X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Club Kastalia **** odlet Praha

Turecko

>

Konakli

Hotel Club Kastalia **** odlet Praha
Typ ubytování
hotel

Luxusní hotelový komplex přímo u písečné pláže v letovisku Konakli (Turecko) je zasazen do nádherné rozkvetlé středomořské zahrady. Elegantně a stylově zařízený hotel se skládá z osmi jednopatrových budov, jejichž střed tvoří krásné atrium se zastřešeným barem. V roce 2010 byla v areálu hotelu otevřena nová část s pokoji superior. Hotel disponuje recepcí s Wi-Fi připojením, prostornou restaurací s možností venkovního posezení, barem, amfiteátrem, minimarketem a tureckými lázněmi. Rozlehlý sladkovodní bazén a dětské brouzdaliště spojují hotelovou část a pláž. Lehátka s podložkami a slunečníky jsou jak u bazénů, tak i na pláži zdarma. Milovníci sportu ocení fitness studio, čtyři tenisové kurty s betonovým povrchem, patnáct hřišť pro plážový volejbal a širokou nabídku vodních sportů (za poplatek). Díky atraktivní poloze u pláže lze hotel doporučit jak rodinám s dětmi, tak i příznivcům aktivního odpočinku spojeného s kvalitními službami all inclusive.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 1100
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Standard - vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, klimatizace, lednice, SAT/TV, fén, koupelna a balkon. Rodinné pokoje jsou s oddělenými ložnicemi.

Pokoje superior jsou v nově otevřené části hotelu a jsou za příplatek.

Stravování

All inclusive: Snídaně (7.30-10.00), oběd (12.30-14.00) a večeře (19.30-21.00) formou bufetu, snack s tureckými specialitami (11.00-16.00), odpoledne káva+koláč (16.00), pozdní večerní snack, zmrzlina k obědu a večeři, neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů (10.00-24.00).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 1 100 Kč/noc

Rodinný pokoj: cena 3× dospělý + dítě 2-13 let 8 990 Kč

Doprava

Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Travel Service – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Prahy (neděle/neděle).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Menší, nověji vystavěné, avšak půvabné středisko se nachází západním směrem od Alanye (Turecko) a naleznete zde různé druhy pláží, které jsou skvělým místem jak pro odpočinek, tak i pro aktivní provozování vodních sportů. V posledních letech zde vznikají hotelové komplexy doplněné řadou obchodů, kaváren a barů vybízejících k večerním procházkám a posezení. Toto letovisko je vyhledáváno turisty nejen k prožití klidné dovolené, ale i díky blízkosti historického a obchodního centra oblíbené Alanye, kam se lze dostat pohodlně taxíkem nebo autobusem.

Fakultativní výlety

Jeep safari
Dobrodružný výlet za poznáním krás vnitrozemí Turecka. Nenechte si ujít příležitost projet se zdejší lesnatou krajinou a podívat se ke skrytým zátokám, kde se budete moci také vykoupat.


Turecké lázně
Navštívit turecké lázně alespoň jednou za pobyt je téměř povinností. Vkročte do mramorových lázní, kde se budete cítit jako v dobách dávno minulých. Netradiční způsob masáže s peelingem celého těla Vás uklidní a omladí. Dopřejte relax nejen svému tělu, ale i duši.


Delfinárium
Půldenní výlet za lachtany a delfíny, kde vás i vaše děti nadchnou jejich neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek – plavání v bazénu s delfíny.


Perge, Aspendos, vodopády Kursunlu
Celodenní autobusový výlet, na kterém se již při první zastávce v antickém městě Perge vrátíte do minulosti. Nalézá se zde vše, co má každé správné antické město mít, přes amfiteátr až po lázně. Můžete zde spatřit krásná antická sloupoví, stačí jen zavřít oči a představit si město na vrcholu rozkvětu. Zajímavostí také je, že v dávných dobách bylo významným přístavem, lodní cesta byla však v průběhu dějin zasypána. Další zastávkou na tomto výletě je Aspendos, kde navštívíte jedno z nejzachovalejších antických divadel. Jeho kapacita je 20 000 sedadel a pravidelně jsou zde pořádány nejrůznější koncerty, lidové tance a bývají zde hrávána také starořecká dramata. Návštěva tohoto amfiteátru zanechá v každém návštěvníkovi nezapomenutelný dojem. Před odjezdem zpět si ještě dopřejete odpočinek v národním parku u vodopádů Kursunlu.


Turecká noc
Fantastická noční zábava v typické turecké stavbě – karavansarayi. Čeká vás břišní tanečnice, která se rozvlní v rytmu místních tónů, tradiční folklórní tanec, tančící islámští mniši – tzv. derviši – a chutná večeře s možností konzumace místních nápojů. Můžete se těšit na večer plný nezapomenutelných zážitků a poznáte nejrozmanitější turecké zvyky a tradice.


Pamukkale
Jednodenní výlet za jednou z největších turistických atrakcí v Turecku. Pamukkale znamená v překladu „bavlníkový hrad“ a jedná se o unikátní přírodní fenomén. Bílá travertinová jezírka jsou plná termální vody o teplotě 37° C. Uvidíte také ruiny antického města Hierapolis, které jsou spolu s Pamukkale zapsány na seznam UNESCO. Během výletu navštívíte továrnu na koberce, kde na vlastní oči uvidíte, jak se získává hedvábí a poznáte způsob ručního tkaní.