X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Linda Resort****+ - 7 nocí

Turecko

>

Manavgat

Hotel Linda Resort****+ - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
600 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessTenisBazén venkovníBazén se skluzavkami

Příjemný hotelový komplex, který prošel v roce 2013 rekonstrukcí, se nachází 5 km od měst Side (Turecko) a Manavgat (Turecko). Od písečné pláže je vzdálen 600 m, dopravu na ni zajišťuje hotelový minibus. Hostům je k dispozici recepce, TV místnost, Wi-Fi připojení za poplatek, restaurace, bary, 2 bazény, dětský bazén, 2 skluzavky pro děti, dětské hřiště a snack bar na pláži. Slunečníky, lehátka a osušky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Hotel nabízí nejen denní a večerní animační programy, ale také sportovní vyžití –fitness, tenisové kurty (náčiní a osvětlení za poplatek), billiard, šipky a jiné. Tento kvalitní hotel s výbornými službami na dosah od historického městečka Side doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (palanda), klimatizace, TV/SAT, minibar (voda denně zdarma), sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon.

Stravování

All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpolední snacky, káva, koláče a zmrzlina. Půlnoční polévka, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–24.00), plážový bar (10.00–17.00).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

příplatek, transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – sobota/sobota.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Manavgat je okresní město stejnojmenného regionu na jihu Turecka. Region má rovinatý charakter s úrodnými poli, kde se pěstuje subtropické ovoce, sezam či olivy. Žije zde zhruba 90 000 obyvatel a se svými 64 kilometry krásných písečných pláží patří k důležitým turistickým střediskům v provincii Alanya na Turecké riviéře u Středozemního moře. V Manavgatu se pravidelně konají lokální trhy. V regionu je také k vidění např. Köprülü Canyon - populární říční kaňon, oblíbený zejména pro milovníky raftingu. Dále zde lze navštívit např. nedaleké, 15km vzdálené historické město antického původu Side.

Fakultativní výlety

Jeep safari
Dobrodružný výlet za poznáním krás vnitrozemí Turecka. Nenechte si ujít příležitost projet se zdejší lesnatou krajinou a podívat se ke skrytým zátokám, kde se budete moci také vykoupat.


Turecké lázně
Navštívit turecké lázně alespoň jednou za pobyt je téměř povinností. Vkročte do mramorových lázní, kde se budete cítit jako v dobách dávno minulých. Netradiční způsob masáže s peelingem celého těla Vás uklidní a omladí. Dopřejte relax nejen svému tělu, ale i duši.


Delfinárium
Půldenní výlet za lachtany a delfíny, kde vás i vaše děti nadchnou jejich neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek – plavání v bazénu s delfíny.


Perge, Aspendos, vodopády Kursunlu
Celodenní autobusový výlet, na kterém se již při první zastávce v antickém městě Perge vrátíte do minulosti. Nalézá se zde vše, co má každé správné antické město mít, přes amfiteátr až po lázně. Můžete zde spatřit krásná antická sloupoví, stačí jen zavřít oči a představit si město na vrcholu rozkvětu. Zajímavostí také je, že v dávných dobách bylo významným přístavem, lodní cesta byla však v průběhu dějin zasypána. Další zastávkou na tomto výletě je Aspendos, kde navštívíte jedno z nejzachovalejších antických divadel. Jeho kapacita je 20 000 sedadel a pravidelně jsou zde pořádány nejrůznější koncerty, lidové tance a bývají zde hrávána také starořecká dramata. Návštěva tohoto amfiteátru zanechá v každém návštěvníkovi nezapomenutelný dojem. Před odjezdem zpět si ještě dopřejete odpočinek v národním parku u vodopádů Kursunlu.


Turecká noc
Fantastická noční zábava v typické turecké stavbě – karavansarayi. Čeká vás břišní tanečnice, která se rozvlní v rytmu místních tónů, tradiční folklórní tanec, tančící islámští mniši – tzv. derviši – a chutná večeře s možností konzumace místních nápojů. Můžete se těšit na večer plný nezapomenutelných zážitků a poznáte nejrozmanitější turecké zvyky a tradice.


Pamukkale
Jednodenní výlet za jednou z největších turistických atrakcí v Turecku. Pamukkale znamená v překladu „bavlníkový hrad“ a jedná se o unikátní přírodní fenomén. Bílá travertinová jezírka jsou plná termální vody o teplotě 37° C. Uvidíte také ruiny antického města Hierapolis, které jsou spolu s Pamukkale zapsány na seznam UNESCO. Během výletu navštívíte továrnu na koberce, kde na vlastní oči uvidíte, jak se získává hedvábí a poznáte způsob ručního tkaní.