X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Sweet Park*** - 10/11 nocí

Turecko

>

Side

Hotel Sweet Park*** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
250 m
Typ pláže
písečná
Typ pláže
- pláž povrch vyhled -
KlimatizaceTVSejfBazén venkovní

Nově vystavěný hotel s písečnou pláží vzdálenou 250 m, umístěný 2 km od centra historického Side (Turecko) a 60 km od letiště. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace, bazén s dětskou částí, bary a minimarket. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Sportovní a společenské vyžití klienti naleznou kousek od hotelu přímo v centru střediska Side. V okolí je mnoho restaurací, barů a nákupních příležitostí. Za poplatek vodní sporty na pláži (loďky, windsurfing, motorové čluny, vodní lyžování, jízda na banánu, potápění a šnorchlování). Díky poloze hotelu mohou klienti poznávat přírodní a historické památky letoviska Side. K relaxaci slouží turecké lázně a sauna (za poplatek). Doporučujeme především klientům, kterým vyhovuje rušnější prostředí centra města.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 550
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace, TV, lednice, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon.

Stravování

All inclusive :Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpoledne káva a koláčky (16.00-17.00), půlnoční snack (23.00-23.30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-24.00).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Brna do Antalye (středa/sobota).
Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Prahy do Antalye (středa /sobota).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Malebné a turisty velmi vyhledávané letovisko v Turecku bývalo jedním z nejdůležitějších obchodních středisek v antice a také místem setkání Antonia a Kleopatry. Jméno vzniklo ze slova "granátové jablko", které je zde hojně pěstováno. V historické části Side ohromí každého antický amfi - teátr, jenž byl schopen pojmout až 20 tisíc sedících diváků, mohutné městské hradby nebo Athénin a Apollónův chrám. Místo je atraktivní zejména nádhernými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Dostatek příležitostí k nákupům spolu se spoustou restaurací a kouzelnou atmosférou historického města zaručuje dovolenou plnou příjemných zážitků.

Fakultativní výlety

Jeep safari
Dobrodružný výlet za poznáním krás vnitrozemí Turecka. Nenechte si ujít příležitost projet se zdejší lesnatou krajinou a podívat se ke skrytým zátokám, kde se budete moci také vykoupat.


Turecké lázně
Navštívit turecké lázně alespoň jednou za pobyt je téměř povinností. Vkročte do mramorových lázní, kde se budete cítit jako v dobách dávno minulých. Netradiční způsob masáže s peelingem celého těla Vás uklidní a omladí. Dopřejte relax nejen svému tělu, ale i duši.


Delfinárium
Půldenní výlet za lachtany a delfíny, kde vás i vaše děti nadchnou jejich neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek – plavání v bazénu s delfíny.


Perge, Aspendos, vodopády Kursunlu
Celodenní autobusový výlet, na kterém se již při první zastávce v antickém městě Perge vrátíte do minulosti. Nalézá se zde vše, co má každé správné antické město mít, přes amfiteátr až po lázně. Můžete zde spatřit krásná antická sloupoví, stačí jen zavřít oči a představit si město na vrcholu rozkvětu. Zajímavostí také je, že v dávných dobách bylo významným přístavem, lodní cesta byla však v průběhu dějin zasypána. Další zastávkou na tomto výletě je Aspendos, kde navštívíte jedno z nejzachovalejších antických divadel. Jeho kapacita je 20 000 sedadel a pravidelně jsou zde pořádány nejrůznější koncerty, lidové tance a bývají zde hrávána také starořecká dramata. Návštěva tohoto amfiteátru zanechá v každém návštěvníkovi nezapomenutelný dojem. Před odjezdem zpět si ještě dopřejete odpočinek v národním parku u vodopádů Kursunlu.


Turecká noc
Fantastická noční zábava v typické turecké stavbě – karavansarayi. Čeká vás břišní tanečnice, která se rozvlní v rytmu místních tónů, tradiční folklórní tanec, tančící islámští mniši – tzv. derviši – a chutná večeře s možností konzumace místních nápojů. Můžete se těšit na večer plný nezapomenutelných zážitků a poznáte nejrozmanitější turecké zvyky a tradice.


Pamukkale
Jednodenní výlet za jednou z největších turistických atrakcí v Turecku. Pamukkale znamená v překladu „bavlníkový hrad“ a jedná se o unikátní přírodní fenomén. Bílá travertinová jezírka jsou plná termální vody o teplotě 37° C. Uvidíte také ruiny antického města Hierapolis, které jsou spolu s Pamukkale zapsány na seznam UNESCO. Během výletu navštívíte továrnu na koberce, kde na vlastní oči uvidíte, jak se získává hedvábí a poznáte způsob ručního tkaní.