X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura

Španělsko

>

Mallorca

VALLDEMOSSA • SANT ELM • JEZERO CUBER • SIERRA TRAMUNTANA • DEIA • PUERTO DE SOLLER • PAGUERA • CALA FORNELLS • CAMPS DE MAR • BINIARAIX • FORNALUTX • PALMA

Malíř a spisovatel Santiago Rusiňol původem z Barcelony, pokřtil Mallorcu v roce 1922 na "ostrov klidu". Největší z Baleárských ostrovů si dodnes uchoval místa, kde se jakoby zastavil čas a kde se žije pokojným způsobem. Čarokrásné pohoří Tramuntana, které je pod ochranou UNESCO, se táhne jako páteř p celé severozápadní délce ostrova. Je to oblast, která vždy přitahovala nejrůznější cestovatele, ať už to byl arcivévoda Ludvík Salvator nebo císařovna Sissi, či Féderic Chopin, ti všichni uměli ocenit romantickou přírodu, úchvatné vyhlídky nad mořem, rozmarné formace v kmenech olivovníků vytvořené větrem, omamně vonící sady pomerančovníků a citroníků a původní starobylé kamenné vesnice. Mallorca je asi nejrozmanitějším a nejautentičtějším z Baleárských ostrovů a je plná překvapení. Kontrast k přírodě a sladce ospalému venkovu pak tvoří pobřeží a především hlavní město, které má velmi chic duši s nádechem hýřivosti a probdělých nocí.
Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura
9,6 Vynikající

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 900
7x večeře Na osobu / Na zájezd 2000
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Brna nebo z Prahy do Palmy de Mallorca. Transfer na ubytování. Ubytování je zajištěno ve 3* hotelích se snídaní, ve vzdálenosti do 150m od pláže.

2. den

Dopoledne informační schůzka s delegátkou. Odpoledne možnost individuální túry z Paguery přes půvabnou vesnici Cala Fornells kolem dvou pláží s průzračnou tyrkysovou vodou a přes zalesněný výběžek porostlý borovicemi s přírodní kamenou zátokou Cala Montjó až do střediska Camp de Mar, kde je velmi příjemná pláž, možnost šnorchlování kolem ostrůvku Illeta nebo posezení v některém z plážových barů s vyhlídkou na ostrůvek. Návrat pěšky po pohodlné stezce nebo MHD.

3. den:

Ráno odjezd k vesnici S´Arracó, odkud povede Pěší túra po širokých lesních cestách přes Cala Conills, kolem hradu Sant Elm ze 14. stol., svého času ve vlastnictví arcivévody Ludvíka Salvátora, až k historické strážní věži Torre de Cala Basset a zpět na promenádu u krásného výletního střediska a původního rybářského přístavu San Telm (cca10 km). Volný čas v San Telm, kde je možnost koupání v průzračné tyrkysové vodě s vyhlídkami na ostrov Sa Dragonera, který je od r. 1995 přírodním parkem. Obdivovat můžete jeho útesy a majáky. Návrat autobusem do hotelu.

4. den:

Volno ke koupání a odpočinku, možnost individuální cesty autobusem do Palmy, hlavního města ostrova, s jedinečnou katedrálou, která je považována za jednu z 5 nejhezčích gotických katedrál ve Španělsku, s královským palácem Almudaina a přilehlými zahradami Parc de la Mar a S´Hort del Rei. Procházku můžete zakončit návštěvou typické tržnice v blízkosti Plaza de Espaňa, odkud odjiždí bus zpět do Paguery.

5. den:

Rádo odjezd do podhorské vesnice Valldemossa, na jejímž okraji začíná túra vedoucí cesmínovými lesy přes staré poustevny Ermites Velles (dnes v ruinách) k poustevně Svaté Trojice a dále pak po staré jezdecké cestě k vyhlídkám arcivévody Ludvíka Salvátorského, ze kterých se otvírají krásné pohledy na jihozápadní část pohoří Tramuntana. Cestou potkáme několik starých milířů a panoramatických vyhlídkových bodů, jako například Mirador des Tudons. (cca 10 km). Trasu zakončíme ve Valldemosse, po prohlídce Valldemossy, proslulé svým klášterem, ve kterém svého času pobývali F. Chopin a G. Sandová, návrat na ubytování.

6. den:

Rádo odjezd k přehradnímu jezeru Cuber ležícímu ve výšce 800 m n.m, na úpatí nejvyšší hory Puig Mayor v pohoří Tramuntana. Na jeho okraji začíná túra překrásnou vysokohorskou krajinou přes sedlo Coll de Ofre, z něhož následuje sestup po staré poutní cestě vedoucí impozantní roklinou Barranco de Biniaraix do Fornalutx (cca 11,5 km). Stará dlážděná cesta patří k nejhezčím svého druhu na celé Mallorce. Zvláštní atmosféru jí dodávají miniaturní terasovitá políčka s olivovníky i strmé stěny okolních kopců. Po prohlídce vesnice Fornalutx návrat na ubytování.

7. den:

Ráno odjezd k vesnici Deià, která svou krásnou polohou vždy přitahovala umělce a slavné osobnosti, mezi nimi spisovatele R. Gravese, arcivévodu L. Salvadora nebo hudebníka Mika Oldfielda. Pěší túra kopíruje úsek dálkového přechodu GR221 z Deià do Puerto Soller (cca10 km) . Původně stará obchodní a poštovní cesta vede horskou krajinou s nádhernými výhledy na širé moře, terasy s olivovníky, zahrady s citrusy, starobylá panská sídla i údolní kotlinu Solleru. Na závěr se dostaneme k téměř kruhové zátoce přístavu Puerto de Soller. Volný čas v Puerto de Soller a návrat autobusem do hotelu.

8. den:

Volný den, v určený čas transfer na letiště a odlet do ČR.

Pořadí výletů může být v průběhu sezony změněno.

Průvodkyně zájezdu: Dita Špalková

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• Leteckou dopravu na Mallorcu a zpět včetně tax
• Transfer z letiště do hotelu a zpět
• 7x ubytování ve 3* hotelu se snídaní
• Výlety na Mallorce dle programu
• Průvodcovské služby

Příplatky

• příplatek za jednolůžkový pokoj 900 Kč/noc (na vyžádání)
• 7x večeře 2 500 Kč
• fakultativní výlet lodí na ostrov Sa Dragonera 35-40 eur (dle sezony)
Předpokládaná částka na vstupy 30 €.

Slevy:
• 3. osoba na přistýlce -2 000 Kč

Doprava

Doprava na Mallorcu je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Smartwings.
Předpokládaný letový řád (místní časy):
7 nocí, odlet neděle:
Bude upřesněno.

Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.
V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg a jedno příruční zavazadlo do 8 kg.
Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm. Rozměry příručního zavazadla - max. 55x45x25 cm.
Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen 27.8.2014
Konečně se mi podařilo z tohoto zájezdu dát fotky na web. Takže pokud budete mít chuť, náladu a hlavně čas, můžete si některé okamžiky tohoto krásného zájezdu připomenout. Přímo na Mallorcu se dostanete na adrese www.sepl.rulez.cz/Mallorca/index.htm.Všechny zdraví Hanka a Roman Hostinští

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Recenze

9,6

43 hodnocení

9,4

Hotel

9,8

Strava

9,8

Delegát

9,5

Doprava


10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Moc vydařený zájezd, vše vyšlo na jedničku - počasí, ubytování, skvělé jídlo, výlety, koupání, dobrá parta a díky průvodkyni Ditě jsme poznali i místa, kam se běžní plážoví turisté nepodívají a dozvěděli se spoustu zajímavostí o Mallorce. Velká spokojenost.
Tomáš Cagášek - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2023 - 30.09.2023)

8,5
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 6
Delegát: 10
Delegátky výborné, průvodkyně po horách Dita fantastická.
Ubytování- apartmán moc pěkný, nevýhodná poloha do ulice, rušivý provoz aut.
Odlety a přílety letadel během noci.
Zuzana Smrčková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2023 - 30.09.2023)

9,5
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Se zájezdem a jeho organizací jsme byli velice spokojeni. Jediné minus bylo ubytování s orientací do rušné ulice. Ale samotný apartmán byl velice pěkný a nemůžeme nic vytknout. Velkým bonusem byla skvělá průvodkyně Dita, která se nám po celou dobu velice věnovala. Opravdu jsme si užili krásné dny. Veliký dík.
Věra Odrazilová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2023 - 30.09.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezdu nelze nic vytknout, ba naopak. Všechno probíhalo velice příjemně. Obě delegátky, jak Tereza od CK, tak Dita, naše horská průvodkyně, byly moc fajn.
Jsem ráda, že jsem Mallorku poznala trochu jinak. Krásně jsme stihli všechno - výlety v horách i koupání.
Zájezd budu všem doporučovat:)
Sylva Sojková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2023 - 30.09.2023)

9,8
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 9
obe damy byly super,mile,pohodovr.
Jiří Kyselka - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2023 - 30.09.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Vše bylo na 1* .Vřele všem doporučuji vaší CK.
Kmínková Ivana
Ivana Kmínková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (10.06.2023 - 17.06.2023)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Průvodce skvělý!
Jana Kristková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (10.06.2023 - 17.06.2023)

9,7
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát 1,průvodce 10. Paní delegátka nás sice očekávala na letišti, poslal nás do autobusu,kam potom dokráčela,spočítala,jestli jsme všichni,zeptala se kdo tam ož byl.Přihlásila se jedná paní,tak ji sdělila,že nás tam ubytuje, protož jsme první skupina(?),tak s námi nejede a vystoupila.Ani slušně onu paní o danou službu nepožádala.Autobus nás v naprosté tmě vyklopil někde na silnici,vydali jsme se za paní,která se tam vyznala. Ta se ubytovala jako první a zmizela.S kamarádkou neumíme jazyk,proto také jezdíme s cestovní kanceláři, tak jsme trnuly,jestli se nám podaří ubytovat. Někteří odcházeli z recepce kamsi do tmy, vraceli se také,že se jim nepodařilo ubytováni najít.Druhý den v 10.00hod se paní delegátka dostavila na krátkou informační schůzku,Podala nesprávné informace o večerní náboženské akci v Palmě, to co se na ní vypravili, byli zklamáni.Na stolku zanechala knihu CK, která se tam objevila zase až ve středu večer,kdy tam měla být delegátka od 18.30do 19.00hod.Toho dne jsme se vrátili z turistiky v 18.40hod,ale paní delegátka u recepce nebyla, nezastihli jsme ji tam,ani kolem 19hod.kdy jsme šli na večeři.Ještě,že jsme trávili dny s vynikající paní průvodkyní Ditou Špalkovou.Ta se nám maximálně věnovala a pomáhala.Její zásluha je, že jsme se dozvěděli nesmírné množství informací a zajímavostí o Mallorce. Navíc byla ochotná nám vypomoci, pokud jsme to potřebovali. Její zásluhou byl pobyt na Mallorce velmi příjemný. Mgr Vysloužilová Zdeňka a Mgr Pavla Hausková
Zdeňka Vysloužilová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (10.06.2023 - 17.06.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Byl to po všech stránkách krásný zájezd, nedalo se mu nic vytknout, moc děkuji a budu se někdy zase těšit na cestování s Emmou.
Jana Kristková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (10.06.2023 - 17.06.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Průvodkyně Dita přímo suprová. Jen delegátka tam podle nás byla skoro nanic. K tomu všemu super jsme
Ještě byli podarováni fantastickým počasím. A tak suma sumárum: maximální spokojenost, parta úžasná a s vnučkou jsme se hezky sblížily.
Hana Černíkova
Hana Černíková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (10.06.2023 - 17.06.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Bylo vše krásné! Průvodkyně Terezka a Dita byly na 1*
Ivana Kmínková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (10.06.2023 - 17.06.2023)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
úžasný zájezd po všech stránkách - doporučuji všem
Lokalita hotelu naprosto výborná, 150m od hlavní městské pláže, 2 bazény u hotelu
pestrá nabídka jídel - formou bufetu
vynikající organizace turistických výletů, za to patří velký dík naprosto skvělé průvodkyni Ditě.

Bonus zájezdu: velmi příznivé počasí na pohodovou turistiku (teplota do cca 26C) a výborná parta lidí všech věkových kategorií.
INFO-doporučení pro další zájemce: přípravky proti komárům (do pokoje), pevná turistická obuv (terén je hodně kamenitý), deštník nebo pláštěnka
Lada Čaňová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (10.06.2023 - 17.06.2023)

9,5
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Zájezd - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura - byl moc příjemný. Ubytování bez problémů, výborná kuchyně, bohaté snídaně i večeře, milý personál. Vše znásobeno výbornou průvodkyní paní Ditou.
Kateřina Pivodová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Všechno bylo super 😉
Radka Banková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Co dodat : ) Vše bylo dokonalé. Paní Dita je moc milou a skvělou průvodkyní. Děkuji za krásné zážitky, Přeji p. Ditě a cestovní kanceláři hodně spokojených zákazníků :)
Miroslav Culek - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Opravdu skvělá dovolená, vše klapalo, strava i delegatka Dita je na 10***
Tomáš Pilch - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Mallorca mě velmi příjemně překvapila a svojí úžasnou nedotčenou přírodou, krásnými horami, množstvím mandloní a olivovníků i malebnými městečky přímo nadchla ….
Krásné túry mj. mezi olivovníky a osamělými staveními, procházky podél členitého pobřeží, nádherné výhledy…..
Úžasná průvodkyně Dita Špalková - milá, ochotná a místních poměrů velmi dobře znalá - nám představila opravdu působivá místa….a předala spoustu zajímavých informací o Mallorce.
Příjemný rodinný hotel jen pár kroků od pláže poskytoval skvělé zázemí a pohodlí, možnost osvěžujícího koupání po návratu z túr i strategickou polohu pro individuální výlety ve dnech volna.
Mallorca rozhodně nabízí víc než jen pláže a koupání a jsem moc ráda, že jsem ji mohla poznat i z její méně známé a pro mě mnohem zajímavější stránky….
Velmi oceňuji tradiční pečlivý přístup a nadšení CK EMMA při sestavování programu zájezdu, bylo to opravdu znát :-) Zájezd předčil moje očekávání!
Jana Adamčíková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Byli jsme velmi spokojeni s organizací zájezdu, paní průvodkyně Dita byla skvělá a o Mallorce jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí. Turistika byla opravdu pohodová a bylo dost času i na odpočinek a koupání.
Eva Sobková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Úžasná dovolená, skvěle naplánované, umocněno nádherným počasím.
Jan Bartoš - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Jana Vališová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Krásný zájezd, byli jsme moc spokojení. Průvodkyně Dita byla skvělá. Děkujeme.
Jana Vališová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezd byl moc krásný.Výběr hotelu výborný, organizace výletů taktéž. Paní Dita nám předala spoustu informací o Mallorce a opravdu byla výtečná,lidsky i profesionálně. Jednu výtku bych ale měla. Při koupi zájezdu byl nabídnut individuální výlet na ostrov San Dragonera, ale dle informací paní Pulkové , na ostrov se v září lze dopravit jen v některé dny, které bohužel vyšly na ty, na které jsme měli výlet s paní Ditou. Možná by šlo přehodit túru s paní Ditou a umožnit tak lidem se podívat na ostrov. Bylo by fajn, kdyby dalším klientům, kteří si v budoucnu koupí tento zájezd toto bylo umožněno. To však nic nemění na tom, že tento zájezd s Vaší CK byl kouzelný. S pozdravem R.Banková
Radka Banková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

8,3
Hotel: 7
Strava: 10
Doprava: 8
Delegát: 8
Lenka Šebelová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Zlata Holoubková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (18.09.2021 - 25.09.2021)

9,7
Hotel: 9
Strava: 10
Delegát: 10
Celkově s průběhem zájezdu maximální spokojenost. Přidaná hodnota v podobě výkonu dvou erudovaných průvodkyň, Adriany a Dity je nevyjádřitelná. Gratulujeme Emmě k jejich výběru. Již nyní se těšíme na další putování s příjemnou partou milovníků aktivní turistiky.
Hana a Pavel Spáčilovi
Brno
Pavel Spáčil - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (18.09.2021 - 25.09.2021)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
OK
Vladimír Holoubek - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (18.09.2021 - 25.09.2021)

9
Hotel: 8
Strava: 9
Doprava: 9
Delegát: 10
Krásná dovolená s poznáním zajímavých míst ostrova.Zkušená paní průvodkyně Dita, místních poměrů a dějin,která vždy dokázala vysvětlit či poradit.
Klidné prostředí hotelu ( Hotel Flor Los Almendros, Bulevar de Peguera ) s bohatou,rozmanitou kuchyní a milým, vstřícným a ochotným personálem vždy připraveným poradit a pomoci.
Jiří Gracias - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (22.09.2019 - 29.09.2019)

9,3
Hotel: 7
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Bohužel jsme měli pokoj situovaný do křižovatky, kde byl v noci i nad ránem silný provoz a bylo obtížné spát. Na příště bychom preferovali možnost výběru hotelu. Děkujeme za skvělou průvodkyni.
Daniela Rambousková Štočková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (22.09.2019 - 29.09.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Velmi krásný a poučný zájezd. Nejvíce se o to , kromě nádherného prostředí, zasloužily obě delegátky, Helena a Dita. Velký dík jim oběma.

Rudolf a Ludmila
Rudolf Bzonek - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (22.09.2019 - 29.09.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Skvělá byla paní průvodkyně Dita, která nám toho tolik pěkného o Mallorce řekla a provedla nás po krásných městečkách a horách kolem. Měli jsme pobyt s turistikou, jeli jsme autobusy, vláčkem, chodili pěšky, koupali se v zátokách... Viděli jsme toho díky ní hodně a hodně se o Mallorce, jejích obyvatelích, plodinách a květeně dozvěděli. Kdo má rád pohyb, hory a moře, vřele doporučuji.
Ivana Ležatková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (22.09.2019 - 29.09.2019)

8,5
Hotel: 9
Strava: 6
Doprava: 9
Delegát: 10
Skvělá průvodkyně Dita.
Jan Šálek - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (22.09.2019 - 29.09.2019)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Paní Špalková byla vynikající.
Jana Vašíčková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (02.06.2019 - 09.06.2019)

9,8
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Dagmar Říhová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (02.06.2019 - 09.06.2019)

9,3
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 8
Delegát: 10
Eva Ťápalová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2018 - 30.09.2018)

7,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 7
Delegát: 5
Delegátka Helena Rybáková = mizerná (1bod) - Paní Rybáková předávala nepřesné informace, které bylo nutné ověřovat, neboť neodpovídaly skutečnosti, mnoho praktických informací nám ani nesdělila. Chaotický projev, neprofesionální chování.

Průvodkyně Dita Špalková = vynikající (10bodů) - Paní Špalková je vysoce nadstandardní průvodkyní, která má velké odborné znalosti, schopnost zajímavou formou sdělit veškeré informace a současně je i milá a ochotná kdykoliv pomoci.
Olga Nováková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2018 - 30.09.2018)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
S průvodkyní Ditou to bylo super...
Dagmar Dorovská - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2018 - 30.09.2018)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava letecká 1, doprava po ostrově 10.
Delegátka Helena 2, průvodkyně Dita 10.
Karel Pulkrábek - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (03.06.2018 - 10.06.2018)

9,5
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 8
Delegát: 10
Byla jsem velmi příjemně překvapená. Krásná krajina,ubytování skvělé, v krásné části až na západě ostrova, v klidnější části,hotel Aquamarin. Nejvíce bych vyzdvihla pruvodkyni Ditu Špalkovou,s kterou byl každý výlet a túra tak příjemná a záživna,že se budu chtít na
Malorku vrátit a potkat se s Ditou znovu. Děkuji za krásnou dovolenou cestovní kanceláři. Dovolenou mi nezkazilo 6 hodinové čekání na letadlo zpět v Palme na letišti. Tůmová
Ivana Tůmová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (03.06.2018 - 10.06.2018)

9,5
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Průvodkyně = nejvyšší možné hodnocení. Celkově - výborně strávené dny v klidu a pohodě.
René Zámoravec - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2017 - 30.09.2017)

9,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Květoslava Růžičková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2017 - 30.09.2017)

9,3
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Sant Elm bylo velmi příjemné klidné místo, průvodkyně Dita velmi fundovaná a empatická, jídlo výborné.
Alena Mrnuštíková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2017 - 30.09.2017)