X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Can Picafort*** - 7 nocí

Španělsko

>

Mallorca

>

Can Picafort

Hotel Can Picafort*** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
Typ pláže
- pláž povrch vyhled -
KlimatizaceTVWiFiSejfBazén venkovní

Velmi kvalitní tříhvězdičkový hotel vyhledávaný především pro svou jedinečnou polohu v první linii u pláže, od které je oddělen příjemnou pobřežní promenádou s kavárnami, obchody a restauracemi. Spíše menší hotel, velmi elegantní, prosvětlený, středomořského charakteru využívajícího bílé a modré barvy, s nádhernými výhledy na tyrkysové a smaragdové vody zdejší zátoky. V blízkosti i obchodní centrum a centrum nočního života. Can Picafort (Španělsko, Mallorca) je ale spíše klidnějším střediskem, které si uchovalo i svůj původní charakter rybářské osady. K dispozici je bar na terase hotelu, restaurace, bazén, internetový koutek, televizní místnost, tělocvična a Spa centrum. Součástí hotelové nabídky jsou i zábavní programy pro děti i dospělé a taneční večery a diskotéka.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, balkonem s bočním nebo čelním výhledem na moře, soc. zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, TV se satelitem a trezorem (za poplatek). Možnost 1 přistýlky. Slev pro děti do 12,99 let má na přistýlce. (Jednolůžkové pokoje jsou bez balkonu.) Wi-Fi za poplatek.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze formou švédských stolů.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam a zpět

• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

• letištní taxy a palivový příplatek

• transfery letiště/hotel/letiště

• činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava na Mallorcu je zajištěna letadly Boeing 737 české letecké společnosti Smart Wings. Odlety jsou z Brna do Palma de Mallorca.
Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Ostravy do Palma de Mallorca.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Původně pobřežní rybářská osada, dnes vyhlášené turistické středisko ležící v Alcudijské zátoce, asi 10 km od přístavu Alcudia (Španělsko, Mallorca), které si zachovalo svou původní atmosféru. V jeho bezprostřední blízkosti se nachází chráněná krajinná oblast Son Baulo, kde můžete pozorovat želvy, červené bažanty, kolčavy a další divoce žijící zvěř. Najdete tu i římské vykopávky nebo pozůstatky Féničanů. Moře zde má tyrkysovou barvu, voda je křišťálově průzračná a pláže zakončené písečnými dunami.Vzdálenost od letiště v Palmě 70 km po dálnici.

Fakultativní výlety

Výlet po ostrově - celodenní výlet
Nejoblíbenější výlet návštěvníků Mallorky, během kterého vyzkoušíte jízdu vláčkem na severní pobřeží ostrova k malebnému přístavu Soller, odkud se svezete lodí kolem pobřeží do soutěsky Sa Calobra s možností koupání v nádherné přírodní scenérii. Pak se fantastickou horskou silnicí vytesanou ve skalách a nazývanou kravatový uzel dostanete autobusem ke klášteru Lluc, poutnímu místu Mallorčanů. Na závěr navštívíte jednu z četných prodejen kůže ve městě Inca, proslulého kožedělnou výrobou.
Valdemossa - půldenní výlet
Valdemossa je snad nejproslulejším místem mallorského vnitrozemí. Svou romanci zde prožili totiž dva slavní umělci 19. stol. - polský skladatel Fryderik Chopin a francouzská spisovatelka George Sandová. Ve zdejším kartuziánském klášteře uchovávají vzpomínku na jejich pobyt. Po hlučném pobřeží je zastávka v poklidné vesničce, s typickými domy a zahradami uprostřed nádherně zeleného horského údolí, příjemným osvěžením.
Marineland
Zábavní park plný atrakcí se zvířaty, ať už je to vystoupení delfínů a tuleňů, nebo překvapivá papouščí show. V areálu najdete i žraloky, různé ryby tropických moří, tučňáky, plameňáky. Po úžasné podívané se můžete občerstvit v některé z kafeterií, bufetů nebo strávit zbývající čas v polynéské zahradě, v tropické chýši nebo prostě jen na pláži.
Formentor - celodenní výlet
Poloostrov Formentor v severní části ostrova je oblíbeným cílem turistů, kteří se chtějí zvěčnit u prudce se svažujících, místy až 400 m vysokých skal, které vytvářejí s rozbouřeným mořem fantastickou scenérii. Cestou se zastavíte v Ince, městě, které žije kožedělným průmyslem, a v Pollense, odkud se nabízí rovněž úchvatný pohled na Formentor.
Večeře v Son Amar
Navštívíte typické sídlo mallorské šlechty, které je proslulé nejen vynikající kuchyní, ale i zábavním programem na špičkové evropské úrovni. Jedná se o průřez španělským uměním, který je doplněn kabaretními čísly mezinárodních umělců.
Aquapark
V blízkosti hlavního města najdete hned dva vodní parky. Jeden, Aquapark, se nachází v Magalufu a druhý, Aqua City v El Arenalu. Oba na- bízí řadu vodních atrakcí, tobogány, kamikadze, bazény, divoké řeky, dobrodružná jezera, ale i odpočinkové zelené plochy, restaurace, bary, dětská hřiště, cukrárny, obchůdky se suvenýry.
Manacor-Cuevas Drach - půldenní výlet
Cesta vede na východ ostrova kolem typických vodních mlýnů a mandlových hájů, nejdříve do Manacoru, města známého výrobou umělých perel, zde se zastavíte v jedné z továren na jejich výrobu. Dále pak pokračujete přes Porto Cristo, bývalý přístav Manacoru, k Dračím jeskyním s největším evropským podzemním jezerem. Vyvrcholením procházky v jeskyních je koncert klasické hudby na vodní ploše, doprovázený světelnými efekty.