X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Rocador Playa***

Španělsko

>

Mallorca

>

Cala d'Or

Hotel Rocador  Playa***
Typ ubytování
hotel

Vysoce kvalitní tříhvězdičkový hotel ležící přímo na pláži v jedné z nejatraktivnějších částí ostrova. V hotelu jsou k dispozici restaurace, 2 bary, velká terasa s posezením přímo nad pláží, zahrada s tropickou vegetací, vnitřní bazén, venkovní bazén s barem, tělocvična s hodinami aerobiku, strečinku a stepu. Možnost využití sauny a masáží.Internet. Hotel je v péči samotných majitelů, takže přístup ke klientům je profesionální a rodinný zároveň. Okolí hotelu vybízí ke krásným procházkám i k praktikování oblíbených sportovních aktivit. Hotel disponuje i bary a kavárnami přímo na pláži Cala Gran. Třikrát týdně je v hotelu animační večerní program.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje jsou vybavené klimatizací, TV, telefonem, koupelnou s fénem, trezorem (za poplatek) a terasou. Možnost jedné přistýlky, děti do 6 let na přistýlce paltí jen dopravu, děti od7 do 12 let na přistýlce mají výrazné slevy.

Stravování

V ceně je zahrnuta polopenze formou švédských stolů.

Doprava

Doprava na Mallorcu je zajištěna letadly Boeing 737 letecké společnosti ČSA.
Odlety jsou z Brna a Ostravy do Palmy de Mallorca.
Na Mallorce jsou zajištěny transfery španělskými autobusy a mikrobusy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Cala d´Or patří k nejpůvabnějším a nejvyhledávanějším zátokám na východním pobřeží a na Mallorce vůbec. Moře zde proniká hluboko do vnitrozemí a vytváří úžasné zátoky s plážemi a plážičkami s velmi jemným pískem. Zdejší výstavba je citlivě začleněna do okolní krajiny, a tak jsou bílé domky v ibizském stylu malebně roztroušeny po okolních mírných svazích. Všudypřítomné pinie pak dotváří celkové kouzlo tohoto pobřeží.