X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Andalusie jinak - letecky

Španělsko

MARBELLA • RONDA • CÁDIZ • JÉREZ • ARCOS DE LA FRONTERA • PUERTO DE S. MARÍA • SANLÚCAR de BARRAMEDA • SEVILLA • CÓRDOBA • GRANADA • LANJARÓN - ALPUJARRAS • MÁLAGA
Andalusie jinak - letecky

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 4500
Vstupné do Alhambry Na osobu / Na zájezd 1150
polopenze Na osobu / Na zájezd 2590
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Bratislavy (za příplatek transfer z Brna) do Málagy, transfer na ubytování, po cestě dle časových možností, zastávka v Marbelle, mondénním centru Costa del Sol nazývaném někdy španělské Saint Tropez, ubytování v Rondě.

2. den

Po snídani prohlídka Rondy, kolébky novodobých býčích zápasů, města rozkládajícího se na skalnatém ochozu rozděleném hlubokou strží. Po prohlídce historického centra odjezd doJérezu, města proslulého vínem sherry, flamenkem, chovem koní, andaluskou jezdeckou školou a motocyklovými závody. Po cestě zastávka v Arcos de la Frontera, typické „bílé“ vesnici, považované za jednu nejkrásnějších ve Španělsku. Po příjezdu do Jérezu prohlídka města, ubytování v Jérezu.

3. den:

Dopoledne prohlídka Cádizu, nejstaršího města Španělska, spojeného s pevninou jen úzkou šíjí a mostem. Pěší procházka ke katedrále, ke kostelu Santa Cruz, tržnici a věži Tavira s unikátní temnou komorou. Odpoledne odjezd přes malebné městečko Puerto de Santa María do přístavu v ústí řeky Guadalquivir Sanlúcaru de Barrameda s příjemnou pobřežní promenádou a výhledy na národní park Doňana a s řadou vinných sklepů, které produkují vyhlášené víno manzanilla. Večer návrat na ubytování.

4. den:

Brzy ráno odjezd do Sevilly. Den věnovaný Seville, hlavnímu městu Andalusie. Pěší procházka kolem parku Marie Luisy, kde se konala hispano-americká výstava a kde zůstaly nádherné pavilony uprostřed bujné subtropické vegetace, do bývalé židovské čtvrti Santa Cruz s veselými náměstíčky a typickými hospůdkami. Návštěva hlavních skvostů Sevilly, gotické katedrály s proslulou věží Giralda a královského paláce Reales Alcazares, sídla maurských i křesťanských panovníků. Ubytování v Seville.

5. den:

Snídaně, odjezd do Córdoby, návštěva bývalého hlavního města kalifátu. Návštěva královského paláce s nádhernými zahradami a prohlídka mešity-katedrály. Procházka židovskou čtvrtí kolem synagogy, hradeb k římskému mostu. Odpoledne odjezd do Granady, města lemovaného pohořím Sierra Nevada, které patřilo v době arabské nadvlády k nejbohatším na iberském poloostrově. Ubytování v Granadě.

6. den:

Den věnovaný Granadě. Ráno návštěva paláce Alhambra a letního sídla Generalife, nádherně zachovalé poslední rezidence arabských panovníků ve Španělsku. Odpoledne prohlídka historického jádra města – katedrála, hrobka katolických králů, Bibarrambla, Alcaicería - bývalá arabská tržnice, popř. Albaicín, typická maurská čtvrť. Ubytování v Granadě. Fakultativně možnost návštěvy vystoupení flamenca.

7. den:

Po snídani přejezd směrem na jih, dopoledne zastávka v jižním podhůří Sierry Nevady, v Alpujarras, které bylo posledním útočištěm Arabů po vyhnání z Granady. Po pobřeží pokračování do Málagy, proslavené zdejším rodákem, malířem Pablem Picassem, ale i stejnojmenným velmi lahodným vínem. Procházka historickým jádrem města. Večer odjezd na ubytování.

8. den:

Transfer na letiště. Odlet z Málagy do Bratislavy (za příplatek transfer do Brna).

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu Bratislava – Málaga – Bratislava, vč. tax a odbavení příručního zavazadla
• 7x ubytování ve 3*/ 4* hotelích se snídaní
• autobusovou dopravu po Španělsku
• průvodcovské služby

Příplatky

• Jednolůžkový pokoj: 4 500 Kč
• 7x večeře 2 590 Kč
• odbavení zavazadla do 15 kg 1 400 Kč
• Vstup do Alhambry (je nutno objednat předem): 1 150 Kč
• Transfer Brno-letiště-Brno: 800 Kč

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 28.10.2012
Dobrý den a poděkování Vám všem, kteří jste pro nás připravili poznávací zájezd po Andalusii. Obzvlášť velký dík a hluboká poklona p. Sylvě Pulkové, o jejichž průvodcovských kvalitách jsme se přesvědčily už loni na Svatojakubské cestě, ale letos ji prověřil i déšť a zvládla to s úsměvem a bez ztráty kytičky. Cimalová, Jurochová, Záškolná

Mail doručen: 26.10.2012
Dobrý den, rádi bychom vám poděkovali za zprostředkování nádherných zážitků získaných při tomto zájezdu v termínu od 23.9. do 30.9.2012. I když se jednalo o zájezd zkrácený ne vaší vinou o jeden den, takže program byl dost nabitý a "mokré" počasí nás provázelo větší částí zájezdu, paní průvodkyně Sylva Pulková byla naprosto perfektní! Rádi bychom jí aspoň touto cestou upřímně poděkovali. Svým profesionálním přístupem se snažila nám tyto nepřízně zpříjemnit a vytvářela a hlavně udržovala příjemnou atmosféru. Pozitivní mimo zajímavých zážitků je, že nemusíme na příští sezónu kupovat opalovací přípravky. Při naší letošní dovolené jsme je dostatečně nevyužili. Máme pro vás jeden návrh: vzhledem k nevypočitatelnému a letos trochu nestandardnímu počasí navrhujeme změnit dosavadní název zájezdu Slunečná Andalusie např. na To nejlepší z Andalusie, Křížem krážem Andalusií nebo Andalusie-perla jihu : )))). Vaši stálí spokojení klienti Irena a Lubomír Veselí.

Mail doručen: 24.10.2012
Vážení přátelé, děkujeme za krásný poznávací zájezd nádhernou Andalusií. Náš velký dík patří skvělé paní průvodkyni Sylvě Pulkové za perfektní organizaci, klidné zvládání problematičtějších situací / při nepřízni počasí /, odborný výklad a vytvoření příjemné atmosféry po celou dobu zájezdu. Těšíme se na další poznávání některé části Španělska. Bartošovi a Antošovi, kteří nás požádali, abychom poděkovali i jejich jménem.

Mail doručen: 4.6.2012
Vážený pane doktore, přijměte, prosím, mé poděkování za skvělou organizaci zájezdu do Andalusie ve dnech 20. - 27. května t.r. Zvlášť chci vyzvednout přístup a péči, kterou nám věnovala paní Odehnalová. Přeji Vám další úspěchy v činnosti Vaší agentury. Stárek
Mail doručen: 9.10.2011
Dobrý den. Vážení pracovníci cestovní kanceláře EMMA. Řadu let jezdíme na různé poznávací zájezdy a proto máme s čím srovnávat. Musím velmi pochvalně reagovat na vynikající profesionalitu vaší delegátky paní Sylvy Pulkové. Tato perfektně připravená delegátka nám zmíněný zájezd ještě zpříjemňovala svým milým humorem a ohleduplností ke starším účastníkům. Nebylo v kolektivu nikoho, kdo by jen půl slovem mohl vyslovit nespokojenost nad jejím přístupem. Celý poznávací zájezd měla Vaše cestovní kancelář úžasně připravený. Ubytování v luxusních hotelích bylo nad naše očekávání. Andalusii vřele doporučujeme všem milovníkům památek. Ještě jednou díky. S pozdravem K.Gánóczy a Ivana Křížová z Brna.

Mail doručen: 5.10.2011
Dobrý den, ještě nadšená z poznávacího zájezdu po Andalusii (26.9.-4.10.2011), především z krásných zážitků, které nám zprostředkovala vaše CK, ale především úžasným způsobem „předala“ průvodkyně paní Sylva P., chci vám alespoň tímto prostřednictvím poděkovat za príma dovolenou a popřát spoustu spokojených klientů. Milada Řiháková s manželem Františkem

Mail doručen: 6.10.2008
Vážení, chtěli bychom touto cestou ocenit kvalitu poznávacího zájezdu do Andalusie, který byl připaven vaší cestovní kanceláří a jehož jsme se účastnili ve dnech 24.9. až 5.10.2008. Chtěli bychom zejména vyzvednout profesionální a současně přátelské vedení celého zájezdu paní Sylvií Pulovou (doufám, že jméno paní průvodkyně jsme nespletli). S přátelským pozdravem Jana a Ladislav Bébarovi

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy