X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Grand Side

Turecko

>

Side

Hotel Grand Side
Typ ubytování
hotel

Příjemný hotel, který byl v roce 2006 zrekonstruován, je situován jen několik málokroků od písečné zlatavě zbarvené pláže a průzračně čistého moře. Komplex nacházejícíse 4 km od historického centra Side se rozprostírá v rozlehlé exotické zahradě. Hostézde mají k dispozici vstupní halu s recepcí, několik restaurací a barů, market, butik,půjčovnu aut, internetový koutek, směnárnu a také kadeřníka. V krytém bazénu, venkovnímbazénu se skluzavkami a dětském bazénu se zrelaxují nejen děti, ale také dospělí.Speciálně dětem je také určen místní miniclub a dětské hřiště. Těm, kteří chtějí svojidovolenou strávit aktivně, nabízí areál hřiště na plážový volejbal, tenis, stolní tenis,šipky, odpočinout si lze v sauně a tureckých lázních (vše zdarma). Za poplatek pakjsou masáže, lázně, whirpool a vodní sporty. K večernímu posezení a nákupu suvenýrůvybízí restaurace a obchůdky vzdálené od hotelu asi 150 m. Zkušení animátoři pořádajícípestré zábavní programy a večerní show jistě přispějí k prožití dovolené plnézajímavých zážitků.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, centrální klimatizace,
SAT/TV, telefon, minibar (nápoje za poplatek), koupelna a balkón.

Stravování

ALL INCLUSIVE - Snídaně, oběd a večeře formou bufetu s tureckou i mezinárodní kuchyní. Snacky
(13.00–14.30), káva, čaj a sladkosti (16.30–17.00). Neomezená konzumace místních
alkoholických i nealkoholických nápojů v průběhu dne (10.00–24.00).
Zdarma slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži.

Doprava

Doprava do Turecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi.
Odlety jsou z Brna.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Malebné a turisty velmi vyhledávané letovisko v Turecku bývalo jedním z nejdůležitějších obchodních středisek v antice a také místem setkání Antonia a Kleopatry. Jméno vzniklo ze slova "granátové jablko", které je zde hojně pěstováno. V historické části Side ohromí každého antický amfi - teátr, jenž byl schopen pojmout až 20 tisíc sedících diváků, mohutné městské hradby nebo Athénin a Apollónův chrám. Místo je atraktivní zejména nádhernými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Dostatek příležitostí k nákupům spolu se spoustou restaurací a kouzelnou atmosférou historického města zaručuje dovolenou plnou příjemných zážitků.

Fakultativní výlety

Jeep safari
Dobrodružný výlet za poznáním krás vnitrozemí Turecka. Nenechte si ujít příležitost projet se zdejší lesnatou krajinou a podívat se ke skrytým zátokám, kde se budete moci také vykoupat.


Turecké lázně
Navštívit turecké lázně alespoň jednou za pobyt je téměř povinností. Vkročte do mramorových lázní, kde se budete cítit jako v dobách dávno minulých. Netradiční způsob masáže s peelingem celého těla Vás uklidní a omladí. Dopřejte relax nejen svému tělu, ale i duši.


Delfinárium
Půldenní výlet za lachtany a delfíny, kde vás i vaše děti nadchnou jejich neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek – plavání v bazénu s delfíny.


Perge, Aspendos, vodopády Kursunlu
Celodenní autobusový výlet, na kterém se již při první zastávce v antickém městě Perge vrátíte do minulosti. Nalézá se zde vše, co má každé správné antické město mít, přes amfiteátr až po lázně. Můžete zde spatřit krásná antická sloupoví, stačí jen zavřít oči a představit si město na vrcholu rozkvětu. Zajímavostí také je, že v dávných dobách bylo významným přístavem, lodní cesta byla však v průběhu dějin zasypána. Další zastávkou na tomto výletě je Aspendos, kde navštívíte jedno z nejzachovalejších antických divadel. Jeho kapacita je 20 000 sedadel a pravidelně jsou zde pořádány nejrůznější koncerty, lidové tance a bývají zde hrávána také starořecká dramata. Návštěva tohoto amfiteátru zanechá v každém návštěvníkovi nezapomenutelný dojem. Před odjezdem zpět si ještě dopřejete odpočinek v národním parku u vodopádů Kursunlu.


Turecká noc
Fantastická noční zábava v typické turecké stavbě – karavansarayi. Čeká vás břišní tanečnice, která se rozvlní v rytmu místních tónů, tradiční folklórní tanec, tančící islámští mniši – tzv. derviši – a chutná večeře s možností konzumace místních nápojů. Můžete se těšit na večer plný nezapomenutelných zážitků a poznáte nejrozmanitější turecké zvyky a tradice.


Pamukkale
Jednodenní výlet za jednou z největších turistických atrakcí v Turecku. Pamukkale znamená v překladu „bavlníkový hrad“ a jedná se o unikátní přírodní fenomén. Bílá travertinová jezírka jsou plná termální vody o teplotě 37° C. Uvidíte také ruiny antického města Hierapolis, které jsou spolu s Pamukkale zapsány na seznam UNESCO. Během výletu navštívíte továrnu na koberce, kde na vlastní oči uvidíte, jak se získává hedvábí a poznáte způsob ručního tkaní.