X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Arancia Resort

Turecko

>

Konakli

Hotel Arancia Resort
Typ ubytování
hotel

Tento resort byl nově vystavěn přímo u dlouhé písčité pláže v letovisku Konakli, dojehož centra plného obchůdků, restaurací a barů se dostanete příjemnou procházkou.K vybavení areálu patří vstupní hala s recepcí a směnárnou, pět restaurací s místníi mezinárodní kuchyní, pět barů a kaváren a konferenční místnost. K odpočinkua koupání slouží vnitřní bazén a také velký venkovní bazén spolu se dvěma dětskýmibazény s tobogány, lehátka a slunečníky jsou zdarma. Přímo v hotelu, obklopenémrozlehlou zahradou, mohou hosté zdarma využívat tenisový kurt, fitness club, dětskýclub, saunu, turecké lázně, whirpool, stolní tenis, volejbalové hřiště a veškeré animace.Za poplatek pak kulečník, masáže, pro milovníky vodních sportů také lekce windsurfingu,potápění a další. Resort s výbornou polohou, který je připraven svými službami splnitočekávání i těch nejnáročnějších klientů, lze doporučit nejen rodinám s dětmi, alei každému, kdo touží po skvěle strávené dovolené.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti, centrální
klimatizace, SAT/TV, minibar, telefon, připojení na internet (za poplatek), bezpečnostní
schránka (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

ALL INCLUSIVE - Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Lehké snacky (13.00–15.00), káva, čaj a sladkosti
(17.30–18.30), pozdní lehká večeře (23.00–24.00). Neomezená konzumace místních
alkoholických i nealkoholických nápojů v průběhu dne (10.00–24.00). Jednou za pobyt
možnost povečeřet v italské nebo rybí restauraci à la carte.
Sportovní vyžití – tenis, plážový volejbal, gymnastika, aerobik, boccia, šipky, turecké
lázně, whirpool, fitness, animační programy, dětský miniclub.

Doprava

Doprava do Turecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi.
Odlety jsou z Brna.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Menší, nověji vystavěné, avšak půvabné středisko se nachází západním směrem od Alanye (Turecko) a naleznete zde různé druhy pláží, které jsou skvělým místem jak pro odpočinek, tak i pro aktivní provozování vodních sportů. V posledních letech zde vznikají hotelové komplexy doplněné řadou obchodů, kaváren a barů vybízejících k večerním procházkám a posezení. Toto letovisko je vyhledáváno turisty nejen k prožití klidné dovolené, ale i díky blízkosti historického a obchodního centra oblíbené Alanye, kam se lze dostat pohodlně taxíkem nebo autobusem.

Fakultativní výlety

Jeep safari
Dobrodružný výlet za poznáním krás vnitrozemí Turecka. Nenechte si ujít příležitost projet se zdejší lesnatou krajinou a podívat se ke skrytým zátokám, kde se budete moci také vykoupat.


Turecké lázně
Navštívit turecké lázně alespoň jednou za pobyt je téměř povinností. Vkročte do mramorových lázní, kde se budete cítit jako v dobách dávno minulých. Netradiční způsob masáže s peelingem celého těla Vás uklidní a omladí. Dopřejte relax nejen svému tělu, ale i duši.


Delfinárium
Půldenní výlet za lachtany a delfíny, kde vás i vaše děti nadchnou jejich neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek – plavání v bazénu s delfíny.


Perge, Aspendos, vodopády Kursunlu
Celodenní autobusový výlet, na kterém se již při první zastávce v antickém městě Perge vrátíte do minulosti. Nalézá se zde vše, co má každé správné antické město mít, přes amfiteátr až po lázně. Můžete zde spatřit krásná antická sloupoví, stačí jen zavřít oči a představit si město na vrcholu rozkvětu. Zajímavostí také je, že v dávných dobách bylo významným přístavem, lodní cesta byla však v průběhu dějin zasypána. Další zastávkou na tomto výletě je Aspendos, kde navštívíte jedno z nejzachovalejších antických divadel. Jeho kapacita je 20 000 sedadel a pravidelně jsou zde pořádány nejrůznější koncerty, lidové tance a bývají zde hrávána také starořecká dramata. Návštěva tohoto amfiteátru zanechá v každém návštěvníkovi nezapomenutelný dojem. Před odjezdem zpět si ještě dopřejete odpočinek v národním parku u vodopádů Kursunlu.


Turecká noc
Fantastická noční zábava v typické turecké stavbě – karavansarayi. Čeká vás břišní tanečnice, která se rozvlní v rytmu místních tónů, tradiční folklórní tanec, tančící islámští mniši – tzv. derviši – a chutná večeře s možností konzumace místních nápojů. Můžete se těšit na večer plný nezapomenutelných zážitků a poznáte nejrozmanitější turecké zvyky a tradice.


Pamukkale
Jednodenní výlet za jednou z největších turistických atrakcí v Turecku. Pamukkale znamená v překladu „bavlníkový hrad“ a jedná se o unikátní přírodní fenomén. Bílá travertinová jezírka jsou plná termální vody o teplotě 37° C. Uvidíte také ruiny antického města Hierapolis, které jsou spolu s Pamukkale zapsány na seznam UNESCO. Během výletu navštívíte továrnu na koberce, kde na vlastní oči uvidíte, jak se získává hedvábí a poznáte způsob ručního tkaní.