X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Mallorca, letecký poznávací zájezd - 7 nocí

Španělsko

PALMA • LA GRANJA DE ESPORLES • SA CALOBRA • PORT SOLLER • VALLDEMOSA • FORMENTOR • LLUC • ALCUDIA • PORT POLLENSA • SA DRAGONERA
Mallorca, letecký poznávací zájezd - 7 nocí

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 3500
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Brna do Palma de Mallorca. Transfer na ubytování - hotely a aparthotely do 100m od pláže.

2. den

Volné dopoledne ke koupání, odpoledne výlet do nejhezčí vesnice ostrova, do Valldemossy, kde příroda a člověk žijí v dokonalé harmonii. Užijete si procházku po úzkých kamenných uličkách s malebnými fasádami domů pokrytých kvetoucími květinami nebo můžete posedět v některé typické kavárně či cukrárně. Nejznámější památkou Valdemossy je bývalý kartuziánský klášter – La Cartuja, založený v roce 1399. Během jeho návštěvy se pokocháte cennými exponáty a dozvíte se mnoho zajímavostí o zvycích kdysi nejbohatšího mnišského řádu. Zde strávil zimu roku 1838 extravagantní pár, skladatel Frederik Chopin a spisovatelka George Sandová.

3. den:

Celodenní výlet s nezapomenutelným cestováním po nejhezčích přírodních místech severozápadní části ostrova. První zastávka bude v evropském městě kůže Inca, kde navštívíte typickou dílnu. Poté přejedete kolem nejvyšších vrcholů ostrova, zastavíte se v nejvýznamnějším poutním místě Mallorky, u kláštera Lluc, a po nejhezčí a také nejkrkolomnější horské silnici sjedete na severní pobřeží do Sa Calobry – rajského místa s nádherným koupáním či procházkami, tunelem vysekaným ve skále i soutěskou, ze které ústi do moře dva horské potoky. Na pohodlné lodi se dále poplavíte podél nejpůsobivějšího pobřeží ostrova do malebného přístavu Port Soller. Po krátké pauze v přístavu nastoupíte na vlak, který si dochoval svůj tradiční charakter a vydáte se na 50 minutovou cestu do Palmy, po cestě budete míjet plantáže s pomerančovníky, olivovníky a mandlovníky a projedete řadou tunelů.. Z Palmy autobusem návrat do Paguery.

4. den:

Volný den ke koupání a odpočinku.

5. den:

Dopoledne návštěva hlavního města Palmy de Mallorca. Procházka historickým centrem s gotickou katedrálou ze 13. stol., nazývanou katedrálou světla, s renesančními městskými hradbami, s parkem Parc del Mar, palácem Almudeina a s gotickou čtvrtí. Zastávka na hradě Bellver, z kterého se otevírá panoramatický výhled na město i přístav. Návrat na ubytování, odpoledne volno.

6. den:

Dopoledne (fakultativně, min. 10 osob) návštěva typické mallorské usedlosti ze 17. stol. La Granja de Esporles, obklopené bujnou vegetací, nádhernými zahradami s florou a faunou ostrova, přírodními studánkami, malým vodopádem a vodotryskem. Uvnitř usedlosti s nábytkem ve stylu 18.-19. stol. se nachází muzeum mallorských tradic, výstava kovářských a tkalcovských strojů, starý vinný sklep, lisovna oleje, malá kaple. Ochutnávka typických mallorských produktů. Návrat na ubytování, volno.

7. den:

Celodenní výlet na severní pobřeží ostrova začíná návštěvou tradičního trhu ve městě Alcudia, se středověkým jádrem obehnaným dobře dochovanými hradbami. Užijete si atmosféru prodeje domácích zvířat, typických řemeslných výrobků, vonícího čerstvého ovoce a zeleniny. Pokračování přes Port Pollensa k mysu Formentor, k vyhlídce Es Colomer. Z plošiny situované v nadmořské výšce 200 metrů si můžete vychutnat výhled na skalnaté útesy omývané ocelově modrým mořem. Nástup na loď (za příznivého počasí) a plavba do přístavu Port Pollensa, kde volno ke koupání nebo k procházkám. Návrat na ubytování.

8. den:

Transfer na letiště a odlet do Brna.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu Brno–Palma de Mallorca–Brno
• letištní taxy
• transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
• 7× ubytování s polopenzí formou švédských stolů
• výlety na Mallorce dle programu
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 600 Kč/noc (na vyžádání)
• výlet lodí Sa Deagonera 750 Kč
• výlet Palma 1000 Kč

Ohlasy zákazníků

Mail 15.8.2013
Vážení, chtěli bychom Vám poděkovat za velmi hezkou letošní dovolenou strávenou na Mallorce v termínu 15.6. - 26.6. Celý pobytovo poznávací zájezd organizovaný Vaší kanceláří byl velice příjemný a splnil naše očekávání.Ubytování i strava na velmi dobré úrovni, jednotlivé zájezdy pojaly to nejdůležitější, tak že jsme poznali z Mallorky to nejhezčí.Co však bylo na tomto zájezdu opravdu nadstandartní, byla úroveň všech průvodkyň. Jejich příjemné vystupování a opravdu hluboké znalosti nás víc než mile překvapily.Byli jsme opravdu velice spokojeni. Chtěli bychom touto cestou poděkovat Vám a doufáme, že pochvalu a poděkování předáte i jim. Těšíme se zase někdy příště! Miroslav a Štěpánka Spoustovi

Mail doručen: 6.9.2012
Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat za velice zajímavý vydařený poznávací zájezd na Mallorcu od 25.8. - 1.9.2012. Byli jsme spokojeni jak s programem zájezdu, ubytováním a stravováním v hotelu Flor Los Almendros, tak i s průvodkyněmi, od kterých jsme se dozvěděli mnoho nového a zajímavého o navštívených místech. Nevyšel nám akorát poslední den programu zájezdu, kdy bylo špatné počasí, a přestože jsme měli zaplacený výlet lodí, nejelo se. Pokud budete v příští sezoně nabízet podobné poznávací zájezdy i s koupáním do jiných zemí, rádi se jich zúčastníme. Děkujeme ještě jednou touto cestou a do budoucna přejeme mnoho spokojených klientů a bezproblémových zájezdů. S pozdravem Jana Křížová a Miroslav Němec

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy