X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Gran Camp de Mar**** 7 nocí

Španělsko

>

Mallorca

>

Camp de Mar

Hotel Gran Camp de Mar**** 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
20 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Moderní čtyřhvězdičkový hotel obklopený dvěma plážemi - Ses Dones a Playa de Camp de Mar (Španělsko, Mallorca). Jedná je přírodní, skalnatá, druhá je písečná a s pozvolným přístupem do moře. Díky své jedinečné poloze je příhodný pro nejrůznější aktivity. Hotelový komplex leží v atraktivním středisku Camp de Mar, který je součástí městečka Port d´Andratx. V blízkosti hotelu se nachází i dvě panenské zátoky Cala Cranc a Cala Blanca, a také dva chráněné útesy. K dispozici je venkovní bazén s lehátky na slunění a s parkovou úpravou a krásnými vyhlídkami na okolní zátoku. V hotelu najdete restauraci-bufet, tematickou restauraci, 2 bary, plně vybavené fi tcentrum, spa, tenisový kurt. Wi-Fi je za poplatek ve společných prostorách hotelu.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 500
all inclusive dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 250
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 1000
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, balkonem, soc. zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, TV se satelitem, miniledničkou a trezorem (za poplatek). Možnost 1 přistýlky. Děti do 7 let na přistýlce pobyt zdarma, slevy pro děti do 13 let na přistýlce.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze plus formou švédských stolů, která zahrnuje i nápoje včetně alkoholických nápojů, 2× za týden se servíruje k snídani i šampaňské. Možnost připlacení all inclusive, které zahrnuje plnou penzi, nápoje, a dále teplé a studené snacky v průběhu dne.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam a zpět

• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

• letištní taxy a palivový příplatek

• transfery letiště/hotel/letiště

• činnost stálého delegáta

Příplatky

• All inclusive: dospělý 500 Kč/noc, děti do 12 let: 250 Kč/noc
• Jednolůžkový pokoj: 1 000 Kč

Doprava

Doprava na Mallorcu je zajištěna leteckou společností Travel Service, letadly Boeing 737/800.
Odlety jsou z Brna do Palma de Mallorca. Transfer na místě je zajištěn mallorskými klimatizovanými autobusy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Camp de Mar je malé turistické centrum, které tvoří součást obce Andratx. Vzniklo v 80. letech minulého století, i když první hotel zde vyrostl již v roce 1932. Dodnes si místo uchovalo velmi poklidný ráz. Zdejší písečná pláž je 50 m široká a 180 m dlouhá. Největší atrakcí je malý ostrůvek, spojený s pláží dřevěným můstkem. Na ostrůvek se dostanete pěšky a v podstatě celý ostrůvek zabírá příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením. V blízkosti se také nachází golfové hřiště. Celá oblast kolem Andratxe je velmi malebná z hlediska krajinářského, jsou zde výběžky pohoří Serra Tramuntana, ve vnitrozemí se nacházejí krásná údolí s bohatou vegetací a pobřeží je doslova poseto malými zátokami a strmými útesy, mezi kterými se nacházejí krásné písečné pláže. Kousek od pobřeží se nachází ostrůvek Dragonera, který je přírodním parkem. Jedná se o jednu z nejatraktivnějších částí Mallorky.

Fakultativní výlety

Výlet po ostrově - celodenní výlet
Nejoblíbenější výlet návštěvníků Mallorky, během kterého vyzkoušíte jízdu vláčkem na severní pobřeží ostrova k malebnému přístavu Soller, odkud se svezete lodí kolem pobřeží do soutěsky Sa Calobra s možností koupání v nádherné přírodní scenérii. Pak se fantastickou horskou silnicí vytesanou ve skalách a nazývanou kravatový uzel dostanete autobusem ke klášteru Lluc, poutnímu místu Mallorčanů. Na závěr navštívíte jednu z četných prodejen kůže ve městě Inca, proslulého kožedělnou výrobou.
Valdemossa - půldenní výlet
Valdemossa je snad nejproslulejším místem mallorského vnitrozemí. Svou romanci zde prožili totiž dva slavní umělci 19. stol. - polský skladatel Fryderik Chopin a francouzská spisovatelka George Sandová. Ve zdejším kartuziánském klášteře uchovávají vzpomínku na jejich pobyt. Po hlučném pobřeží je zastávka v poklidné vesničce, s typickými domy a zahradami uprostřed nádherně zeleného horského údolí, příjemným osvěžením.
Marineland
Zábavní park plný atrakcí se zvířaty, ať už je to vystoupení delfínů a tuleňů, nebo překvapivá papouščí show. V areálu najdete i žraloky, různé ryby tropických moří, tučňáky, plameňáky. Po úžasné podívané se můžete občerstvit v některé z kafeterií, bufetů nebo strávit zbývající čas v polynéské zahradě, v tropické chýši nebo prostě jen na pláži.
Formentor - celodenní výlet
Poloostrov Formentor v severní části ostrova je oblíbeným cílem turistů, kteří se chtějí zvěčnit u prudce se svažujících, místy až 400 m vysokých skal, které vytvářejí s rozbouřeným mořem fantastickou scenérii. Cestou se zastavíte v Ince, městě, které žije kožedělným průmyslem, a v Pollense, odkud se nabízí rovněž úchvatný pohled na Formentor.
Večeře v Son Amar
Navštívíte typické sídlo mallorské šlechty, které je proslulé nejen vynikající kuchyní, ale i zábavním programem na špičkové evropské úrovni. Jedná se o průřez španělským uměním, který je doplněn kabaretními čísly mezinárodních umělců.
Aquapark
V blízkosti hlavního města najdete hned dva vodní parky. Jeden, Aquapark, se nachází v Magalufu a druhý, Aqua City v El Arenalu. Oba na- bízí řadu vodních atrakcí, tobogány, kamikadze, bazény, divoké řeky, dobrodružná jezera, ale i odpočinkové zelené plochy, restaurace, bary, dětská hřiště, cukrárny, obchůdky se suvenýry.
Manacor-Cuevas Drach - půldenní výlet
Cesta vede na východ ostrova kolem typických vodních mlýnů a mandlových hájů, nejdříve do Manacoru, města známého výrobou umělých perel, zde se zastavíte v jedné z továren na jejich výrobu. Dále pak pokračujete přes Porto Cristo, bývalý přístav Manacoru, k Dračím jeskyním s největším evropským podzemním jezerem. Vyvrcholením procházky v jeskyních je koncert klasické hudby na vodní ploše, doprovázený světelnými efekty.