X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Švýcarsko, země velehor, jezer, vodopádů a kouzelných měst

Švýcarsko

Švýcarsko, země velehor, jezer, vodopádů a kouzelných měst

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 2500
3x večeře Na osobu / Na zájezd 1200
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odjezd z Brna, Prahy v odpoledních hodinách. Další nástupní místa: Žďár nad Sázavou (250 Kč), Jihlava (250 Kč), Velké Meziříčí (250 Kč), Velká Bíteš (150 Kč), Zlín (350 Kč), Uherské Hradiště (250 Kč), Veselí nad Moravou (200 Kč), Strážnice (200 Kč), Hodonín (Břeclav) (200 Kč), Olomouc (350 Kč), Přerov (350 Kč), Prostějov (200 Kč), Vyškov (150 Kč), Plzeň, Jihlava – Pávov, Velké Meziříčí (zdarma).

2. den

Ráno přijedeme do hlavního města Švýcarské konfederace. Prohlédneme si historické jádro Bernu s četnými podloubími a kašnami. Zajdeme také k nejznámější turistické atrakci, kterou jsou Medvědí díry – příkop, ve kterém žijí medvědi – symbol Bernu. Pokračovat budeme kolem Thunského jezera do světově proslulého střediska Interlaken. Po jeho prohlídce pojedeme kolem Brienzského jezera a přes průsmyk Brünigpass (1.008 m) a dojedeme na ubytování.

3. den:

Po snídani pojedeme do Engelbegu, malebného městečka s benediktinským klášterem z 12. století, které se nachází v údolí pod ledovcem Titlis. Pyšní se první visutou dráhou na světě Rotair, která se během jízdy otáčí o 360°. Na vrcholu Malého Titlisu, místě věčného mrazu, se můžeme projít ledovou jeskyní nebo se kochat výhledy na Valaiské Alpy. Návrat na ubytování.

4. den:

Po snídani odjedeme do Lauterbrunnenu, abychom si vybrali z mnoha možností Jungfrau regionu. Můžeme vyjet vláčkem až na Jungfraujoch (3.454 m) do nejvýše položené železniční stanice v Evropě. Z vyhlídkové terasy budeme pozorovat ledovec Aletsch, který byl pro svou pozoruhodnou délku cca 40 km zařazen na seznam UNESCO. Nebo vyjedeme lanovkami na Schilthorn, kde poobědváme a pokocháme se překrásným pohledem na alpské panorama (Mönch, Jungfrau, Eiger) z otáčivé restaurace Piz Gloria, kterou proslavil agent 007 James Bond. Další atrakcí Jungfrau regionu jsou Trümmelbašské vodopády - společně se podíváme na deset vodopádů uvnitř skalního masívu. Výtah sveze návštěvníky na osvětlenou galerii pod zemí, odkud je možné zblízka vidět dunící kaskádu. Večer se vrátíme do hotelu.

5. den:

Po snídani navštívíme Luzern. Prohlédneme si jeho malebné centrum se slavným Kapličkovým mostem, které je na seznamu UNESCO. Zájemci budou mít možnost vyjet z Alpnachstad na horu Pilatus nejpříkřejší ozubnicovou dráhou na světě a obdivovat tak Luzern i z ptačí perspektivy. K Luzernskému jezeru budeme sjíždět soustavou kabinových lanovek. Odjezd do ČR.

6. den:

Do Prahy, Brna přijedeme v ranních hodinách.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu luxusním autobusem
• 3x ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
• 3x snídani
• průvodcovské služby

Příplatky

• 3x večeře 1.200 Kč
• jednolůžkový pokoj 2.500 Kč
• pojištění léčebných výloh a storna ECP 490 Kč

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy