X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Aparthotel Jardín del Mar***

Španělsko

>

Mallorca

>

Santa Ponsa

Aparthotel Jardín del Mar***
Typ ubytování
aparthotel

Velmi elegantní a vkusný tříhvězdičkový aparthotel ležící v první linii u moře, v blízkosti atraktivních pláží. Do městečka 500 m. V aparthotelu jsou k dispozici restaurace, 2 bary, velká terasa u bazénu s posezením přímo nad pláží, venkovní bazén s barem, tělocvična s hodinami aerobiku, sauna, volej. hřiště, internetový koutek, dětský koutek, animační programy. Okolí hotelu vybízí ke krásným procházkám i k praktikování oblíbených sportovních aktivit. U hotelu se nachází přírodní oblázková pláž, písečné pláže jsou cca 10 minut chůze.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Jednoložnicové apartmány jsou vybavené klimatizací, TV, telefonem, koupelnou, americkou kuchyní, lednicí, kávovarem, trezorem (za poplatek), a terasou. Boční výhled na moře. Možnost jedné přistýlky pro dospělého nebo 2 pro děti do 12 let. 3. A 4. Osoba v apartmánu platí jen dopravu.

Stravování

V ceně není zahrnuto stravování. Možnost dokoupení snídaní nebo polopenze. Snídaně i večeře formou švédských stolů.

Příplatky

snídaně 200 Kč / dospělá osoba / noc, 1. dítě do 12 let zdarma, 2. dítě do 12 let 100 Kč / noc

polopenze 400 Kč / dospělá osoba / noc, 1. dítě do 12 let zdarma, 2. dítě do 12 let 200 Kč / noc

Doprava

Doprava na Mallorcu je zajištěna letadly Boeing 737 letecké společnosti ČSA. Odlety jsou z Brna a Ostravy do Palmy de Mallorca. Na Mallorce jsou zajištěny transfery španělskými autobusy a mikrobusy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video z Mallorky
Santa Ponsa leží ve stejnojmenné zátoce neobyčejné krásy, je strategicky velmi dobře umístěná a chráněná skalnatým pobřežím před drsnějšími klimatickými vlivy ze severu. Rozkládá se mezi borovicovými háji a olivovými poli a je rájem pro milovníky golfu. Sportovní přístav, nádherné pláže a noční zábavní život jsou zárukou plnohodnotné dovolené jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny. Zajímavé je, že v parku vedle pláže naleznete množství velkých papoušků, kteří žijí jen v tomto místě ostrova.
Santa Ponsa existuje ve třech podobách: jako středověká finka, která obci dala jméno, jako město vil, které se táhne podél zástavby přístavnícho zálivu, a jako letovisko s hotely, apartmány a se vším, co k tomu patří. Jednotlivé skupiny návštěvníků se navzájem neruší. Majitelé letních sídel, hráči golfu, jachtaři a ti, kteří se v moři jen koupou, všichni se nerušeně věnují svým specifickým zálibám. Kromě romantického kouzla této podmanivé končiny si Santa Ponsa uchovává i historické kouzlo, které se odráží v mnohých památkách a připomínkách z dob dávno minulých, jako např. Gotická věž, nebo lépe střážní věž z dob častých útoků od moře. Dále kříž Sa Creu del Rey Jaume I. Na nejzazším výběžku, který odděluje pláž od přístavu a který připomíná historickou událost největšího významu pro celou Mallorcu. Zde se totiž 10.9. 1229 vylodila katalánsko-aragonská vojska krále Jaume I., aby vysvobodila ostrov z arabské nadvlády. Na podstavci monumentálního kříže, vztyčeného o 7. století později, v r. 1929 jsou vytesány různé momenty pooukazující na hrdinské činy. Blízko kříže je neorománská kaple navržená Mosénem Alcoverem Vilou. Uvnitř se nachází svatý kámen, který byl použit jako oltář při prvním celebrování po vylodění vojsk. Odtud pochází název kaple Capella de Sa Pedra Sagrada (kaple svatého kamene).
Z vyhlídky Malgrat je nádherný pohled na celou zátoku a na mysy Sa Mola, Cap d´es Llamp a pláže Camp de Mar a Paguera. Nalevo se pak rýsuje Isla del Toro a naproti ostrov Malgrat.
Z vršku Sa Morisca, kde se nachází i jeden z talaiotů (megalitické stavby s původně pohřebním charakterem) z doby bronzové, je vidět v podstatě celá pobřežní zóna Calvie.

Fakultativní výlety

Výlet po ostrově - celodenní výlet
Nejoblíbenější výlet návštěvníků Mallorky, během kterého vyzkoušíte jízdu vláčkem na severní pobřeží ostrova k malebnému přístavu Soller, odkud se svezete lodí kolem pobřeží do soutěsky Sa Calobra s možností koupání v nádherné přírodní scenérii. Pak se fantastickou horskou silnicí vytesanou ve skalách a nazývanou kravatový uzel dostanete autobusem ke klášteru Lluc, poutnímu místu Mallorčanů. Na závěr navštívíte jednu z četných prodejen kůže ve městě Inca, proslulého kožedělnou výrobou.
Valdemossa - půldenní výlet
Valdemossa je snad nejproslulejším místem mallorského vnitrozemí. Svou romanci zde prožili totiž dva slavní umělci 19. stol. - polský skladatel Fryderik Chopin a francouzská spisovatelka George Sandová. Ve zdejším kartuziánském klášteře uchovávají vzpomínku na jejich pobyt. Po hlučném pobřeží je zastávka v poklidné vesničce, s typickými domy a zahradami uprostřed nádherně zeleného horského údolí, příjemným osvěžením.
Marineland
Zábavní park plný atrakcí se zvířaty, ať už je to vystoupení delfínů a tuleňů, nebo překvapivá papouščí show. V areálu najdete i žraloky, různé ryby tropických moří, tučňáky, plameňáky. Po úžasné podívané se můžete občerstvit v některé z kafeterií, bufetů nebo strávit zbývající čas v polynéské zahradě, v tropické chýši nebo prostě jen na pláži.
Formentor - celodenní výlet
Poloostrov Formentor v severní části ostrova je oblíbeným cílem turistů, kteří se chtějí zvěčnit u prudce se svažujících, místy až 400 m vysokých skal, které vytvářejí s rozbouřeným mořem fantastickou scenérii. Cestou se zastavíte v Ince, městě, které žije kožedělným průmyslem, a v Pollense, odkud se nabízí rovněž úchvatný pohled na Formentor.
Večeře v Son Amar
Navštívíte typické sídlo mallorské šlechty, které je proslulé nejen vynikající kuchyní, ale i zábavním programem na špičkové evropské úrovni. Jedná se o průřez španělským uměním, který je doplněn kabaretními čísly mezinárodních umělců.
Aquapark
V blízkosti hlavního města najdete hned dva vodní parky. Jeden, Aquapark, se nachází v Magalufu a druhý, Aqua City v El Arenalu. Oba na- bízí řadu vodních atrakcí, tobogány, kamikadze, bazény, divoké řeky, dobrodružná jezera, ale i odpočinkové zelené plochy, restaurace, bary, dětská hřiště, cukrárny, obchůdky se suvenýry.
Manacor-Cuevas Drach - půldenní výlet
Cesta vede na východ ostrova kolem typických vodních mlýnů a mandlových hájů, nejdříve do Manacoru, města známého výrobou umělých perel, zde se zastavíte v jedné z továren na jejich výrobu. Dále pak pokračujete přes Porto Cristo, bývalý přístav Manacoru, k Dračím jeskyním s největším evropským podzemním jezerem. Vyvrcholením procházky v jeskyních je koncert klasické hudby na vodní ploše, doprovázený světelnými efekty.