X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Aparthotel Alcudia Garden*** - 7 nocí

Španělsko

>

Mallorca

>

Port de Alcudia

Aparthotel Alcudia Garden*** - 7 nocí
Typ ubytování
aparthotel
Vzdálenost od pláže
100 m
Typ pláže
písečná
Typ pláže
- pláž povrch vyhled -
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBazén venkovní

Aparthotel se nachází v Port de Alcudia (Španělsko, Mallorca), pouze 100 m od nádherné pláže dlouhé a prostorné alcudijské zátoky, a nedaleko S´Albufery, nejvýznamnějšího přírodního parku Baleárských ostrovů. V komplexu najdete vnitřní i vnější bazén, jacuzzi, tělocvičnu, saunu a celkem 8000m² zahradní plochy. Hostům je k dispozici bufetová restaurace, tématická italská restaurace El Giardino, bar-salon a bar u bazénu. Děti se mohou zabavit v mini-clubu, dětském bazénu a na dětském hřišti.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 1000
all inclusive dítě 2-15 let Na osobu / Na noc 500
Polopenze dospělý Na osobu / Na noc 650
Polopenze dítě 2-15 let Na osobu / Na noc 350
snídaně dospělý Na osobu / Na noc 300
snídaně dítě 2-15 let Na osobu / Na noc 150
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je v apartmánech pro 2- 4 osoby s 1 ložnicí se dvěma lůžky a obývacím salonem s 2 rozkládacími pohovkami. V apartmánech jsou vždy 2 osoby na lůžku v ložnici a 3.a 4. dospělá nebo 3. a 4. dítě na přistýlce v salonu. Klimatizované apartmány jsou dále vybaveny kuchyňským koutem s lednicí, koupelnou se soc. zařízením, TV, telefonem, trezorem (za poplatek) a terasou nebo balkonem s venkovním posezením. 1. i 2. dítě do 14,99 na přistýlce pobyt zdarma! Dospělý na přistýlce pobyt zdarma!

Stravování

Vlastní nebo za příplatek snídaně, polopenze (snídaně a večeře) formou bufetu nebo all inclusive.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Příplatky

Snídaně: 300 Kč/noc; dítě 2–15 let 150 Kč/noc
Polopenze: dospělý 650 Kč/noc; dítě 2–15 let 350 Kč/noc
All inclusive: dospělý 1 000 Kč/noc; dítě do 15 let 500Kč/noc

Doprava

Doprava na Mallorcu je zajištěna letadly Boeing 737 české letecké společnosti Smart Wings. Odlety jsou z Brna do Palma de Mallorca.
Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Ostravy do Palma de Mallorca.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Přístav se nachází ve stejnojmenné zátoce na severu ostrova (Španělsko, Mallorca), tradiční výletní místo Mallorčanů se stalo také oblíbeným turisti ckým místem. Přístav, kromě toho, že je hlavním přístavem pro lodní dopravu mezi Mallorkou a Menorkou, je také významným sportovním a rybářským přístavem. Zdejší pláž, 8,5 km dlouhá, se žlutě zlatavým pískem patří k těm nejpěknějším na ostrově. Ve městě mezi hotely a apartmány je pak řada jezer a kanálů, které tvoří součást přírodního parku Albufera. Najdete tu také akvapark a kromě plavání, vodního lyžování či surfování můžete také prakti kovat pěší výlety do hor, cykloturistiku, projížďky na koních nebo golf. Vzdálenost od letiště v Palmě 60 km po dálnici.

Fakultativní výlety

Výlet po ostrově - celodenní výlet
Nejoblíbenější výlet návštěvníků Mallorky, během kterého vyzkoušíte jízdu vláčkem na severní pobřeží ostrova k malebnému přístavu Soller, odkud se svezete lodí kolem pobřeží do soutěsky Sa Calobra s možností koupání v nádherné přírodní scenérii. Pak se fantastickou horskou silnicí vytesanou ve skalách a nazývanou kravatový uzel dostanete autobusem ke klášteru Lluc, poutnímu místu Mallorčanů. Na závěr navštívíte jednu z četných prodejen kůže ve městě Inca, proslulého kožedělnou výrobou.
Valdemossa - půldenní výlet
Valdemossa je snad nejproslulejším místem mallorského vnitrozemí. Svou romanci zde prožili totiž dva slavní umělci 19. stol. - polský skladatel Fryderik Chopin a francouzská spisovatelka George Sandová. Ve zdejším kartuziánském klášteře uchovávají vzpomínku na jejich pobyt. Po hlučném pobřeží je zastávka v poklidné vesničce, s typickými domy a zahradami uprostřed nádherně zeleného horského údolí, příjemným osvěžením.
Marineland
Zábavní park plný atrakcí se zvířaty, ať už je to vystoupení delfínů a tuleňů, nebo překvapivá papouščí show. V areálu najdete i žraloky, různé ryby tropických moří, tučňáky, plameňáky. Po úžasné podívané se můžete občerstvit v některé z kafeterií, bufetů nebo strávit zbývající čas v polynéské zahradě, v tropické chýši nebo prostě jen na pláži.
Formentor - celodenní výlet
Poloostrov Formentor v severní části ostrova je oblíbeným cílem turistů, kteří se chtějí zvěčnit u prudce se svažujících, místy až 400 m vysokých skal, které vytvářejí s rozbouřeným mořem fantastickou scenérii. Cestou se zastavíte v Ince, městě, které žije kožedělným průmyslem, a v Pollense, odkud se nabízí rovněž úchvatný pohled na Formentor.
Večeře v Son Amar
Navštívíte typické sídlo mallorské šlechty, které je proslulé nejen vynikající kuchyní, ale i zábavním programem na špičkové evropské úrovni. Jedná se o průřez španělským uměním, který je doplněn kabaretními čísly mezinárodních umělců.
Aquapark
V blízkosti hlavního města najdete hned dva vodní parky. Jeden, Aquapark, se nachází v Magalufu a druhý, Aqua City v El Arenalu. Oba na- bízí řadu vodních atrakcí, tobogány, kamikadze, bazény, divoké řeky, dobrodružná jezera, ale i odpočinkové zelené plochy, restaurace, bary, dětská hřiště, cukrárny, obchůdky se suvenýry.
Manacor-Cuevas Drach - půldenní výlet
Cesta vede na východ ostrova kolem typických vodních mlýnů a mandlových hájů, nejdříve do Manacoru, města známého výrobou umělých perel, zde se zastavíte v jedné z továren na jejich výrobu. Dále pak pokračujete přes Porto Cristo, bývalý přístav Manacoru, k Dračím jeskyním s největším evropským podzemním jezerem. Vyvrcholením procházky v jeskyních je koncert klasické hudby na vodní ploše, doprovázený světelnými efekty.