X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Aparthotel Bahia Pollensa*** - 10/11 nocí

Španělsko

>

Mallorca

>

Port Pollenca

Aparthotel Bahia Pollensa*** - 10/11 nocí
Typ ubytování
aparthotel
Vzdálenost od pláže
200 m
Typ pláže
písečná
Typ pláže
- pláž povrch vyhled -
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBazén venkovní

Hotel se nachází v Port de Pollensa (Španělsko, Mallorca), v jedné z nejhezčích částí ostrova, u mysu Formentor. Elegantní, prostorný a velmi vzdušný komplex, který díky velkým proskleným prostorám působí velmi světle a příjemně. Ideální prostředí pro dovolenou všech věkových kategorií - rodin s dětmi, párů i skupin přátel. Vzdálenost od pláže s jemným pískem a křišťálovou vodou lemovanou působivou krajinou je 200 m, do centra přístavu je to 1500 m. V komplexu najdete 2 bazény pro dospělé, 1 dětský bazén, zatravněnou plochu o rozloze 6000 m², půjčovnu kol. Součástí vybavení hotelu je bufetová restaurace, kavárna, vnitřní bar, malý obchod s potravinami a internetový koutek. Pro děti je k dispozici dětské hřiště, mini klub s animátory, dětská mini diskotéka, pro dospělé večery s živou hudbou.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

plná penze dospělý Na osobu / Na noc 850
plná penze dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 450
Polopenze dospělý Na osobu / Na noc 600
Polopenze dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 300
snídaně dospělý Na osobu / Na noc 200
snídaně dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 100
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je ve studiích pro 2-3 osoby nebo v apartmánech pro 2- 5 osob s 1 ložnicí se dvěma lůžky a obývacím salonem s 2 rozkládacími pohovkami. Klimatizované apartmány jsou dále vybaveny kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnkou, grilem, koupelnou se soc. zařízením, TV, telefonem a terasou nebo balkonem s venkovním posezením. Děti a dospělí na přistýlce pobyt zdarma!

Stravování

Vlastní nebo za příplatek polopenze (snídaně a večeře) nebo plná penze formou bufetu. Při plné penzi jsou v ceně i 2 nápoje na osobu (víno, pivo, limonáda na výběr).

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam a zpět

• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

• letištní taxy a palivový příplatek

• transfery letiště/hotel/letiště

Příplatky

snídaně: dospělý 200 Kč/den, dítě do 12 let 100 Kč/den
polopenze: dospělý 600 Kč/den, dítě do 12 let 300 Kč/den
plná penze: dospělý 850 Kč/den, dítě do 12 let 450 Kč/den

Doprava

Doprava na Mallorcu je zajištěna letadly Boeing 737 české letecké společnosti Smart Wings. Odlety jsou z Brna do Palma de Mallorca.
Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Ostravy a z Prahy do Palma de Mallorca.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video z MallorkyPort de Pollença (Španělsko, Mallorca), Pollença a zátoka San Vicente tvoří nejhezčí oblast na severním pobřeží ostrova. Z jedné strany je lemována úchvatným mysem Formentor, který je součástí pohoří Tramuntana (od r. 2011 pod ochranou UNESCO) a z druhé strany mysem El Pinar. Pro svou malebnost byla a je vyhledávána hlavně malíři a umělci. Zde trávili letní dovolenou mezi jinými osobnostmi také W. Churchill, Agatha Christie nebo Petr Usti nov. Přístav se honosí nádhernou promenádou a širokými písečnými plážemi, z obou stran lemovanými menšími zátokami s křišťálovou vodou a souborem prehistorických jeskyní. Pollensa je výletním místem obyvatel ostrova, takže hotelů je zde málo, spíše zde najdete apartmány nebo vilky. Vzdálenost od leti ště v Palmě 65 km.

Fakultativní výlety

Výlet po ostrově
Nezapomenutelné cestování po nejhezčích přírodních místech Mallorky. První zastávka bude v evropském městě kůže Inca, kde navštívíte typickou dílnu. Snad nejhezčí horská cesta vás zavede do Sa Calobry– rajského místa, ve kterém ústí do moře dva horské potoky. Užijete si koupání i procházky. Na pohodlné lodi se poplavíte podél nejpůsobivějšího pobřeží ostrova do malebného přístavu Port Soller. Po krátké pauze v přístavu nastoupíte na vlak, který si uchoval svůj tradiční charakter ze začátku 20. století a vydáte se na 50-ti minutovou cestu do Palmy, po cestě budete míjet plantáže s pomerančovníky a s mandloněmi. Řadou tunelů se dostanete do hlavního města, kde na vás bude čekat autobus, který vás odveze do hotelu.
Formentor a trh v Alcudii
Výlet začíná návštěvou tradičního trhu ve starobylém městečku Alcudia. Užijete si atmosféru prodeje domácích zvířat, typických řemeslných výrobků, vonícího čerstvého ovoce a zeleniny. Dále následuje směr na nejfotografovanější místo Mallorky – poloostrov Formentor. Zde se také nachází slavný hotel, ve kterém v čase svého pobytu na ostrově byla ubytována monacká královská rodina, W. Churchil, belgická královská rodina, a jiní. Z vyhlídkové plošiny situované v nadmořské výšce 200 metrů si můžete vychutnat výhled na skalnaté útesy omývané ocelově modrým mořem. Za jasného počasí je možné dohlédnout až na nedaleký ostrov Menorca. Volno ke koupání a opalování na přírodní pláži s křišťálovou vodou a bílým pískem, kouzelné pláži obklopené středozemním lesem.
Dračí jeskyně
Tento půldenní výlet vás zavede do podzemního království jedněch z nejkrásnějších jeskyň světa. První zastávkou je ateliér s ukázkou výroby mallorských perel, skleněných kuliček pokrytých pravou perletí . Dále pokračujete v cestě do Porto Cristo – přístavu připomínajícího obdivované norské fj ordy. Návštěva Dračí jeskyně, kde si u největšího podzemního jezera Evropy vychutnáte koncert klasické hudby.
Dragonera- výlet lodí
Půldenní výlet s lehkým občerstvením na palubě a s volným časem k procházce po ostrově Dragonera, který byl v roce 1995 vyhlášen přírodním parkem, a ke koupání v kouzelné zátoce Egos s průzračnou tyrkysovou vodou. Loď vyplouvá z Paguery, plaví se západním směrem podél pobřeží Costa de la Calma a kotví v přírodním přístavu na ostrově, jehož rozloha je 3200 m × 1500 m. Pak pokračuje k zátoce Egos ke koupání a šnorchlování. Po koupání občerstvení a návrat do Paguery.
Granja de Esporles
Půldenní výlet do starobylé mallorské usedlosti ze 17. století uprostřed bujné vegetace s nádhernými zahradami, přírodními studánkami, malým vodopádem, vodotryskem a muzeem mallorských tradic, jehož součástí jsou i kovářské a tkalcovské stroje, vinný sklep a lisovna oleje. Ochutnávka typických mallorských produktů, jakými jsou pomerančové marmelády, olivové oleje, možnost jejich nákupu.
Palma a Valldemossa
Dopoledne návštěva hlavního města ostrova, procházka historickým centrem s goti ckou katedrálou ze 13. století, s renesančními městskými hradbami, parkem Parc del Mar, palácem Almudeina a s goti ckou čtvrtí . Po prohlídce odjezd autobusem do jedné z nejpůvabnějších vesnic ostrova, do Valldemossy, se známou kartouzou, kde r. 1838 strávili zimu Frederik Chopin a George Sandová. Užijete si procházku po úzkých kamenných uličkách ozdobených keramickými květi náči se stále kvetoucími květinami a lemovaných kavárnami a cukrárnami.