X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Palma Stay**** - 7 nocí

Španělsko

>

Mallorca

>

Can Pastilla

Hotel Palma Stay**** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
100 m
Typ pláže
písečná
Typ pláže
- pláž povrch vyhled -
KlimatizaceTVWiFiBezbariérovýBazén venkovní

Hotel pouze pro dospělé. Palma Stay je v roce 2013 nově otevřený hotel, situovaný kousek od hlavního města, v původní rybářské osadě Can Pastilla (Španělsko, Mallorca), kam dodnes jezdí místní obyvatelé na jídlo do rybích restaurací nebo posedět v některém z místních typicky mallorských barů. Také zdejší pláž Playa Can Pastilla, pro její blízkost, pouze 6 km od hlavního města, navštěvují hojně místní obyvatelé, takže atmosféra je tu velmi španělská. Nachází se tu i sportovní přístav, za kterým začíná několikakilometrová pláž Playa de Palma, mini golf, tenisové kurty. Výhodou je i blízkost letiště, které je vzdálené pouhých 5 km. V hotelu jsou k dispozici 2 bazény, jacuzzi, sluneční terasa s lehátky, zatravněná plocha s okrasnou florou, bar, bufetová restaurace, bar u bazénu, spa centrum a půjčovna kol. Hotelová restaurace je vybavena show cooking, pořádají se tematické večery.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, balkonem nebo terasou, soc. zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, TV se satelitem, minibarem. Možnost 1 přistýlky. Za příplatek je možné vyžádat suitu. Některé pokoje jsou uzpůsobeny pro invalidní klienty.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze formou švédských stolů.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam a zpět

• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

• letištní taxy a palivový příplatek

• transfery letiště/hotel/letiště

• činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava na Mallorcu je zajištěna letadly Boeing 737 české letecké společnosti Smart Wings. Odlety jsou z Brna do Palma de Mallorca.
Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Ostravy a z Prahy do Palma de Mallorca.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video z MallorkyCan Pastilla (Španělsko, Mallorca) je ideálním střediskem pro ty, kteří chtějí být blízko pláže a zároveň blízko města. Can Pastilla je totiž prostřednictvím pobřežní promenády spojená jak s hlavním městem Palma de Mallorca, tak s 11 km dlouhou pláží Playa de Palma a S´Arenal. Najdete zde ty nejtypičtější mallorské rybí restaurace, moderní bary, malebný přístav a námořní klub. Výhodou je i blízkost letiště (5 km) a tudíž krátký transfer do hotelu.

Fakultativní výlety

Výlet po ostrově
Nezapomenutelné cestování po nejhezčích přírodních místech Mallorky. První zastávka bude v evropském městě kůže Inca, kde navštívíte typickou dílnu. Snad nejhezčí horská cesta vás zavede do Sa Calobry– rajského místa, ve kterém ústí do moře dva horské potoky. Užijete si koupání i procházky. Na pohodlné lodi se poplavíte podél nejpůsobivějšího pobřeží ostrova do malebného přístavu Port Soller. Po krátké pauze v přístavu nastoupíte na vlak, který si uchoval svůj tradiční charakter ze začátku 20. století a vydáte se na 50-ti minutovou cestu do Palmy, po cestě budete míjet plantáže s pomerančovníky a s mandloněmi. Řadou tunelů se dostanete do hlavního města, kde na vás bude čekat autobus, který vás odveze do hotelu.
Formentor a trh v Alcudii
Výlet začíná návštěvou tradičního trhu ve starobylém městečku Alcudia. Užijete si atmosféru prodeje domácích zvířat, typických řemeslných výrobků, vonícího čerstvého ovoce a zeleniny. Dále následuje směr na nejfotografovanější místo Mallorky – poloostrov Formentor. Zde se také nachází slavný hotel, ve kterém v čase svého pobytu na ostrově byla ubytována monacká královská rodina, W. Churchil, belgická královská rodina, a jiní. Z vyhlídkové plošiny situované v nadmořské výšce 200 metrů si můžete vychutnat výhled na skalnaté útesy omývané ocelově modrým mořem. Za jasného počasí je možné dohlédnout až na nedaleký ostrov Menorca. Volno ke koupání a opalování na přírodní pláži s křišťálovou vodou a bílým pískem, kouzelné pláži obklopené středozemním lesem.
Dračí jeskyně
Tento půldenní výlet vás zavede do podzemního království jedněch z nejkrásnějších jeskyň světa. První zastávkou je ateliér s ukázkou výroby mallorských perel, skleněných kuliček pokrytých pravou perletí . Dále pokračujete v cestě do Porto Cristo – přístavu připomínajícího obdivované norské fj ordy. Návštěva Dračí jeskyně, kde si u největšího podzemního jezera Evropy vychutnáte koncert klasické hudby.
Dragonera- výlet lodí
Půldenní výlet s lehkým občerstvením na palubě a s volným časem k procházce po ostrově Dragonera, který byl v roce 1995 vyhlášen přírodním parkem, a ke koupání v kouzelné zátoce Egos s průzračnou tyrkysovou vodou. Loď vyplouvá z Paguery, plaví se západním směrem podél pobřeží Costa de la Calma a kotví v přírodním přístavu na ostrově, jehož rozloha je 3200 m × 1500 m. Pak pokračuje k zátoce Egos ke koupání a šnorchlování. Po koupání občerstvení a návrat do Paguery.
Granja de Esporles
Půldenní výlet do starobylé mallorské usedlosti ze 17. století uprostřed bujné vegetace s nádhernými zahradami, přírodními studánkami, malým vodopádem, vodotryskem a muzeem mallorských tradic, jehož součástí jsou i kovářské a tkalcovské stroje, vinný sklep a lisovna oleje. Ochutnávka typických mallorských produktů, jakými jsou pomerančové marmelády, olivové oleje, možnost jejich nákupu.
Palma a Valldemossa
Dopoledne návštěva hlavního města ostrova, procházka historickým centrem s goti ckou katedrálou ze 13. století, s renesančními městskými hradbami, parkem Parc del Mar, palácem Almudeina a s goti ckou čtvrtí . Po prohlídce odjezd autobusem do jedné z nejpůvabnějších vesnic ostrova, do Valldemossy, se známou kartouzou, kde r. 1838 strávili zimu Frederik Chopin a George Sandová. Užijete si procházku po úzkých kamenných uličkách ozdobených keramickými květi náči se stále kvetoucími květinami a lemovaných kavárnami a cukrárnami.