X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Sirene***** 7 nocí

Turecko

>

Belek

Hotel Sirene***** 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessTenisBazén venkovníBazén se skluzavkami

Krásný hotel ve středomořském stylu je určený především pro milovníky nádherné přírody a golfu. Nachází se přímo na široké písečné pláži s pozvolným vstupem do moře v letovisku Belek (Turecko). Hotelový komplex se skládá z jedné hlavní budovy a 5 vilových bloků zasazených do překrásné zahrady. Hostům je k dispozici klimatizovaná hala s recepcí, hlavní restaurace s venkovním posezením, 4 tématické restaurace (italská, rybí, turecká, brazilská), bary, 3 bazény (z toho jeden se skluzavkami a jeden plavecký bazén). Ke sportovnímu vyžití patří 7 tenisových kurtů (večerní osvětlení za poplatek), stolní tenis, šipky, plážový volejbal, vodní pólo, basketbal, turecké lázně, sauna a fitness. Pro děti je připravený dětský koutek, klub, hřiště, disko, animace. Na pláži je široká nabídka různých druhů sportů. Vyhlášené 18ti jamkové golfové hřiště v piniovém a eukalyptovém háji je dostupné pěší chůzí od hotelu.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 1300
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, klimatizace, minibar, TV/SAT, telefon, sejf, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa. Pokoje pro rodiny jsou vybaveny stejně, navíc mají oddělenou ložnici.

Stravování

Ultra all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, salátový bufet, pizza, ovoce, dezerty (12.00-16.00) v Palm snack restauraci, sendviče a ovoce v baru na pláži (12.00-18.00), sendviče v baru u bazénu (16.00-17.00) hot dog (12.00-16.00), čaj, káva, koláčky (17.00-18.00), půlnoční svačinka (23.30-00.30), zmrzlina u oběda a večeře, neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů (10.00-02.00), minibar na pokoji (voda, pivo, cola).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 1 300 Kč/noc

Doprava

Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Travel Service – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna (sobota/sobota).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Podél pobřeží, pouhých 35 km východně od Antalye se nachází město Belek, které díky golfu získalo mezinárodní věhlas. Základem tohoto úspěchu je především vysoká kvalita hřišť i servisu a mírné podnebí, které poskytuje golfovým hráčům i během zimy optimální podmínky. Tato lokalita je poměrně mladou a novou turistickou oblastí. Golfové resorty jsou obzvláště přepychové, hřiště nádherná a dokonale upravená. Toto prázdninové letovisko je ponořené do vonících piniových lesů, písečných dun a obklopené kilometry dlouhých písečných pláží a nabízí svým návštěvníkům golfový zážitek uprostřed jedinečné krajiny. Kolem té jsou vystavěny luxusní hotelové komplexy, aby nenásilně zapadaly do překrásné krajiny kolem. Hotely v této lokalitě jsou vhodné pro nejnáročnější z vás.

Fakultativní výlety

Jeep safari
Dobrodružný výlet za poznáním krás vnitrozemí Turecka. Nenechte si ujít příležitost projet se zdejší lesnatou krajinou a podívat se ke skrytým zátokám, kde se budete moci také vykoupat.


Turecké lázně
Navštívit turecké lázně alespoň jednou za pobyt je téměř povinností. Vkročte do mramorových lázní, kde se budete cítit jako v dobách dávno minulých. Netradiční způsob masáže s peelingem celého těla Vás uklidní a omladí. Dopřejte relax nejen svému tělu, ale i duši.


Delfinárium
Půldenní výlet za lachtany a delfíny, kde vás i vaše děti nadchnou jejich neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek – plavání v bazénu s delfíny.


Perge, Aspendos, vodopády Kursunlu
Celodenní autobusový výlet, na kterém se již při první zastávce v antickém městě Perge vrátíte do minulosti. Nalézá se zde vše, co má každé správné antické město mít, přes amfiteátr až po lázně. Můžete zde spatřit krásná antická sloupoví, stačí jen zavřít oči a představit si město na vrcholu rozkvětu. Zajímavostí také je, že v dávných dobách bylo významným přístavem, lodní cesta byla však v průběhu dějin zasypána. Další zastávkou na tomto výletě je Aspendos, kde navštívíte jedno z nejzachovalejších antických divadel. Jeho kapacita je 20 000 sedadel a pravidelně jsou zde pořádány nejrůznější koncerty, lidové tance a bývají zde hrávána také starořecká dramata. Návštěva tohoto amfiteátru zanechá v každém návštěvníkovi nezapomenutelný dojem. Před odjezdem zpět si ještě dopřejete odpočinek v národním parku u vodopádů Kursunlu.


Turecká noc
Fantastická noční zábava v typické turecké stavbě – karavansarayi. Čeká vás břišní tanečnice, která se rozvlní v rytmu místních tónů, tradiční folklórní tanec, tančící islámští mniši – tzv. derviši – a chutná večeře s možností konzumace místních nápojů. Můžete se těšit na večer plný nezapomenutelných zážitků a poznáte nejrozmanitější turecké zvyky a tradice.


Pamukkale
Jednodenní výlet za jednou z největších turistických atrakcí v Turecku. Pamukkale znamená v překladu „bavlníkový hrad“ a jedná se o unikátní přírodní fenomén. Bílá travertinová jezírka jsou plná termální vody o teplotě 37° C. Uvidíte také ruiny antického města Hierapolis, které jsou spolu s Pamukkale zapsány na seznam UNESCO. Během výletu navštívíte továrnu na koberce, kde na vlastní oči uvidíte, jak se získává hedvábí a poznáte způsob ručního tkaní.