X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Okruh Ukrajinou

Ukrajina

Okruh Ukrajinou

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 1500
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Večer odjezd z Brna (další nástupní místa: Hradec Králové (300 Kč), Vysoké Mýto (250 Kč), Litomyšl (250 Kč), Svitavy (200 Kč), Letovice (200 Kč), Olomouc, Nový Jičín, Frýdek Místek (zdarma)) přes Polsko na Ukrajinu.

2. den

Dopoledne příjezd do Lvova, celodenní prohlídka města - pravoslavné chrámy, Dominikánský klášter, Státní divadlo opery a baletu, Univerzita, rynek se středověkými domy, prospekt Svobody. Ubytování.

3. den:

Po snídani odjezd do Zborova, zastávka u památníku obětí jedné z bitev I. světové války. Následuje Počajiv - vyhlášený klášterní komplex a poutní místo. Pokračujeme do Kyjeva - který je právem nazýván „matka ruských měst“. První seznámení a okružní jízda městem s unikátními památkami. Ubytování.

4. den:

Celodenní prohlídka nejvýznamnějších památek Kyjeva: Katedrála sv. Sofie – nejznámější a největší mezi středověkými chrámy východní Evropy, Kyjevsko - Pečorská Lávra – nejposvátnější místo mezi pravoslavnými svatyněmi, chrám sv. Vladimíra, Andrijivskyj spusk - malebná ulička s chrámem sv. Andreje. Návrat na ubytování.

5. den:

Dokončení prohlídky Kyjeva - Michaljovský chrám, Chreščatik - tepna Kyjeva aj. Odpoledne odjíždíme do města Vinnica - prohlídka města kozáků. V Kyjevě fakultativně projížďka lodí po Dněpru. Ubytování.

6. den:

Zastávka je v Medžibiži - město pevnosti na soutoku řek a centrum chasidismu. Přejezd do Kamence Podolského s tureckou pevností na bývalé cestě ze země Tatarů do ruských krajin. V podvečer odjezd do Černivců, centra Bukoviny. Nocleh v oblasti.

7. den:

Pohádkový kraj Zakarpatské Ukrajiny. Úžasnou scenérií Karpatského národního parku přejezd k Jablunickému průsmyku a k návštěvě Jasiny – bývalého nejvýchodnějšího městečka první republiky. Dále do bývalého hlavního města Karpatské Ukrajiny - Chustu - zřícenina Chustského hradu, výstup na Zamkovou horu, odkud je výhled na město. Odjezd na ubytování.

8. den:

Prohlídka historické části Mukačeva, návštěva hradu s Národopisným muzeem. Poslední zastávkou bude Užhorod, prohlídka hradu a lidový skanzen. V podvečerních hodinách odjezd přes Slovensko do ČR.

9. den:

Příjezd v dopoledních hodinách.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu klimatizovaným autobusem
• 6x ubytování se snídaní v hotelu ve 2lůžk. pokojích
• komplexní cestovní pojištění VZP
• služby průvodce

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 1.500 Kč

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy