X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Apartmány Ibiza

Španělsko

>

Mallorca

>

Colonia de Sant Jordi

Apartmány Ibiza
Typ ubytování
apartmány
Vzdálenost od pláže
150 m
Typ pláže
písečná
Typ pláže
oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Apartmány Ibiza leží 150 m od nejznámější a nejhezší pláže na Mallorce - Es Trenc. Dvoupodlažní budova s dvouložnicovými apartmány, bazénem, soláriem a restaurací se nachází asi 10 minut pěší chůze od centra městečka Colonia de Sant Jordi s obchůdky, restauracemi a bary. Komplex se nachází v klidnější, rezidenční části města. Ze všech apartmánů je částečný výhled na moře. Apartmány jsou klimatizované, vybavené koupelnou a kuchyňkou s lednicí, keramickým sporákem a varnou konvicí. WI-Fi je v apartmánech zdarma. V salonu je teleivze, krb a kuchyňský stůl s posezením. (Budova má celkem 14 apartmánů rozmístěných ve 2 patrech, není k dispozici výtah.) Asi 200 m od apartmánů se nachází krásná pláž Ses Estanques. Vzdálenost na letiště je necelých 50 km.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

snídaně Na osobu / Na noc 120
Večeře Na osobu / Na noc 350
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Stylové, velmi pěkně zařízené vouložnicové apartmány se salonem a kuchyňkou (kermická deska na vaření, lednice, kávová konvice), s možností jedné přistýlky v salonu, koupelna, klimatizace, balkón s posezením a s částečným výhledem na moře. Wi-Fi zdarma v celém zařízení.

Stravování

V ceně není zahrnuto stravování. Za příplatek je možné dokoupit snídaně i večeře.

Příplatky

snídaně 120 Kč/os/den
večeře 350 Kč/os/den

Doprava

Doprava na Mallorcu je zajištěna letadly Boeing 737 české letecké společnosti Smart Wings. Odlety jsou z Brna a z Prahy do Palma de Mallorca.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Colonia de San Jordi je původní rybářská vesnice, dnes romanti cký přístav s řadou sportovních lodí a rybářských bárek, obklopený dlouhými písečnými plážemi s pozvolným přístupem do křišťálově čisté vody tyrkysových a smaragdových barev – Es Carbó a Es Trenc. Přírodní prostředí, poklidná atmosféra a výhledy na blízké souostroví Cabrera, které je národním parkem, to jsou hlavní přednosti střediska. Navíc pláž Es Trenc je považovaná za jednu z nejpůvabnějších pláží ostrova s písečnými dunami a halabskými borovicemi. Možnost lodních výletů na ostrov Cabrera. Vzdálenost od leti ště 46 km.

Fakultativní výlety

Výlet po ostrově - celodenní výlet
Nezapomenutelné cestování po nejhezčích přírodních místech Mallorky. První zastávka bude v evropském městě kůže Inca, kde navštívíte typickou dílnu. Snad nejhezčí horská cesta vás zavede do Sa Calobry– rajského místa, ve kterém ústí do moře dva horské potoky. Užijete si koupání i procházky. Na pohodlné lodi se poplavíte podél nejpůsobivějšího pobřeží ostrova do malebného přístavu Port Soller. Po krátké pauze v přístavu nastoupíte na vlak, který si uchoval svůj tradiční charakter ze začátku 20. století a vydáte se na 50-ti minutovou cestu do Palmy, po cestě budete míjet plantáže s pomerančovníky a s mandloněmi. Řadou tunelů se dostanete do hlavního města, kde na vás bude čekat autobus, který vás odveze do hotelu.
Formentor a trh v Alcudii
Výlet začíná návštěvou tradičního trhu ve starobylém městečku Alcudia. Užijete si atmosféru prodeje domácích zvířat, typických řemeslných výrobků, vonícího čerstvého ovoce a zeleniny. Dále následuje směr na nejfotografovanější místo Mallorky – poloostrov Formentor. Zde se také nachází slavný hotel, ve kterém v čase svého pobytu na ostrově byla ubytována monacká královská rodina, W. Churchil, belgická královská rodina, a jiní. Z výhlídkové plošiny situované v nadmořské výšce 200 metrů si můžete vychutnat výhled na skalnaté útesy omývané ocelově modrým mořem. Za jasného počasí je možné dohlédnout až na nedaleký ostrov Menorca. Volno ke koupání a opalování na přírodní pláži s křišťálovou vodou a bílým pískem, kouzelné pláži obklopené středozemním lesem.
Dračí jeskyně
Tento půldenní výlet vás zavede do podzemního království jedněch z nejkrasnějších jeskyň světa. První zastávkou je ateliér s ukázkou výroby mallorských perel, skleněných kuliček pokrytých pravou perletí . Dále pokračujete v cestě do Porto Cristo – přístavu připomínajícího obdivované norské fj ordy. Návštěva Dračí jeskyně, kde si u největšího podzemního jezera Evropy vychutnáte koncert klasické hudby.
Dragonera- výlet lodí
Půldenní výlet s lehkým občerstvením na palubě a s volným časem k procházce po ostrově Dragonera, který byl v roce 1995 vyhlášen přírodním parkem, a ke koupání v kouzelné zátoce Egos s průzračnou tyrkysovou vodou. Loď vyplouvá z Paguery, plaví se západním směrem podél pobřeží Costa de la Calma a kotví v přírodním přístavu na ostrově, jehož rozloha je 3 200 m×1 500 m. Pak pokračuje k zátoce Egos ke koupání a šnorchlování. Po koupání občerstvení a návrat do Paguery.
Granja de Esporles
Půldenní výlet do starobylé mallorské usedlosti ze 17. století uprostřed bujné vegetace s nádhernými zahradami, přírodními studánkami, malým vodopádem, vodotryskem a muzeem mallorských tradic, jehož součástí jsou i kovářské a tkalcovské stroje, vinný sklep a lisovna oleje. Ochutnávka typických mallorských produktů, jakými jsou pomerančové marmelády, olivové oleje, možnost jejich nákupu.
Palma a Valldemossa
Dopoledne návštěva hlavního města ostrova, procházka historickým centrem s goti ckou katedrálou ze 13. století,
s renesančními městskými hradbami, parkem Parc del Mar, palácem Almudeina a s goti ckou čtvrtí . Po prohlídce odjezd autobusem do jedné z nejpůvabnějších vesnic ostrova, do Valldemossy, se známou kartouzou, kde r. 1838 strávili zimu Frederik Chopin a George Sandová. Užijete si procházku po úzkých kamenných uličkách se starobylými domy a paláci, ozdobenými keramickými kachličkami a květináči se stále kvetoucími květinami. Možnost posezení v některé z typických kaváren a cukráren a ochutnání místní mandlové zmrzliny.