X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura

Španělsko

>

Mallorca

VALLDEMOSSA • POLLENSA • LLUC • SIERRA TRAMUNTANA • DEIA • PUERTO DE SOLLER • PAGUERA • CALA FORNELLS • CAMPS DE MAR • RANDA • ELS CALDERERS • PALMA

Malíř a spisovatel Santiago Rusiňol původem z Barcelony, pokřtil Mallorcu v roce 1922 na "ostrov klidu". Největší z Baleárských ostrovů si dodnes uchoval místa, kde se jakoby zastavil čas a kde se žije pokojným způsobem. Čarokrásné pohoří Tramuntana, které je pod ochranou UNESCO, se táhne jako páteř p celé severozápadní délce ostrova. Je to oblast, která vždy přitahovala nejrůznější cestovatele, ať už to byl arcivévoda Ludvík Salvator nebo císařovna Sissi, či Féderic Chopin, ti všichni uměli ocenit romantickou přírodu, úchvatné vyhlídky nad mořem, rozmarné formace v kmenech olivovníků vytvořené větrem, omamně vonící sady pomerančovníků a citroníků a původní starobylé kamenné vesnice. Mallorca je asi nejrozmanitějším a nejautentičtějším z Baleárských ostrovů a je plná překvapení. Kontrast k přírodě a sladce ospalému venkovu pak tvoří pobřeží a především hlavní město, které má velmi chic duši s nádechem hýřivosti a probdělých nocí.
Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura
9,7 Vynikající

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 900
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Brna nebo z Prahy do Palmy de Mallorca. Transfer na ubytování. Ubytování je zajištěno ve 3* hotelích s polopenzí ve vzdálenosti do 150m od pláže.

2. den

Dopoledne informační schůzka s delegátkou. Odpoledne možnost individuální túry z Paguery přes půvabnou vesnici Cala Fornells kolem dvou pláží s průzračnou tyrkysovou vodou a přes zalesněný výběžek porostlý borovicemi s přírodní kamenou zátokou Cala Montjó až do střediska Camp de Mar, kde je velmi příjemná pláž, možnost šnorchlování kolem ostrůvku Illeta nebo posezení v některém z plážových barů s vyhlídkou na ostrůvek. Návrat pěšky po pohodlné stezce nebo MHD.

3. den:

Ráno odjezd k vesnici Deià, která svou krásnou polohou vždy přitahovala umělce a slavné osobnosti, mezi nimi spisovatele R. Gravese, arcivévodu L. Salvadora nebo hudebníka Mika Oldfielda. Nejdříve zastávka u Son Marroig, bývalého sídla arcivévody L. Salvadora, z jehož zahrad jsou úchvatné vyhlídky na moře a rozeklané pobřeží. Pěší túra povede z Refugio de Can Boi přes Deià podél pobřeží až k Refugio de Muleta a kolem téměř kruhové zátoky až do Puerto de Soller (cca11,5 km). Volný čas v Puerto de Soller a návrat autobusem do hotelu.

4. den:

Ráno odjezd autobusem do centra ostrova, k vesnici Randa, v jejíž blízkosti je vršek Puig de Randa, kde kdysi stála první poustevna na ostrově založená misionářem Ramonem LLulem již v r. 1275. Pohodlná pěší túra povede kolem kláštera Cura de Randa (cca 8 km) s nádhernými výhledy z 540 m vysokého vršku Puig de Randa (cca 8 km). Klášter je důležitým poutním místem. Po túře návštěva venkovské usedlosti z 18. stol. Els Calderers a možnost seznámit se s tím, jak se kdysi žilo na Mallorce. Součástí jsou i stáje a ohrady s místní faunou, zahrady a prodejna-kavárna s typickými domácími produkty. Po cestě zpět na ubytování zastávka v archelologickém muzeu Son Fornés v Montuiri s ukázkou zbytků původních typických staveb z doby bronzové, tzv. talaiots.

5. den:

Ráno odjezd na severozápadní stranu ostrova. Nejdříve se vydáte do Pollensy, prohlídka půvabného starobylého městečka, kulturní metropole severu, s proslulým schodištěm Calvari s 365 schody lemovanými letitými cypřiši. Za příznivého počasí možnost vystoupat k jednomu z prvních klášterů na ostrově na vršku Puig de Maria (340 m), odkud se vám otevřou ty nejkrásnější vyhlídky. Přejezd ke klášteru Lluc v čarokrásném prostředí pohoří Tramuntana. Kruhová pěší túra kolem kláštera vede po lesních pěšinách a dlážděných stezkách kolem skalních útvarů a bývalých pousteven s výhledy na okolní hory a klášter (cca10 km). Volný čas k prohlídce kláštera a při návratu autobusem do hotelu zastávka v historické lisovně olivového oleje Tafona de Caimari, kde budete mít možnost prohlédnout si tradiční výrobnu i ochutnat výborný místní olej.

6. den:

Rádo odjezd do podhorské vesnice Valldemossa, na jejímž okraji začíná túra přes staré poustevny Ermites Velles (dnes v ruinách) k Ermita de Trinidad a pak k vyhlídkám arcivévody Ludvíka Salvátorského, ze kterých se otvírají krásné pohledy na moře. Po Camí de S´Escolta se dotaneme zpět od Valldemossy (cca 10 km). Po prohlídce Valldemossy, proslulé svým klášterem, ve kterém svého času pobývali F. Chopin a G. Sandová, návrat na ubytování. Volno.

7. den:

Volno ke koupání a odpočinku, možnost individuální cesty autobusem do Palmy, hlavního města ostrova, s jedinečnou katedrálou, která je považována za jednu z 5 nejhezčích gotických katedrál ve Španělsku, s královským palácem Almudaina a přilehlými zahradami Parc de la Mar a S´Hort del Rei. Procházku můžete zakončit návštěvou typické tržnice v blízkosti Plaza de Espaňa, odkud odjiždí bus zpět do Paguery.

8. den:

Volný den, odpoledne transfer na letiště a odlet do ČR.

Pořadí výletů může být v průběhu sezony změněno.

Průvodkyně zájezdu:

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• Leteckou dopravu na Mallorcu a zpět včetně tax
• Transfer z letiště do hotelu a zpět
• 7x ubytování ve 3* hotelu s polopenzí
• Výlety na Mallorce dle programu
• Průvodcovské služby

Příplatky

• příplatek za jednolůžkový pokoj 900 Kč/noc (na vyžádání)
• fakultativní výlet lodí na ostrov Sa Dragonera 30-35 eur (dle sezony)
Předpokládaná částka na vstupy 30 €.

Slevy:
• 3. osoba na přistýlce -2 000 Kč

Doprava

Doprava na Mallorcu je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Smartwings.
Předpokládaný letový řád (místní časy):
7 nocí, odlet sobota:
Bude upřesněno.

Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.
V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg a jedno příruční zavazadlo do 8 kg.
Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm. Rozměry příručního zavazadla - max. 55x45x25 cm.
Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen 27.8.2014
Konečně se mi podařilo z tohoto zájezdu dát fotky na web. Takže pokud budete mít chuť, náladu a hlavně čas, můžete si některé okamžiky tohoto krásného zájezdu připomenout. Přímo na Mallorcu se dostanete na adrese www.sepl.rulez.cz/Mallorca/index.htm.Všechny zdraví Hanka a Roman Hostinští

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Recenze

9,7

38 hodnocení

9,5

Hotel

9,8

Strava

9,8

Delegát

9,5

Doprava


10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Vše bylo na 1* .Vřele všem doporučuji vaší CK.
Kmínková Ivana
Ivana Kmínková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (10.06.2023 - 17.06.2023)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Průvodce skvělý!
Jana Kristková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (10.06.2023 - 17.06.2023)

9,7
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát 1,průvodce 10. Paní delegátka nás sice očekávala na letišti, poslal nás do autobusu,kam potom dokráčela,spočítala,jestli jsme všichni,zeptala se kdo tam ož byl.Přihlásila se jedná paní,tak ji sdělila,že nás tam ubytuje, protož jsme první skupina(?),tak s námi nejede a vystoupila.Ani slušně onu paní o danou službu nepožádala.Autobus nás v naprosté tmě vyklopil někde na silnici,vydali jsme se za paní,která se tam vyznala. Ta se ubytovala jako první a zmizela.S kamarádkou neumíme jazyk,proto také jezdíme s cestovní kanceláři, tak jsme trnuly,jestli se nám podaří ubytovat. Někteří odcházeli z recepce kamsi do tmy, vraceli se také,že se jim nepodařilo ubytováni najít.Druhý den v 10.00hod se paní delegátka dostavila na krátkou informační schůzku,Podala nesprávné informace o večerní náboženské akci v Palmě, to co se na ní vypravili, byli zklamáni.Na stolku zanechala knihu CK, která se tam objevila zase až ve středu večer,kdy tam měla být delegátka od 18.30do 19.00hod.Toho dne jsme se vrátili z turistiky v 18.40hod,ale paní delegátka u recepce nebyla, nezastihli jsme ji tam,ani kolem 19hod.kdy jsme šli na večeři.Ještě,že jsme trávili dny s vynikající paní průvodkyní Ditou Špalkovou.Ta se nám maximálně věnovala a pomáhala.Její zásluha je, že jsme se dozvěděli nesmírné množství informací a zajímavostí o Mallorce. Navíc byla ochotná nám vypomoci, pokud jsme to potřebovali. Její zásluhou byl pobyt na Mallorce velmi příjemný. Mgr Vysloužilová Zdeňka a Mgr Pavla Hausková
Zdeňka Vysloužilová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (10.06.2023 - 17.06.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Byl to po všech stránkách krásný zájezd, nedalo se mu nic vytknout, moc děkuji a budu se někdy zase těšit na cestování s Emmou.
Jana Kristková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (10.06.2023 - 17.06.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Průvodkyně Dita přímo suprová. Jen delegátka tam podle nás byla skoro nanic. K tomu všemu super jsme
Ještě byli podarováni fantastickým počasím. A tak suma sumárum: maximální spokojenost, parta úžasná a s vnučkou jsme se hezky sblížily.
Hana Černíkova
Hana Černíková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (10.06.2023 - 17.06.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Bylo vše krásné! Průvodkyně Terezka a Dita byly na 1*
Ivana Kmínková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (10.06.2023 - 17.06.2023)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
úžasný zájezd po všech stránkách - doporučuji všem
Lokalita hotelu naprosto výborná, 150m od hlavní městské pláže, 2 bazény u hotelu
pestrá nabídka jídel - formou bufetu
vynikající organizace turistických výletů, za to patří velký dík naprosto skvělé průvodkyni Ditě.

Bonus zájezdu: velmi příznivé počasí na pohodovou turistiku (teplota do cca 26C) a výborná parta lidí všech věkových kategorií.
INFO-doporučení pro další zájemce: přípravky proti komárům (do pokoje), pevná turistická obuv (terén je hodně kamenitý), deštník nebo pláštěnka
Lada Čaňová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (10.06.2023 - 17.06.2023)

9,5
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Zájezd - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura - byl moc příjemný. Ubytování bez problémů, výborná kuchyně, bohaté snídaně i večeře, milý personál. Vše znásobeno výbornou průvodkyní paní Ditou.
Kateřina Pivodová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Všechno bylo super 😉
Radka Banková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Co dodat : ) Vše bylo dokonalé. Paní Dita je moc milou a skvělou průvodkyní. Děkuji za krásné zážitky, Přeji p. Ditě a cestovní kanceláři hodně spokojených zákazníků :)
Miroslav Culek - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Opravdu skvělá dovolená, vše klapalo, strava i delegatka Dita je na 10***
Tomáš Pilch - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Mallorca mě velmi příjemně překvapila a svojí úžasnou nedotčenou přírodou, krásnými horami, množstvím mandloní a olivovníků i malebnými městečky přímo nadchla ….
Krásné túry mj. mezi olivovníky a osamělými staveními, procházky podél členitého pobřeží, nádherné výhledy…..
Úžasná průvodkyně Dita Špalková - milá, ochotná a místních poměrů velmi dobře znalá - nám představila opravdu působivá místa….a předala spoustu zajímavých informací o Mallorce.
Příjemný rodinný hotel jen pár kroků od pláže poskytoval skvělé zázemí a pohodlí, možnost osvěžujícího koupání po návratu z túr i strategickou polohu pro individuální výlety ve dnech volna.
Mallorca rozhodně nabízí víc než jen pláže a koupání a jsem moc ráda, že jsem ji mohla poznat i z její méně známé a pro mě mnohem zajímavější stránky….
Velmi oceňuji tradiční pečlivý přístup a nadšení CK EMMA při sestavování programu zájezdu, bylo to opravdu znát :-) Zájezd předčil moje očekávání!
Jana Adamčíková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Byli jsme velmi spokojeni s organizací zájezdu, paní průvodkyně Dita byla skvělá a o Mallorce jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí. Turistika byla opravdu pohodová a bylo dost času i na odpočinek a koupání.
Eva Sobková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Úžasná dovolená, skvěle naplánované, umocněno nádherným počasím.
Jan Bartoš - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Jana Vališová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Krásný zájezd, byli jsme moc spokojení. Průvodkyně Dita byla skvělá. Děkujeme.
Jana Vališová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezd byl moc krásný.Výběr hotelu výborný, organizace výletů taktéž. Paní Dita nám předala spoustu informací o Mallorce a opravdu byla výtečná,lidsky i profesionálně. Jednu výtku bych ale měla. Při koupi zájezdu byl nabídnut individuální výlet na ostrov San Dragonera, ale dle informací paní Pulkové , na ostrov se v září lze dopravit jen v některé dny, které bohužel vyšly na ty, na které jsme měli výlet s paní Ditou. Možná by šlo přehodit túru s paní Ditou a umožnit tak lidem se podívat na ostrov. Bylo by fajn, kdyby dalším klientům, kteří si v budoucnu koupí tento zájezd toto bylo umožněno. To však nic nemění na tom, že tento zájezd s Vaší CK byl kouzelný. S pozdravem R.Banková
Radka Banková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

8,3
Hotel: 7
Strava: 10
Doprava: 8
Delegát: 8
Lenka Šebelová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (17.09.2022 - 24.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Zlata Holoubková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (18.09.2021 - 25.09.2021)

9,7
Hotel: 9
Strava: 10
Delegát: 10
Celkově s průběhem zájezdu maximální spokojenost. Přidaná hodnota v podobě výkonu dvou erudovaných průvodkyň, Adriany a Dity je nevyjádřitelná. Gratulujeme Emmě k jejich výběru. Již nyní se těšíme na další putování s příjemnou partou milovníků aktivní turistiky.
Hana a Pavel Spáčilovi
Brno
Pavel Spáčil - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (18.09.2021 - 25.09.2021)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
OK
Vladimír Holoubek - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (18.09.2021 - 25.09.2021)

9
Hotel: 8
Strava: 9
Doprava: 9
Delegát: 10
Krásná dovolená s poznáním zajímavých míst ostrova.Zkušená paní průvodkyně Dita, místních poměrů a dějin,která vždy dokázala vysvětlit či poradit.
Klidné prostředí hotelu ( Hotel Flor Los Almendros, Bulevar de Peguera ) s bohatou,rozmanitou kuchyní a milým, vstřícným a ochotným personálem vždy připraveným poradit a pomoci.
Jiří Gracias - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (22.09.2019 - 29.09.2019)

9,3
Hotel: 7
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Bohužel jsme měli pokoj situovaný do křižovatky, kde byl v noci i nad ránem silný provoz a bylo obtížné spát. Na příště bychom preferovali možnost výběru hotelu. Děkujeme za skvělou průvodkyni.
Daniela Rambousková Štočková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (22.09.2019 - 29.09.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Velmi krásný a poučný zájezd. Nejvíce se o to , kromě nádherného prostředí, zasloužily obě delegátky, Helena a Dita. Velký dík jim oběma.

Rudolf a Ludmila
Rudolf Bzonek - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (22.09.2019 - 29.09.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Skvělá byla paní průvodkyně Dita, která nám toho tolik pěkného o Mallorce řekla a provedla nás po krásných městečkách a horách kolem. Měli jsme pobyt s turistikou, jeli jsme autobusy, vláčkem, chodili pěšky, koupali se v zátokách... Viděli jsme toho díky ní hodně a hodně se o Mallorce, jejích obyvatelích, plodinách a květeně dozvěděli. Kdo má rád pohyb, hory a moře, vřele doporučuji.
Ivana Ležatková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (22.09.2019 - 29.09.2019)

8,5
Hotel: 9
Strava: 6
Doprava: 9
Delegát: 10
Skvělá průvodkyně Dita.
Jan Šálek - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (22.09.2019 - 29.09.2019)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Paní Špalková byla vynikající.
Jana Vašíčková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (02.06.2019 - 09.06.2019)

9,8
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Dagmar Říhová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (02.06.2019 - 09.06.2019)

9,3
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 8
Delegát: 10
Eva Ťápalová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2018 - 30.09.2018)

7,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 7
Delegát: 5
Delegátka Helena Rybáková = mizerná (1bod) - Paní Rybáková předávala nepřesné informace, které bylo nutné ověřovat, neboť neodpovídaly skutečnosti, mnoho praktických informací nám ani nesdělila. Chaotický projev, neprofesionální chování.

Průvodkyně Dita Špalková = vynikající (10bodů) - Paní Špalková je vysoce nadstandardní průvodkyní, která má velké odborné znalosti, schopnost zajímavou formou sdělit veškeré informace a současně je i milá a ochotná kdykoliv pomoci.
Olga Nováková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2018 - 30.09.2018)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
S průvodkyní Ditou to bylo super...
Dagmar Dorovská - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2018 - 30.09.2018)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava letecká 1, doprava po ostrově 10.
Delegátka Helena 2, průvodkyně Dita 10.
Karel Pulkrábek - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (03.06.2018 - 10.06.2018)

9,5
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 8
Delegát: 10
Byla jsem velmi příjemně překvapená. Krásná krajina,ubytování skvělé, v krásné části až na západě ostrova, v klidnější části,hotel Aquamarin. Nejvíce bych vyzdvihla pruvodkyni Ditu Špalkovou,s kterou byl každý výlet a túra tak příjemná a záživna,že se budu chtít na
Malorku vrátit a potkat se s Ditou znovu. Děkuji za krásnou dovolenou cestovní kanceláři. Dovolenou mi nezkazilo 6 hodinové čekání na letadlo zpět v Palme na letišti. Tůmová
Ivana Tůmová - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (03.06.2018 - 10.06.2018)

9,5
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Průvodkyně = nejvyšší možné hodnocení. Celkově - výborně strávené dny v klidu a pohodě.
René Zámoravec - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2017 - 30.09.2017)

9,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Květoslava Růžičková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2017 - 30.09.2017)

9,3
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Sant Elm bylo velmi příjemné klidné místo, průvodkyně Dita velmi fundovaná a empatická, jídlo výborné.
Alena Mrnuštíková - Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura (23.09.2017 - 30.09.2017)