X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Skvosty jižní Anglie s koupáním na Anglické riviéře - autobusem

Velká Británie

LONDÝN • BATH • TORQUAY • DARTMOUTH •HRAD CORFE • JURSKÉ POBŘEŽÍ • DURDLE DOOR • LULWORTH COVE • STONEHENGE • WINDSOR
Skvosty jižní Anglie s koupáním na Anglické riviéře - autobusem
9,5 Vynikající

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 4900
4x večeře Na osobu / Na zájezd 1800
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Dopoledne odjezd z Brna (předpokládaný čas odjezdu v 10 hodin), z Prahy (předpokládaný čas odjezdu ve 13 hodin), (další nástupní místa: Ostrava 500 Kč, Frýdek-Místek 500 Kč, Nový Jičín 500 Kč, Hranice na Moravě 500 Kč, Lipník nad Bečvou 500 Kč, Olomouc 350 Kč, Přerov 400 Kč, Prostějov 300 Kč, Vyškov 200 Kč, Plzeň 0 Kč, Praha 0 Kč, Jihlava-Pávov 0 Kč, Velké Meziříčí - dálnice 0 Kč, Velká Bíteš - dálnice 0 Kč, Hradec Králové 400 Kč, Vysoké Mýto 400 Kč, Litomyšl 400 Kč, Svitavy 300 Kč, Letovice 200 Kč, Břeclav 250 Kč, Bratislava 400 Kč). Cesta přes Německo do Francie.

2. den

Brzy ráno trajekt lodí přes kanál La Manche do Doveru, příjezd do Anglie s jedinečným pohledem na Doverské útesy, přejezd do Londýna. Uložení zavazadel v hotelu. Před polednem odjezd městskou dopravou do centra a pěší prohlídka: Piccadilly, Trafalgarské náměstí, Westminsterské opatství, Big Ben, Parlament a dále kolem Horse Guards k Buckinghamskému paláci. Možnost návštěvy některého z četných muzeí nebo procházky v krásných parcích Hyde Park nebo St. James Park. Prohlídka večerního Londýna: China town, čtvrť Soho, procházka kolem Temže. Návrat do hotelu městskou dopravou.

3. den:

Dopoledne návštěva města Bath, architektonického skvostu Anglie se statutem památky UNESCO. Prohlídka jedinečných románských lázní, které na zdejších horkých pramenech založili už Římané. Procházka centrem města s opatstvím, ve kterém byl korunován první král Anglie, ulicí Bath Street s elegantní kolonádou až ke královskému divadlu, které je jedním z nejúchvatnějších dochovaných georgiánských divadel v Anglii. Odpoledne odjezd do jižní Anglie do přímořského letoviska Torquay, které je hlavním centrem Anglické riviéry. Ubytování v oblasti Anglické riviéry.

4. den:

Celodenní pobyt v přímořském letovisku Torquay, které je hlavním centrem Anglické riviéry. Prohlídka letoviska, procházka kolem pláží, možnost koupání, posezení v restauracích či kavárnách s krásnými výhledy na pobřeží. Večer návrat na ubytování.

5. den:

Celodenní výlet lodí podél členitého pobřeží Anglické riviéry až do pohádkového města Dartmouth ležícího při ústí řeky Dart, místa neobvyklé přírodní krásy, kde je na svazích nad řekou vystavěno městečko plné typických barevných domečků. Volno k návštěvě Dartmouth - procházky historickými dlážděnými uličkami plnými obchůdků, restaurací, starých anglických barů i kaváren. Odpoledne odjezd zpět a návrat na ubytování.

6. den:

Celodenní výlet do hrabství Dorset. Návštěva romantického hradu Corfe Castle, zříceniny velkolepého sídla, pod kterým se rozkládá stejnojmenná kamenná vesnička. Po prohlídce hradu odjezd na Jurské pobřeží. Klasické pobřežní geomorfologické útvary a objevované zkameněliny včetně dobře zachovaných stop dinosaurů a jejich kosterních pozůstatků přispěly k tomu, že se toto pobřeží stalo první přírodní památkou zaspanou na seznam Světového dědictví UNESCO. Procházka k zátoce Lulworth Cove - fotografie této téměř dokonale kruhové zátoky patří k těm nejvyhledávanějším v jižní Anglii. Podél pobřeží je možno dojít až vyhledávané přírodní atrakci Durdle Door nacházející se na pobřeží u krásné pláže. Jedná se o vápencový skalní oblouk nazývaný "proražená vrata", který je největším obloukem stvořeným mořem na pobřeží Anglie. Za hezkého počasí i možnost koupání. Večer návrat na ubytování.

7. den:

Ráno odjezd směrem do Londýna, okolo poledne návštěva Salisburské planiny s nejznámějším prehistorickým monumentem Stonehenge. Odpoledne zastávka ve Windsoru proslaveném svým královským sídlem. Možnost návštěvy jednoho z největších evropských zámků nebo procházek v rozsáhlém zámeckém parku. Večer příjezd do Londýna. Ubytování v Londýně.

8. den:

Po snídani odjezd do Doveru a trajekt do Francie, následně přes Francii a Německo do ČR.

9. den:

V brzkých ranních hodinách návrat do Prahy (předpokládaný příjezd v 6 hodin ráno) a Brna (předpokládaný příjezd v 9 hodin ráno).

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu luxusním autobusem
• trajekt lodí přes kanál La Manche do Anglie a zpět
• 2x ubytování v Londýně ve 2-3* hotelech se snídaní
• 4x ubytování v oblasti Anglické riviéry ve 3* hotelu se snídaní
• výlet lodí z Torquay do Dartmouth
• služby průvodce

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 4.900 Kč
• 4x večeře v oblasti Anglické riviéry 1.800 Kč
Cena nezahrnuje místní dopravu v Londýně
Předpokládaná částka na vstupy 75 GBP.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 18.8.2019
Dobry den,
prave jsme se vratili z poznavaciho zajezdu Londyn a jizni Anglie. Vse bylo perfektni.
Pruvodkyne pani Eva Klimova byla neskutecne erudovana a znala naproste detaily o pamatkach i oblastech, ktere jsme navstivili. Navic zaridila i nemozne. Panove ridici zvladali nastrahy na cestach, i pozadavky cestujich, take bezvadne.
Dekujeme za peknou dovolenou,
Polepilovi, Zlin

Mail doručen: 27.8.2018
Vážený pane doktore,
děkujeme za velmi dobře zorganizovaný letecký poznávací zájezd Skvosty jižní Anglie č. 32659. Zájezd splnil naše očekávání, program byl časově náročný z důvodu přejezdů za husté dopravy, nicméně velmi zajímavý. Poslední zastávku ve Windsoru jsme stihli na poslední chvíli před zavřením z důvodu zdržení na předchozí destinaci Stonehenge (místní málo efektivní organizace převozu turistů ze záchytného parkoviště - mimo působnost CK). Úroveň stravování v Exmouth View hotelu byla velmi dobrá, nabídka ze 3x3 chodů předkrmů, hlavního jídla a moučníků byla chutná a pestrá. Na velmi slušné úrovni byla i nabídka vín a dalších služeb vždy přátelského a ochotného personálu. Ubytování v Londýně bylo bez problémů a odpovídalo kategorii hotelu. Ubytování v Torquay nevykazovalo žádné funkční ani hygienické závady, nicméně hotel by zasluhoval celkovou renovaci. Třešničkou na dortu zdařilého zájezdu byl mimořádný výkon průvodce pana Petra Pošepného, jak co do úrovně znalostí, organizačních schopností, osobní obětavosti, tak i inteligentního nevtíravého humoru. Těšíme se na další cesty. S pozdravem Pavel a Jana Dusilovi


Mail doručen: 23.7.2012
Dobrý den, včera jsme se vrátili ze zájezdu Londýn a skvosty JZ Anglie, kterou jsem absolvovala se synem. Měla jsem z toho trochu obavy - jeli jsme autobusem a nemluvím plynně anglicky. Proto bych chtěla touto cestou poděkovat řidičům - Radkovi + Radkovi (bezchybné projetí celé Anglie a vstřícný přístup k cestujícím po celou cestu) a v Anglii patří můj velký dík PANU průvodci Petru Pošepnému- za jeho obšírné výklady historie aj. zajímavostí, profesionální přístup v některých ošemetných situacích ( poslední snídaně v hotelu nebyla ze strany personálu úplně v pořádku) - celodenní starost o 50 lidí, kterou podle mého názoru plnil na 110%. Po této zkušenosti mohu tvrdit, že příští poznávací zájezd budu vybírat hlavně od Vás. Ještě jednou díky - bylo to excellent !!! S pozdravem Ing. Jarka Bouzková


Mail 2.8.2010
Dobrý den, zúčastnili jsem se zájezdu Londýn a skvosty jižní Anglie. Zájezd byl dobře zorganizovaný a chtěla bych vyzdvihnout služby průvodce pana Petra Pošepného. Staral se o nás výborně, byl vtipný, vždy ochotný odpovídat na dotazy a bylo vidět, že ho práce baví. Rádi s Vaší CK a panem Petrem Pošepným pojedeme znovu. Soňa Olivová, Alena Podlesná a Zdeňka a Klára Bernatovi.


Mail 29.7.2010
Dobrý den, minulý týden jsem se s manželem zúčastnila Vašeho zájezdu Londýn a skvosty JZ Anglie. Zájezd se nám velmi líbil, přivezli jsme si z něho spoustu krásných zážitků, a tak bychom Vám rádi poděkovali. Zvláštní dík patří také našemu průvodci, panu Petru Pošepnému, který vše perfektně organizačně zvládal a předal nám množství zajímavých informací. Ještě jednou moc děkujeme. Srdečně zdraví Jitka Veithová.


Mail 15.8.2009
Vážení přátelé, byla jsem se švagrovou s Vámi na zájezdu Londýn a skvosty jihozápadní Anglie 19.7. - 25.7.. Zájezd měl výbornou úroveň. Jezdím s Vámi na zájezdy zvláště proto, že máte vždy skvělé průvodce. Náš průvodce po jihozápadní Anglii měl mimořádné znalosti geografie a historie, organizační věci zvládal s lehkostí a atmosféra mezi lidmi byla optimistická a odlehčená. Hned jsme zas odcestovala, tak se ozývám až po měsíci. Přeji vám mnoho zdaru ve Vašich aktivitách. Zora Rumíšková

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Recenze

9,5

4 hodnocení

8,5

Hotel

9,5

Strava

10

Delegát

10

Doprava


9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezd se nám líbil, průvodce byl bezvadný.
Soňa Šejdová - Skvosty jižní Anglie s koupáním na Anglické riviéře - autobusem (11.08.2018 - 19.08.2018)

9,3
Hotel: 8
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Absolutně nejlepší zájezd za poslední roky. Méně obvyklá místa v Anglii, kultura i překrásná příroda. Poděkování patří skvělým řidičům i naprosto perfektnímu průvodci Petrovi, díky kterým jsme si zájezd velmi užili. Ubytování v Torquey bylo sice trošku slabší, ale zcela to vynahradilo kouzlo toho místa a příjemný pan majitel, takže osobně doporučuji u tohoto ubytování zůstat.
Bellofattová
Miriam Bellofattová - Skvosty jižní Anglie s koupáním na Anglické riviéře - autobusem (12.08.2017 - 20.08.2017)