropním ventilátorem, trezorem (za poplatek), TV se satelitem a soc. zařízením, terasa, minilednička, v koupelně k dispozici i vana i sprcha, a dále fén. Možnost 1 přistýlky pro dítě nebo dospělého. Slevy pro dítě do 12 let na přistýlce. Z pokojů je výhled do zahrady, z vyšších pater i na pláž.

Stravování

V ceně pobytu je snídaně formou švédských stolů. Za příplatek je možné si doobjednat polopenzi nebo plnou penzi.

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 nocí s vyznačenou dopravou

transfery letiště-hotel-letiště

snídaně

služby stálého delegáta

letištní taxy a palivový příplatek

Příplatky

večeře: dospělý 300 Kč/os/den, děti 2-12 let 150 Kč/os/den

obědy+večeře : dospělý650 Kč/os/den, děti 2-12 let 325 Kč/os/den

jednolůžkový pokoj: 650 kč/noc

Doprava

DOPRAVA NA COSTA DEL SOL, do Málagy, je letecká, se společností Travel Service. Odlety jsou z Brna s následnými transfery do/z hotelu se španělskými autobusy. Návrat je letecky do Prahy a návazným autobusem CK Čedok do Brna.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Mezinárodní turistické středisko Torremolinos na Costa del Sol (Španělsko), jen 15 km od Málagy a 10 km od letiště, se nachází ve velké zátoce s 9 km pláží, ze severu a ze západu chráněnými pohořími Sierra Tejada a Sierrou Nevada. Díky tomu je zde velmi příznivé klima po celý rok. Z původní rybářské vesnice 19. stol. vyrostlo moderní turistické centrum se širokým zázemím umožňujícím vyžití pro milovníky sportu, kultury i přírody. Hlavní tepnou města je starobylá ulice San Miguel, která je pěší zónou a je plná obchodů se vším možným zbožím. Nejznámnější a nejhezčí pláže Torremolinos jsou la Carihuela a Bajondillo. Obě byly původně typickými rybářskými čtvrtěmi, dnes jsou to ale vyhlášené čtvrti s těmi nejlepšími restauracemi a s plážemi s krásnými promenádami. Ve čtvrti la Carihuela se koná vždy první čtvrtek v červnu El Día de Pescaíto, kdy se nabízejí k ochutnání mořské potvůrky a smažené ryby. V každém případě la Carihuela je tím správným místem k ochutnání pescaíto frito – smažených rybiček po celý rok. V této čtvrti je na sto různých barů a restaurací specializujících se na přípravu ryb, ale i typického gazpacha, studené andaluské polévky. Nachází se tu i Aqualand – první akvapark ve Španělsku. Má plochu 70.000 m2 a najdeme tu např. kamikaze s 24 metry výšky, Fast River a Twister, různé bazény s protiproudem, kaskádami atd. Hned vedle je krokodýlí park - jedinečný v Evropě, kde žije na 300 exemplářů krokodýlů z celého světa. Rozloha parku 16.000 m2, s jezerem 6.000 m2 s 5 ostrůvky. Dále je tu překrásná botanická zahrada, kde žije i spousta exotických ptáků.

Fakultativní výlety

Granada

Celodenní výlet do poslední bašty Arabů na Iberském poloostrově. Po příjezdu návštěva palácového komlexu Alhambra, proslulého svými vonnými zahradami, zdobenými patii, téměř vzdušnými paláci a červenými robustními věžemi. Komplex je doplněn i o renesanční palác Karla V. a letní sídlo arabských panovníků El Generalife. Odpoledne procházka historickým centrem města, individuálně možnost návštěvy katedrály nebo královské hrobky, kde odpočívají katoličtí králové Isabela a Ferdinand.

Sevilla

Sevilla je hlavním městem Andalusie a čtvrtým největším městem Španělska. Celodenní výlet do tohoto překrásného města na řece Guadalquivir se spoustou pamětihodností zahrnuje okružní jízdu kolem historického jádra města, včetně zastávky v Parku Maria Luisa, kde se konala hispanoamerická výstava, kolem Isla Mágica, kde se konala světová výstava EXPO, a dále pěší procházku po typické čtvrti Santa Cruz a návštěvu katedrály, největší gotické katedrály na světě. Ve volném čase možnost návštěvy královského paláce a jeho zahrad.

Tánger

Odjezd po Costa del Sol do Algeciras, který leží v algeciraské zátoce naproti Gibraltaru nebo do Tárify, nejjižnějšího města Evropy, nalodění a plavba Gibraltarskou úžinou (při troše štěstí po cestě pozorování delfínů) do Tangeru, nazývaného Brána do Afriky. Prohlídka starého města, jednoho z nejzajímavějších, nejtajuplnějších a nejvíce vibrujících měst Maroka s tradičními bazary, obchody a mešitami. Oběd v typické marocké restauraci a volno k nákupům na typickém Zocu. Odpoledne návrat na evropskou pevninu.

Gibraltar

Celodenní výlet na Gibraltarskou skálu, anglickou kolonii na původním španělském území, na samém okraji Evropy. Projížďka městem a po Gibraltarské skále v mikrobusech se zastávkami na Punta de Europa s vyhlídkou na Afriku,
u Svatomichalských jeskyní, s návštěvou jeskyní a Opičí skály, kde žijí napůl divoké opice z rodu Macaca. Ve volném čase procházka po Main Street s guvernérským palácem, historickou policejní stanicí a budovou pošty. Možnost nákupu bezcelního zboží – alkohol, cigarety.

Córdoba

Celodenní výlet do bývalého hlavního města kalifátu. Po cestě krátká zastávka v malebném městečku Antequera, které patří do typických bílých andaluských vesnic. Po příjezdu do Cordoby, města tří kultur, prohlídka jedinečné památky, která je pod ochranou UNESCO, mešity-katedrály, procházka židovskou čtvrtí se synagogou, s nádherně zdobenými patii a typickými zahradami. Ve volném čase možnost návštěvy královského alcázaru nebo unikátního archeologického muzea.