X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Dizalya Palm Garden***** 10/11 nocí

Turecko

>

Konakli

Hotel Dizalya Palm Garden***** 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
100 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessTenisBazén venkovníBazén vnitřníBazén se skluzavkami

Zcela nově postavený luxusní hotel nacházející se v letovisku Konakli (Turecko) 100 m od písečné pláže, místy s oblázky (možnost výskytu skalnatých plat, zde je možný vstup do moře přes molo). V hotelu se nachází recepce, hlavní restaurace, 2 á la carte restaurace, několik barů, Wi-Fi připojení v lobby (zdarma), internet (za poplatek), nákupní centrum. Hotelovým hostům je k dispozici bazén s lehátky a slunečníky zdarma, bazén s vodopády, dětský bazén, vnitřní bazén, dětský vnitřní bazén. Hotel pořádá pro své hosty denní i večerní programy. Sportovně založení klienti mohou zdarma využít stolní tenis, šipky, aquapark, fitness, gymnastiku, tenisový kurt (v sousedním hotelu Club Dizalya). Hotel se službami na vysoké úrovni a s výbornými zavádějícími cenami doporučujeme těm nejnáročnějším klientům a především rodinám s dětmi.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 1300
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Luxusní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, centrální klimatizace, TV/SAT, minibar (doplňován vodou), Wi-Fi, telefon, sejf, fén, koupelna se sprchou a balkon.

Stravování

All inclusive:Snídaně (07.30 - 10.00), pozdní snídaně (10.00 - 11.00), oběd (12.30 - 14.00) a večeře (19.00 - 21.00) formou bufetu. Odpolední káva (16.00 - 17.00), půlnoční snack (23.00 - 24.00). Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00 - 24.00), plážový bar (10.00 - 18.00).

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště / hotel / letiště

služby stálého delegáta

letištní taxy a palivový příplatek

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 1300 Kč os/noc

Doprava

Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Travel Service – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna a Prahy (středa/sobota). V termínu od 25.05.-05.06. bude odlet z ČR pouze z Prahy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Menší, nověji vystavěné, avšak půvabné středisko se nachází západním směrem od Alanye (Turecko) a naleznete zde různé druhy pláží, které jsou skvělým místem jak pro odpočinek, tak i pro aktivní provozování vodních sportů. V posledních letech zde vznikají hotelové komplexy doplněné řadou obchodů, kaváren a barů vybízejících k večerním procházkám a posezení. Toto letovisko je vyhledáváno turisty nejen k prožití klidné dovolené, ale i díky blízkosti historického a obchodního centra oblíbené Alanye, kam se lze dostat pohodlně taxíkem nebo autobusem.

Fakultativní výlety

Jeep safari
Dobrodružný výlet za poznáním krás vnitrozemí Turecka. Nenechte si ujít příležitost projet se zdejší lesnatou krajinou a podívat se ke skrytým zátokám, kde se budete moci také vykoupat.


Turecké lázně
Navštívit turecké lázně alespoň jednou za pobyt je téměř povinností. Vkročte do mramorových lázní, kde se budete cítit jako v dobách dávno minulých. Netradiční způsob masáže s peelingem celého těla Vás uklidní a omladí. Dopřejte relax nejen svému tělu, ale i duši.


Delfinárium
Půldenní výlet za lachtany a delfíny, kde vás i vaše děti nadchnou jejich neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek – plavání v bazénu s delfíny.


Perge, Aspendos, vodopády Kursunlu
Celodenní autobusový výlet, na kterém se již při první zastávce v antickém městě Perge vrátíte do minulosti. Nalézá se zde vše, co má každé správné antické město mít, přes amfiteátr až po lázně. Můžete zde spatřit krásná antická sloupoví, stačí jen zavřít oči a představit si město na vrcholu rozkvětu. Zajímavostí také je, že v dávných dobách bylo významným přístavem, lodní cesta byla však v průběhu dějin zasypána. Další zastávkou na tomto výletě je Aspendos, kde navštívíte jedno z nejzachovalejších antických divadel. Jeho kapacita je 20 000 sedadel a pravidelně jsou zde pořádány nejrůznější koncerty, lidové tance a bývají zde hrávána také starořecká dramata. Návštěva tohoto amfiteátru zanechá v každém návštěvníkovi nezapomenutelný dojem. Před odjezdem zpět si ještě dopřejete odpočinek v národním parku u vodopádů Kursunlu.


Turecká noc
Fantastická noční zábava v typické turecké stavbě – karavansarayi. Čeká vás břišní tanečnice, která se rozvlní v rytmu místních tónů, tradiční folklórní tanec, tančící islámští mniši – tzv. derviši – a chutná večeře s možností konzumace místních nápojů. Můžete se těšit na večer plný nezapomenutelných zážitků a poznáte nejrozmanitější turecké zvyky a tradice.


Pamukkale
Jednodenní výlet za jednou z největších turistických atrakcí v Turecku. Pamukkale znamená v překladu „bavlníkový hrad“ a jedná se o unikátní přírodní fenomén. Bílá travertinová jezírka jsou plná termální vody o teplotě 37° C. Uvidíte také ruiny antického města Hierapolis, které jsou spolu s Pamukkale zapsány na seznam UNESCO. Během výletu navštívíte továrnu na koberce, kde na vlastní oči uvidíte, jak se získává hedvábí a poznáte způsob ručního tkaní.