X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví

Španělsko

>

Mallorca

PALMA • VALLDEMOSSA • SA DRAGONERA • SOLLER • PORT DE SOLLER • SA CALOBRA • TRAMUNTANA • PORT DE POLLENSA • ALCUDIA
Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví
9,3 Vynikající

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 900
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Brna a Prahy do Palmy de Mallorca. Transfer na ubytování. Ubytování je zajištěno ve 3* hotelích s polopenzí ve vzdálenosti do 150m od pláže.

2. den

Volný den k odpočinku a koupání.

3. den:

Ráno odjezd autobusem k SZ pobřeží s proslulým mysem Formentor, který je konečným výběžkem pohoří Serra de Tramuntana. Po cestě se zastavíte v Alcudii, kde v historické části probíhají pravidelné trhy, které jsou největší a nejrušnější na ostrově.Staré město je obklopeno hradbami s cimbuřím, po kterých se můžete procházet. Po té odjedete do přístavu Port de Pollensa, kde se nalodíte na loď, která vás zaveze na jednu z nejkrásnějších pláží ostrova, Platja de Formentor, úzký zlatý písečný pás, asi 1 km dlouhý pod nízkými borovicemi. Naskytnou se vám nádherné výhledy na horský masív na druhé straně zálivu. Volno ke koupání. Před návratem do hotelu zastávka na vyhlídce s úžasnými pohledy na rozeklané skály mysu Formentor.

4. den:

Celodenní výlet severozápadním okruhem ostrova s těmi nejkrásnějšími a nejzajímavějšími místy. Cestovat budeme autobusem, lodí, tramvají a vláčkem. Cesta povede vnitrozemím ostrova do města Inca, kde bude zastávka ve výrobní prodejně koženého zbož, tolik typického pro ostroví. Poté pokračujeme skrz majestátní hory Sierra de Tramuntana, serpentýnami, které nás zavedou do kouzelné zátoky Sa Calobra. Ze zátoky poplujeme lodí podél západního pobřeží do přístavu Port de Sollerv podkovovitém zálivu obklopeném zalesněnými kopci. Odsud se historickou tramvají přesuneme do půvabného městečka s příjemnou pohodovou atmosférouSoller, v 18.-19. stol. centra obchodu s citrusy. Z historického centra Solleru se pak vydáme nostalgickým vláčkem přes malebná údolí, pomerančové sady a mandlové háje do Palmy, kde již bude čekat autobus, kterým se vrátíme do hotelů.

5. den:

Volný den k odpočinku, koupání nebo k individuální návštěvě vodních parků nebo mořského parku Palma Aquarium s 55 nádržemi pro mořskou faunu s těmi největšími mořskými savci na světě. Aquarium se nachází v blízkosti hlavního města .

6. den:

Dopoledne návštěva hlavního města Palmy de Mallorca. Procházka historickým centrem s gotickou katedrálou ze 13. stol., nazývanou katedrálou světla, s renesančními městskými hradbami, s parkem Parc del Mar, palácem Almudeina a s gotickou čtvrtí. Po prohlídce odjezd autobusem do nejhezčí vesnice ostrova Valldemossy, kde si užijete procházku po úzkých kamenných uličkách s malebnými průčelími domů ozdobenými kachlíky s patronkou města a barevnými květináči nebo můžete posedět v některé typické kavárně. Nejznámější památkou Valldemossy je bývalý kartuziánský klášter – La Cartuja, kde strávil zimu roku 1838 extravagantní pár F. Chopin a G. Sandová. Ve volném čase možnost návštěvy kláštera (vstupné není v ceně zájezdu). Po cestě zastávka na vyhlídce Sa Foradada , odkud uvidíme malý skalní ostroh pod zahradami bývalého sídla arcivévody Ludvíka Salvátorského, který zde kotvil svou jachtu.
Tento výlet se může realizovat i obráceně, nejdříve se navštíví Valldemossa a následně Palma.

7. den:

Volný den k odpočinku nebo fakultativně výlet lodí podél jihozápadního pobřeží plného pěkných zátok a skalnatých výběžků k ostrovu Sa Dragonera, který byl prohlášen přírodní rezervací. Volno na ostrově, kde je několik značených turistických stezek, informační centrum o floře a fauně na ostrově a 2 majáky. Pokračování lodí do kouzelné zátoky Egos s tyrkysovou vodou a přírodní pláží na koupání a šnorchlování. Malé občerstvení na lodi.. Na místě u delegátky je i nabídka celodenních a večerních lodních výletů.

Pořadí výletů může být v průběhu sezóny změněno.

8. den:

Transfer na letiště a odlet do Brna a Prahy.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• Leteckou dopravu na Mallorcu a zpět včetně tax
• Transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
• 7x ubytování se snídaní
• Výlety na Mallorce dle programu
• Průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj: 900 Kč/noc (na vyžádání)
• večeře během pobytu 2 000/2 500 Kč (dle termínu)
• fakultativní výlet na ostrov Sa Dragonera cca 30-35 eur (dle sezony)
Předpokládaná částka na vstupy 30 €.

Doprava

Doprava na Mallorcu je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Smartwings.
Předpokládaný letový řád (místní časy):
odlet neděle::
BRQ - PMI 19:20 - 21:55
PMI - BRQ 22:40 - 01:15 (+ 1)

PRG - PMI 18:05 - 20:35
PMI - PRG 21:20 - 23:50
nebo se společností Ryanair:
PRG - PMI 16,55 -19,25
PMI - PRG 13,55 -16,25

Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.
V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 20 kg a jedno příruční zavazadlo do 8 kg.
Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm. Rozměry příručního zavazadla - max. 55x45x25 cm.
Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen 24.8.2023:
Dobrý den, paní Pulková,
srdečně zdravím a jen bych ráda vyjádřila spokojenost se zájezdem na Mallorku.
Obě jsme byly velmi spokojeny s hotelem - skvělé apartmány, s personálem, milí lidé, krásné prostředí - destinace, které CK vybrala, žádné betonové nahromaděné komplexy!!
Paní průvodkyně milá, obětavá, usměvavá, vše zařízeno skvěle. Jídlo unikátní, bohaté stoly, chutná jídla a nabídka všeho druhu.
Výlety dle programu, zajímavá místa a krásná!!, čeští průvodci(spíše průvodkyně) podali výklad srozumitelně, poučně.
Moře s pozvolným přístupem, písečná pláž, čistá, bazény u hotelu vždy uklizené, čisté, nikde žádné odpadky, velmi milé překvapení o celém ostrově - vždy všude čisté prostředí.
Pokud bych mohla napsat hodnocení, děkuji za odkaz, obě s kolegyní bychom daly 10 z 10 bodů!! Naprostá spokojenost.
Přeji klidný zbytek léta a moc děkujeme.
S pozdravem Černá Olga
Havlovice

Mail doručen 27.9.2019
Zdravíme, ...doznívají nám ještě v uších poslední minuty přistávajícího letadla na brněnské letiště, vracejícího se z Mallorky, kde jsme s manželkou v půlce září 2019 byli na poznávacím zájezdu a musíme Vám napsat pár řádků...
Díky za ty chvíle, které jsme si užili a prožili do posledního dne. Počasí určitě ovlivnit nemůžete, ale vyšlo naštěstí parádně. Vše ostatní bylo perfektní, poznávací zájezdy společně s Vašimi průvodkyněmi ( Míša a Dita) byly fascinující, jejich projev a přístup k nám, turistům, byl velmi přijemný, znalosti o ostrově veliké a každý si jistě přišel na své. Delegátka Helena nás zase do podrobna informovala o všech nabídkách a možnostech, které se nám na ostrově otvíraly. Nejednou jsme ji kontaktovali přes telefon a ona vše ochotně a trpělivě vysvětlovala. Skvělý tým!!! Připočtu-li příjemné Mallorčany a krásnou přírodu, samozřejmě prohřáté moře, tak to nemohlo být lepší.... Děkujeme za krásnou dovolenou a pokud se rozhodneme cestovat do zahraničí někdy příště, rozhodně se obrátíme na Vaší CESTOVKU.
Pelikánovi České Budějovice

Mail doručen 1.10.2018:
Dobrý den,chtěla jsem napsat že zájezd byl moc fajn,ubytování ve vzdálenějším letovisku ,jídlo taky. Velké poděkování p.Ditě,byla moc příjemná a milá.
Děkuji,Minarčíková

Mail doručen 17.9.2018:
Při poznávacím zájezdu nás provázela paní Dita.
Byla perfektní. Přeji vám hodně takových průvodců.
Děkuji, Jiří Hlaváček

Mail doručen 6.9.2017
Dobrý den, v noci z 26.8. na 27.8.2017 jsme se vrátili z poznávacího zájezdu na Mallorku, pořádaného Vaší CK.
Ráda bych i jménem mého manžela a troufám si říci i celého osazenstva zájezdu, vyslovila obrovskou pochvalu a díky Vaší delegátce paní Ditě, která nás provázela na všech výletech během pobytu na Mallorce.
Paní Dita žije již 21 let na ostrově a proto nás mohla ohromit takovou spoustou informací a zajímavostí spojených s Mallorkou.
Byla velmi milá, ochotná vždy poradit a pomoci, ať se to týkalo nákupů, návštěvy kaváren, zakoupení suvenýrů apod.
Věnovala se nám opravdu naplno a s takovou radostí.
Přes počáteční velké turbulence při letu na ostrov to byla jedna z našich nejkrásnějších dovolených.
Nádherné ubytování, perfektní služby, neskutečně teplé moře.
Vyřiďte prosím naše pozdravy a díky paní Ditě a přejeme Vám spoustu dalších spokojených klientů a snad někdy nashledanou na nějakém Vašem zájezdu.
S pozdravem Zuzana Trojková, Brno.

Mail doručen: 23.9.2016
Vážení, zájezd se nám (s manželkou) moc líbil. Paní průvodkyně Dita je empatická, velmi znalá poměrů na Malorce a nám se věnovala s velkým úsilím. Kombinace pobytu a poznávání, pěkný hotel blízko pláže, dobrá strava a krásné prostředí ostrova - to je ta správná dovolená. Ještě jednou dík za organizaci a příště opět na nějakém zájezdu s Emmou. Zdraví Kebrlovi

Mail doručen: 15.8.2013
Vážení, chtěli bychom Vám poděkovat za velmi hezkou letošní dovolenou ztrávenou na Mallorce v termínu 15.6. - 26.6. Celý pobytovo poznávací zájezd organizovaný Vaší kanceláří byl velice příjemný a splnil naše očekávání.Ubytování i strava na velmi dobré úrovni, jednotlivé zájezdy pojaly to nejdůležitější, tak že jsme poznali z Mallorky to nejhezčí.Co však bylo na tomto zájezdu opravdu nadstandartní, byla úroveň všech průvodkyň. Jejich příjemné vystupování a opravdu hluboké znalosti nás víc než mile překvapily.Byli jsme opravdu velice spokojeni. Chtěli bychom touto cestou poděkovat Vám a doufáme, že pochvalu a poděkování předáte i jim. Těšíme se zase někdy příště! Miroslav a Štěpánka Spoustovi

Mail 6.9.2012
Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat za velice zajímavý vydařený poznávací zájezd na Mallorcu od 25.8. - 1.9.2012. Byli jsme spokojeni jak s programem zájezdu, ubytováním a stravováním v hotelu Flor Los Almendros, tak i s průvodkyněmi, od kterých jsme se dozvěděli mnoho nového a zajímavého o navštívených místech. Nevyšel nám akorát poslední den programu zájezdu, kdy bylo špatné počasí, a přestože jsme měli zaplacený výlet lodí, nejelo se. Pokud budete v příští sezoně nabízet podobné poznávací zájezdy i s koupáním do jiných zemí, rádi se jich zúčastníme. Děkujeme ještě jednou touto cestou a do budoucna přejeme mnoho spokojených klientů a bezproblémových zájezdů. S pozdravem Jana Křížová a Miroslav Němec

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Recenze

9,3

91 hodnocení

9,1

Hotel

9,6

Strava

9,3

Delegát

9,2

Doprava


9,8
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 9
Zájezd se nám moc líbil, mohli jsme poznat nejkrásnější místa ostrova..
Anna Čejková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (09.09.2023 - 16.09.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Petr Hilský - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (09.09.2023 - 16.09.2023)

9,5
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 9
Zdeňka Doležánová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (09.09.2023 - 16.09.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Byli jsme moc spokojeni...skvělé průvodkyně, poloha hotelu, jídlo vynikající i pro manžela, který má bezlepkovou dietu, organizace zájezdů také na jedničku....CK EMMu budeme doporučovat a rádi s Vámi zase někde vyrazíme....
Eva Dudková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (09.09.2023 - 16.09.2023)

9,5
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 8
Až na organizaci výletů a jeden výlet který jsme měli jen na půl.
Lenka Šperková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (26.08.2023 - 02.09.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
S CK Emma jsme byly poprvé a byly jsme nadmíru spokojeni.Již pokyny k zájezdu byly dokonalé.Ubytování bylo nádherné (velká koupelna i s policemi na kosmetiku),jídlo luxusní,výlety krásné.V místě pobytu hotelu Flor Los Almendros v městečku Peguera je krásná a krátká soukromá cestička na pláž.Vše bylo tak,jak je uváděno v nabídce CK.Děkujeme průvodkyni Terezce Vlčkové,byla příjemná a ochotná.Velké díky patří i průvodkyním na výletech.Nejlepší byla slovensky mluvící průvodkyně - snad Jana.Děkujeme za krásný zájezd.
Jitka Knapiková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (12.08.2023 - 19.08.2023)

9,8
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 9
Vladimír Filip - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (12.08.2023 - 19.08.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
velmi spokojeny, vše zařízeno skvěle, výlety krásné a průvodkyně s velkými znalostmi ostrova.
Olga Černá - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (12.08.2023 - 19.08.2023)

8,8
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 8
Delegát: 7
Měla bych několik poznámek k výletům. Docela nešťastná a zbytečná návštěva ve výrobní prodejně koženého zboží v Ince. V původním programu jsme očekávali návštěvu hradu Bellver, ale nezastavili jsme se tam. Nedaleko Palmy je i Muzeum Joana Miróa. Nebylo by špatné ho zařadit do programu. Další šílenost byla i plaž Formentor. To ani nebyla pláž. Spočinuli jsme na ořezcích z borovic, moře plné lidí a docela nečisté. Chápu, že to asi nemůžete ovlivnit, protože tyto výlety jsou součástí nabídky španělských partnerů a dalších cestovek. To znamená vyzvedávání klientů a různé přestupy dle ubytování. Nastupovali jsme první a málem jsme se nestihli nasnídat. Paní průvodkyně Dita byla skvělá, ostatní docela průměr. Jinak hotel Flor los Almendros je výborný. Bezvadné jídlo, velká pestrost a velmi chutné. Děkujeme, že jsme bydlely v apartmánu místo pokoje, Byl pěkný a prostorný. Pláž v Pagueře byla hodně přelidněná, ale to se dá v červenci čekat. Jinak spokojenost. Děkujeme.
Alena Podlucká - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (08.07.2023 - 15.07.2023)

9,5
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Velice oceňuji bohaté a pestré snídaně a večeře. Veliká pochvala patří paní průvodkyni Ditě. Výlety s ní byly opravdu super.
Marcela Sasková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (08.07.2023 - 15.07.2023)

9,5
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Děkujeme za prima zájezd, byli jsme nadšení, hotel i jídlo výborné, moře velmi blízko od hotelu, živé městečko s plno obchody, výlety se nám líbily všechny. Velké díky také fantastické paní průvodkyni Ditě, která ví o Mallorce snad všechno, navíc o tom umí tak krásně vyprávět. Jedinou slabinou byl nedomyšlený čas odjezdů na výlety. Rychlá snídaně v kalupu, pak běh 600m na odjezd busu. Lepší by bylo posunout snídani nebo odjezd aspoň o 15min, všichni by byli spokojenější.
Dagmar Hybšová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (08.07.2023 - 15.07.2023)

9,5
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Odjezdy na organizované výlety o.15min později- na snídani a 600m chůze k nástupnímu místu bylo 30min!
Nebo posunout snídaně od 7.30, pokud je odjezd v 8.30.
Hotel Flor los Almendros.
Dagmar Hybšová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (08.07.2023 - 15.07.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Kateřina Tkadlecová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (08.07.2023 - 15.07.2023)

9
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 7
Naše poděkování patří paní průvodkyni Ditě, která byla profesionální a milá. A provázela nás na výletě v Palmě a Valldemose.
Alena Krchňáková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (17.06.2023 - 24.06.2023)

9
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 9
Delegát: 9
Monika Pročková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (06.08.2022 - 13.08.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Z dovolené jsme se vrátily nadšené a spokojené, vŕele všem doporučujeme. Děkujeme a snad někdy nashledanou. Zdraví V.Kadlecová
Věra Kadlecová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (27.08.2022 - 03.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Byla jsem velmi spokojená s poznávacím zájezdem na Mallorcu. Hotel byl super, hned blízko pláže , taktéž pokoj, strava, obsluhující personál vše bylo moc dobré. Také delegátky byly velmi vstřícné a prostě senzační. Oceňuji také organizaci dopravy na zájezdech. Vše fungovalo tak, jak mělo. Všichni klienti byli také super, nikdo nezlobil.
Miluše Procházková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (06.08.2022 - 13.08.2022)

9,5
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 9
Zajezd byl opravdu krasny. Poloha hotelu byla supr, vecere byly vyborne a personal velice prijemny a ochotny. uzili jsme si opravdu skvelou dovolenou. Dekujeme.
Marcela Kurka - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (10.09.2022 - 17.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Marie Chlupová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (16.07.2022 - 23.07.2022)

9
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 8
Jan Bezděk - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (16.07.2022 - 30.07.2022)

9,8
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Iva Kimmerová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (16.07.2022 - 23.07.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Delegát: 10
Naděžda Hrůzová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (16.07.2022 - 23.07.2022)

9
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 8
Delegát: 10
Na Mallorce se nám vše moc líbilo.
Děkujeme. Rotnaglovi.
Marcela Rotnáglová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (25.06.2022 - 02.07.2022)

9,3
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 9
celkový pocit - Super :) - delegátka ADRIANA - naprostá špička :)
Lenka Bullová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (18.09.2021 - 25.09.2021)

8,3
Hotel: 8
Strava: 9
Doprava: 8
Dobrý den,
mimořádně jsme byli spokojeni s průvodkyní na výletech s p. Adrianou,která nás dokázala upoutat mhona zajímavostmi , jednak ze života na Mallorce a jednak z míst, která jsme navštěvovali.
Ke strravě která byla výborná jenom poznámku, když jsme přijeli na hotel pred půlnocí čekali nás studené a nechutné zbytky z večere. Naprosto by stačilo pro každého řekněme zabalená bageta
a nápoj.
Kombinace poznávaní a lenošení u moře bylo super.
S pozdravem D.Říha
Daniel Říha - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (04.09.2021 - 11.09.2021)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Markéta Modrová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (07.08.2021 - 14.08.2021)

9,5
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Team ck Emma me ve vsem pomohl, jak pri chystani na odlet tak behem pobytu, kazdy vylet jsem di uzil jak ja otec v nejlepsich letech tak moji 11 a 13-leti synove diky pruvodcum tak i programu. Jo super doporučuji !
Bronislav Doležel - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (17.07.2021 - 24.07.2021)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Nádherná dovolená
Jana Vaculíková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (17.07.2021 - 24.07.2021)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Velmi pěkný hotel, výborná strava. Zajímavé výlety a úžasné delegátky, hlavně p. Adriana.
Jana Minaříková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (12.06.2021 - 19.06.2021)

9,5
Hotel: 10
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Děkujeme za krásný zájezd na Mallorku.
Byl dobře zorganizovaný, počasí nám přálo.
Zvlášť bychom chtéli ocenit vynikající průvodkyni paní Ditu, která se nám plně věnovala, zásobila nás obrovským množstvím zajímavých informací a přiblížila nám poutavě život na tomto kouzelném ostrově.
Jar. Kohoutová, Praha
Jaroslava Kohoutová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (15.09.2019 - 22.09.2019)

7,8
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 1
Delegát: 10
, průvodkyně Zita i Aneta výborné, doprava letecky zpět velmi špatná a zatím se letiště neozývá, Veseelých
Ludmila Veselá - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (22.09.2019 - 29.09.2019)

9,8
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Moje připomínka se týká všeobecných informací přikládaných kanceláří EMMA. Jsou tak všeobecné, že až zavádějící. Možná by zasloužili časem inovovat, nebo aktualizovat.
Milana Horoščáková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (15.09.2019 - 22.09.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Skvělé, oceňovali jsme zejména dokonalou organizaci a váš výběr hotelu - perfektní personál a pláž s mořem vynikající, což nebylo ve všech destinacích. Děkujeme a těšíme se na nový katalog.
Helena Rambousková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (11.09.2019 - 22.09.2019)

8,8
Hotel: 7
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Průvodce paní Dita, neskutečně milá ,profesionální,svědomitá,která plní poslání průvodce s nevšedním profesionalismem. mít takového spolehlivého člověka ve své firmě ocenil bych ho dvojnásobným platem.
Vše v naprostém pořádku,žádné prodlevy, prostě díky ní úžasná dovolená. Znovu a znovu pojedeme jenom s vaší cestovní kanceláří a to máme projetý celý svět od Floridy až po Bali.
Antonín Sýkora - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (22.09.2019 - 29.09.2019)

9,3
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 7
Vřele doporučuji
Šárka Šrámková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (22.09.2019 - 29.09.2019)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Naplnenie mojho očakávania
Helena Kracíková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (15.09.2019 - 25.09.2019)

8,8
Hotel: 7
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Paní Dita bezkonkurenční profesionál,být v mé firmě dostala by dvojnásobný plat, važte si ji !!!
Antonín Sýkora - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (22.09.2019 - 29.09.2019)

9
Hotel: 8
Strava: 9
Doprava: 9
Delegát: 10
Mojmír Holásek - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (31.07.2019 - 11.08.2019)

9,3
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 9
Celkově jsme byli se zájezdem velmi spokojeni a vřele jej doporučujeme ostatním klientům. Osobně jsem byl hodně překvapen kvalitou ubytování na to, že se jednalo "pouze" o 3* hotel. Delegátky byly velmi ochotné a se vším nápomocné. Podtrženo, sečteno ... maximální spokojenost.
Jiří Janeček - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (04.08.2019 - 11.08.2019)

9
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 8
Delegát: 10
Kamila Stejskalová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (04.08.2019 - 11.08.2019)

8,3
Hotel: 7
Strava: 8
Doprava: 9
Delegát: 9
Iva Niklesová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (04.08.2019 - 11.08.2019)

9
Hotel: 7
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Jediné nedostatky,že nebyla na pokoji lednička a dost pozdní odlet po opuštění pokoje,ale jinak doíst dobré.
Vladimíra Hubáčková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (14.07.2019 - 24.07.2019)

8
Hotel: 7
Strava: 7
Doprava: 8
Delegát: 10
Pavlína Křečková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (10.07.2019 - 21.07.2019)

8,5
Hotel: 8
Strava: 9
Doprava: 8
Delegát: 9
František Halouzka - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (14.07.2019 - 21.07.2019)

9,5
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Dobrý den...jediné malinké minus je chybějící aspoň malinká lednička. Tu jsme si museli pronajmout za poplatek. Při polopenzi by si asi každý klient rád dal vychladit třeba nějaké ovoce nebo slivovičku. Jinak jen samé plus...a delegátka Dita to je prostě ozdoba vaší CK. Tu si hýčkejte...
Velmi rádi si určitě opět najdeme nějakou destinaci , kterou budete mít v nabídce.
Děkujeme
Miroslav a Zuzana Zahajští
Miroslav Zahajský - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (09.06.2019 - 16.06.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Děkujeme za krásnou dovolenou v příjemném prostředí.
Jiřina Hrbková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (09.06.2019 - 16.06.2019)

9
Hotel: 9
Strava: 9
Delegát: 9
ubytování v hotelu Flor Los Almendros: ideální poloha pro přístup na pláž i do centra městečka Peguera
strava: spokojenost - bohaté bufetové stoly a ochotný personál
doprava: letecká - slabší stránka zájezdu, tam i zpět asi dvouhodinové zpoždění, málo informací na letišti. Doprava autobusy na výletech po ostrově na velmi dobré úrovni.
delegátka Helena Rybáková i průvodkyně Dita Špalková byly výborné, ochota i dostatek informací.
Jaromír Chvostek - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (23.06.2019 - 30.06.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Poznávací zájezd se nám velmi líbil, ubytování v hotelu, strava, výlety,průvodkyně, vše o.k.
Moravcovi z Prahy
Eva Moravcová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (23.06.2019 - 30.06.2019)

8
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 9
Delegát: 5
Dobrý den, služby delegátky paní Rybákové velmi průměrné, průvodkyně paní Dita Špalková byla vynikající.

Jediné, co bych změnila, byla nesmyslná balená večeře podávaná o půlnoci v den příjezdu na hotel.
V den odjezdu jsme byli od snídaně až do 19 hod, kdy byl odjezd autobusem na letiště, o hladu.
Večeři v den příjezdu bych nepodávala vůbec a v den odjezdu by se naopak moc hodila.

S pozdravem
Monika Hájková
Monika Hájková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (23.06.2019 - 30.06.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Naprosto fantastická dovolená, takhle naprosto bezchybně organizovanou jsme ještě nezažili. I přes zdravotní problémy jsem s výbornými delegátkami vše zvládnul v pohodě, navíc i znalosti místních poměrů slečny Dity jsou vynikající. Ubytování i strava bez chyby, autobusy vždy přesně přijely ve stanovený čas na stanovené místo, prostě klobouk dolů za organizaci. Mnohokrát za nádherný týden děkujeme a pokud zdraví dovolí, opět příště zvolíme CK Emma - mám třeba zájem o Bulharsko...
Vladimír Habrovanský - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (02.06.2019 - 09.06.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezd se nám moc líbil,všechno bylo perfektně zorganizované jsme rádi, že jsme jeli s vaší cestovní kanceláří.

Díky za krásnou dovolenou. S pozdravem Koutná Ludmila
Ludmila Koutná - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (19.08.2018 - 26.08.2018)

8,5
Hotel: 7
Strava: 10
Doprava: 8
Delegát: 9
Tento poznávací zájezd je velice dobře koncipován, výtečná byla paní průvodkyně Dita.
Hotel nabízí skvělou španělskou kuchyni.
Jana Reichová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (09.09.2018 - 16.09.2018)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Celková spokojenost, průvodkyně po ostrově - super, předaly nám spoustu informací. Děkuji a těším se na příští zážitky.
Renáta Václavovičová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (08.07.2018 - 15.07.2018)

9,3
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Jedním slovem super
Šárka Minarčíková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (19.08.2018 - 26.08.2018)

9,3
Hotel: 7
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Delegátka na nás čekala na letišti. Upozornila nás, že v hotelu Beverly Playa bývá někdy problém první noc s ubytováním. Delegátka vystoupila z autobusu ještě v Palma de Mallorka!!!!!
Na první noc nás taxík převezl do jiného hotelu, protože náš byl obsazen!!!!!!!
Poskytli nám all exklusiv, takže jsem byl spokojen. Jedna noc mi mimo můj hotel nevadila.
Na výletech nás doprovázela paní Dita. Je fantastická. Přeji vám více takových průvodců. Hodnocení této delegátky 10.
Zpátky nás dovezl autobus na letiště. Zde nás delegátka nečekala, bloudili jsme po letišti(je ohromné). Hodnocení této delegátky 1.
Jiří Hlaváček - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (09.09.2018 - 16.09.2018)

8,3
Hotel: 9
Strava: 8
Doprava: 8
Delegát: 8
Miloslav Zejda - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (29.07.2018 - 05.08.2018)

8,5
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 6
Dobrý den,

Program zájezdu se nám velice líbil - byl velice dobře koncipovaný - včetně umístění hotelu.
Průvodci - průvodkyné Dita byla opravdu velice dobrá - profesionál každým coulem. Průvodkyně Jana - nepomůže, nezarmoutí - podávala informace, které byly občas z říše pohádek.Delegátka - téměř splnila své povinnosti - a to bylo vše..

S Vaší cestovní kanceláří jsem cestovala již po třetí a opět jsem byla velice spokojená - těším se tedy na zájezd další - děkuji!!!

Zdenka Blacká
Zdeňka Blacká - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (19.08.2018 - 26.08.2018)

9,5
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Děkujeme za krásnou dovolenou! Mallorka, kouzelný ostrov Baleárského souostroví - naprostý souhlas s tímto názvem zájezdu. Dana a Jiří Brůžovi.
Dana Brůžová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (19.08.2018 - 26.08.2018)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Dobry den,naprosto uzasna dovolena.Velka spokojenost,spousta nadhernych zazitku.Vrele doporucuji.
Alena Holčíková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (29.07.2018 - 05.08.2018)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Moc se mi zájezd líbil. Děkuji Iva Filová
Iva Filová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (09.09.2018 - 16.09.2018)

9,5
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 9
Jaroslav Michálek - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (09.09.2018 - 16.09.2018)

9,5
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 8
Delegát: 10
Ohodnocení 10 se vztahuje na průvodkyni paní Ditu, která pozvedla zájezd na maximální možnou úroveň
Jana Tomičová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (15.08.2018 - 26.08.2018)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
ze zajezem jsme byli spokojeni,splnil naše očekávání.
Marie Němcová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (17.06.2018 - 24.06.2018)

7,5
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 1
Delegát: 10
Doprava - hodnocení nejhorší protože letadlo mělo 5 hod zpoždění, prostě to tentokrát nevyšlo.
Miluše Trenzová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (03.06.2018 - 10.06.2018)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Ubytování velmi dobré, dojem snížili komáři. Strava výborná, vždy bylo hodně možností si vybrat, specielně můj problém s celiakií byl od vás tentokrát zajištěn perfektně a v hotelu byli na mě vždy u snídaně i večeře připraveni s bezlepkovým pečivem a speciálně pro mne bezlepkovým jídlem a vysvětleno, které případně další jídlo je bez mouky. Doprava španělskými autobusy výborná, cestu na ostrov nám prodloužila let stávka, cesta zpět bez problémů. Průvodkyně na zájezdech byly vynikající, perfektně vybavené znalostmi i jazykem. Delegátka měla problém nás na letišti po odebrání kufrů sehnat všechny dohromady - nebylo v pokynech ani na letišti označeno místo srazu, bloudili jsme po hale a celkem jsme tak přijeli do hotelu o hodinu později - jinak vše O.K. Děkujeme vám za krásnou dovolenou. Krásné dny přeje Alois Hovadík
Alois Hovadík - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (17.06.2018 - 27.06.2018)

8,3
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 5
Delegát: 10
zájezd se mi líbil, doprava na Mallorce místními řidiči byla skvělá, nepříjemné bylo velké zpoždění zpátečního letu do Brna, několikrát odkládaný a měněný let odletu.
Miluše Trenzová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (03.06.2018 - 10.06.2018)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Zdeněk Mišáni - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (03.06.2018 - 10.06.2018)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Ubytování - nezničitelní komáři, většina hotelů má již sítě, jinak by byl plný počet.
Doprava - obě cesty letadlem zpoždění větší než hodinu, ale za to cestovka nemůže.
Jinak v místě pobytu doprava neměla chybu. Obě průvodkyně jsou vynikající, vědí a znají a tak to má být. Naprostá spokojenost Děkuji a přeji jen samé spokojené zákazníky. Zadinová
Libuše Zadinová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (17.06.2018 - 24.06.2018)

9,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Kladně hodnotím organizaci a zajištění celého pobytu, od včasných a podrobných informací k poznávacímu zájezdu až po celý jeho průběh. Program byl velice zajímavý a hlavně průvodkyně na zájezdech Dita Špalková byla úžasná - vstřícná, pozorná a hlavně nám předala spoustu informací z různých oblastí / historie, kultura, příroda, život lidí a pod./ Vše probíhalo podle plánu a mě zbývá jen vyslovit poděkování za krásně prožitou dovolenou. S pozdravem Čapková A.
Alena Čapková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (06.09.2017 - 16.09.2017)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Rozhodně vaši kancelář nebudu nikomu doporučovat :). Všichni by pak jezdili s vámi a na mě by nezbylo, respektive by vás mohlo napadnout i zdražit. Nehledě na naši průvodkyni Ditu, která si nás dovolila opustit po všech úžasných zájezdech a nám bylo bez ní smutno. Jen bych vzkázala indické restauraci v Paguere, že v Písku jsou prostě lepší. Další z nej dovolených.
Eva Krotká - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (06.09.2017 - 16.09.2017)

8,3
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 5
Delegát: 10
Delegát, průvodce i strava byla unikátní. Ubytování blízko moře, vybavení hotelu na úrovni, drobný problém byl pouze s výměnou ručníků. Doprava po ostrově bez problémů, problém byl s nedostatkem místa v letadle, s odbavením v Palmě a s hodinovým čekáním v letadle při zpodném nočním odletu z Palmy
Jiří Bílek - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (06.09.2017 - 16.09.2017)

8,7
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 8
Na ubytování nám chyběla na pokoji lednička.
Doprava byla celkem v pořádku až na zpoždění způsobené zřejmě obrovským vytížením letiště na Mallorce.
Výborná byla naše průvodkyně Dita na zájezdech, ještě hodně by na sobě měla pracovat delegátka Monika.
Vlasta Buchníčková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví - 10/11 nocí (05.07.2017 - 15.07.2017)

7,3
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 1
Delegátka byla naprosto neprofesionální, bez zájmu o klienty. Pouze nám sdělovala, že Malorka je úžasná.....

Průvodkyně Dita byla pravým opakem. Můžeme jen chválit.
Jana Novotná - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví - 10/11 nocí (14.06.2017 - 24.06.2017)

9,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Jana Plšková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (27.07.2016 - 06.08.2016)

9,5
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
ubytování, strava, doprava a delegát, vše v naprostém pořádku, velká pochvala pro paní průvodkyni Slovenku, bohužel jméno mně nenaskočilo - vynikající
Hana Michalicová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (06.07.2016 - 13.07.2016)

8,5
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 8
Delegát: 7
Dobrý den, není delegát jako delegát. Na letišti to pěkně skřípalo, dokonce nás o půlnoci vysadili u jiného hotelu podobného jména. Také na cestě zpět jsme si museli vše vyhledat sami / delegát se vůbec neobjevil !!!! / i přes ujištění, že nás bude čekat v letištní hale /.
Zato delegátky na výletech , Adrianka i její kolegyně ?? / jméno jsem zapomněla/. byly SUPER.
Karin Davídková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (06.07.2016 - 13.07.2016)

9,3
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 7
Delegátka na letišti výborná,
delegátka v místě pobytu průměrná,
průvodkyně na výletech Dita Špalková vynikající
Zdeňka Hájková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (07.09.2016 - 17.09.2016)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Ivo Jakubka - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (27.07.2016 - 03.08.2016)

9
Hotel: 6
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Byli jsme ubytováni ve starší nerekonstruované části bez přímého výhledu na moře...( ale spokojeni)
Průvodkyně Dita na výletech byla vynikající.
Delegátka na hotelu - naprostá katastrofa, neinformovaná, mystifikovala nás, neochotná, nesystémová, žije z podstaty...
Jinak jsme byli se zájezdem maximálně spokojeni i nadšeni společenským životem v Beverly Playa a budeme tento zájezd vřele doporučovat kamarádům...
Eva Benešová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (07.09.2016 - 17.09.2016)

8,5
Hotel: 7
Strava: 7
Doprava: 10
Delegát: 10
skvělá průvodkyně, perfektní organizace výletů, celkově velmi pěkná dovolená
Kristina Herynková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (27.07.2016 - 03.08.2016)