X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Arma´s Resort***** - 7 nocí

Turecko

>

Kemer

Hotel Arma´s Resort***** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
300 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessBazén venkovníBazén vnitřníBazén se skluzavkami

Příjemný nově zrenovovaný hotelový komplex se nachází asi 300 m od vlastní písčito -oblázkové pláže (shuttle bus zdarma). Do centra letoviska Kemer (Turecko), s možností nákupů a zábavy, je to zhruba 1 km. Hotel nabízí služby recepce (Wi -Fi připojení a internet za poplatek), restaurace, pool baru a plážového baru. Dále můžete využívat venkovní a vnitřní bazén, dětský bazén a skluzavku pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži k dispozici zdarma. Zdarma je také možnost návštěvy fitness centra, aerobiku, stolního tenisu, tureckých lázní a sauny. Za poplatek si pak lze zajistit masáže a vodní sporty na pláži. Hotel doporučujeme náročnějším klientům, kteří preferují kvalitní služby a pěkné koupání.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 910
Příplatek za jednolůžkový promo pokoj Na osobu / Na noc 880
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 3 přistýlek (1 velká místnost), klimatizace, TV/SAT, telefon, minibar (při příjezdu voda zdarma), sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon. Promo pokoje mohou být situovány v méně příznivé poloze, než standardní pokoje.

Stravování

Ultra all inclusive: Snídaně (10.00-10.30), oběd (12.30- 14.00), večeře (19.00-21.00) a pozdní večeře (23.30-24.00) formou bufetu, odpolední snack, zmrzlina, káva a čaj. Nealkoholické nápoje místní výroby (10.00−01.00).

Cena zahrnuje

• letištní taxy a palivový příplatek

• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

• leteckou přepravu tam i zpět

• transfery letiště/hotel/letiště

• činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 910 Kč/noc

Jednolůžkový pokoj promo: 880 Kč/noc

Doprava

Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Přímořské letovisko Kemer se nachází pouze 40 km západně od Antalye. Hlavní turistické cíle jsou moře a nádherná příroda v okolí např. pohoří Taurus, které tvoří krásnou horskou kulisu podél celé oblasti Kemeru. Kromě množství barů, restaurací a obchůdků tu v okolí lze navštívit četné byzantské památky, starověká města Phaselis a Olympos, jeskyně Beldibi a Molla či Kaňon Göynük.

Fakultativní výlety

Jeep safari
Dobrodružný výlet za poznáním krás vnitrozemí Turecka. Nenechte si ujít příležitost projet se zdejší lesnatou krajinou a podívat se ke skrytým zátokám, kde se budete moci také vykoupat.


Turecké lázně
Navštívit turecké lázně alespoň jednou za pobyt je téměř povinností. Vkročte do mramorových lázní, kde se budete cítit jako v dobách dávno minulých. Netradiční způsob masáže s peelingem celého těla Vás uklidní a omladí. Dopřejte relax nejen svému tělu, ale i duši.


Delfinárium
Půldenní výlet za lachtany a delfíny, kde vás i vaše děti nadchnou jejich neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek – plavání v bazénu s delfíny.


Perge, Aspendos, vodopády Kursunlu
Celodenní autobusový výlet, na kterém se již při první zastávce v antickém městě Perge vrátíte do minulosti. Nalézá se zde vše, co má každé správné antické město mít, přes amfiteátr až po lázně. Můžete zde spatřit krásná antická sloupoví, stačí jen zavřít oči a představit si město na vrcholu rozkvětu. Zajímavostí také je, že v dávných dobách bylo významným přístavem, lodní cesta byla však v průběhu dějin zasypána. Další zastávkou na tomto výletě je Aspendos, kde navštívíte jedno z nejzachovalejších antických divadel. Jeho kapacita je 20 000 sedadel a pravidelně jsou zde pořádány nejrůznější koncerty, lidové tance a bývají zde hrávána také starořecká dramata. Návštěva tohoto amfiteátru zanechá v každém návštěvníkovi nezapomenutelný dojem. Před odjezdem zpět si ještě dopřejete odpočinek v národním parku u vodopádů Kursunlu.


Turecká noc
Fantastická noční zábava v typické turecké stavbě – karavansarayi. Čeká vás břišní tanečnice, která se rozvlní v rytmu místních tónů, tradiční folklórní tanec, tančící islámští mniši – tzv. derviši – a chutná večeře s možností konzumace místních nápojů. Můžete se těšit na večer plný nezapomenutelných zážitků a poznáte nejrozmanitější turecké zvyky a tradice.


Pamukkale
Jednodenní výlet za jednou z největších turistických atrakcí v Turecku. Pamukkale znamená v překladu „bavlníkový hrad“ a jedná se o unikátní přírodní fenomén. Bílá travertinová jezírka jsou plná termální vody o teplotě 37° C. Uvidíte také ruiny antického města Hierapolis, které jsou spolu s Pamukkale zapsány na seznam UNESCO. Během výletu navštívíte továrnu na koberce, kde na vlastní oči uvidíte, jak se získává hedvábí a poznáte způsob ručního tkaní.