X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Skvosty jižní Anglie s koupáním na Anglické riviéře - letecky

Velká Británie

LONDÝN • BATH • TORQUAY • DARTMOUTH • HRAD CORFE • JURSKÉ POBŘEŽÍ • DURDLE DOOR • LULWORTH COVE • STONEHENGE • WINDSOR
Skvosty jižní Anglie s koupáním na Anglické riviéře - letecky
9,3 Vynikající

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 5700
4x večeře Na osobu / Na zájezd 1800
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Brna (předpokládaný odlet 17:30) a z Prahy (předpokládaný odlet 16:20) do Londýna. Transfer do hotelu, ubytování.

2. den

Před polednem odjezd městskou dopravou do centra a pěší prohlídka: Piccadilly, Trafalgarské náměstí, Westminsterské opatství, Big Ben, Parlament a dále kolem Horse Guards k Buckinghamskému paláci. Možnost návštěvy některého z četných muzeí nebo procházky v krásných parcích Hyde Park nebo St. James Park. Prohlídka večerního Londýna: China town, čtvrť Soho, procházka kolem Temže. Návrat do hotelu městskou dopravou.

3. den:

Dopoledne návštěva města Bath, architektonického skvostu Anglie se statutem památky UNESCO. Prohlídka jedinečných románských lázní, které na zdejších horkých pramenech založili už Římané. Procházka centrem města s opatstvím, ve kterém byl korunován první král Anglie, ulicí Bath Street s elegantní kolonádou až ke královskému divadlu, které je jedním z nejúchvatnějších dochovaných georgiánských divadel v Anglii. Odpoledne odjezd do jižní Anglie do přímořského letoviska Torquay, které je hlavním centrem Anglické riviéry. Ubytování v oblasti Anglické riviéry.

4. den:

Celodenní pobyt v přímořském letovisku Torquay, které je hlavním centrem Anglické riviéry. Prohlídka letoviska, procházka kolem pláží, možnost koupání, posezení v restauracích či kavárnách s krásnými výhledy na pobřeží. Večer návrat na ubytování.

5. den:

Celodenní výlet lodí podél členitého pobřeží Anglické riviéry až do pohádkového města Dartmouth ležícího při ústí řeky Dart, místa neobvyklé přírodní krásy, kde je na svazích nad řekou vystavěno městečko plné typických barevných domečků. Volno k návštěvě Dartmouth - procházky historickými dlážděnými uličkami plnými obchůdků, restaurací, starých anglických barů i kaváren. Odpoledne odjezd zpět a návrat na ubytování.

6. den:

Celodenní výlet do hrabství Dorset. Návštěva romantického hradu Corfe Castle, zříceniny velkolepého sídla, pod kterým se rozkládá stejnojmenná kamenná vesnička. Po prohlídce hradu odjezd na Jurské pobřeží. Klasické pobřežní geomorfologické útvary a objevované zkameněliny včetně dobře zachovaných stop dinosaurů a jejich kosterních pozůstatků přispěly k tomu, že se toto pobřeží stalo první přírodní památkou zaspanou na seznam Světového dědictví UNESCO. Procházka k zátoce Lulworth Cove - fotografie této téměř dokonale kruhové zátoky patří k těm nejvyhledávanějším v jižní Anglii. Podél pobřeží je možno dojít až vyhledávané přírodní atrakci Durdle Door nacházející se na pobřeží u krásné pláže. Jedná se o vápencový skalní oblouk nazývaný "proražená vrata", který je největším obloukem stvořeným mořem na pobřeží Anglie. Za hezkého počasí i možnost koupání. Večer návrat na ubytování.

7. den:

Ráno odjezd směrem do Londýna, okolo poledne návštěva Salisburské planiny s nejznámějším prehistorickým monumentem Stonehenge. Odpoledne zastávka ve Windsoru proslaveném svým královským sídlem. Možnost návštěvy jednoho z největších evropských zámků nebo procházek v rozsáhlém zámeckém parku. Večer příjezd do Londýna. Ubytování v Londýně.

8. den:

Transfer na letiště, odlet z Londýna do Brna (předpokládaný přílet v 17 hodin) a do Prahy (předpokládaný přílet 15:55) .

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu do Londýna a zpět
• letištní taxy a odbavení letu s příručním zavazadlem
• dopravu lux.busem v Anglii
• 3x ubytování v Londýně ve 2-3* hotelech se snídaní
• 4x ubytování v oblasti Anglické riviéry ve 3* hotelu se snídaní
• výlet lodí z Torquay do Dartmouth
• služby průvodce

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 5.700 Kč
• odbavení zavazadla do 20 kg 1.600 Kč při zakoupení zájezdu
• 4x večeře v oblasti Anglické riviéry 1.800 Kč

* Doporučujeme na každou dvojici objednat alespoň 1 odbavené zavazadlo
• Cena nezahrnuje místní dopravu v Londýně
Předpokládaná cena na vstupy 75 GBP.

Doprava

Doprava do Anglie a zpět je zajištěna leteckou společností Ryanair.
Předpokládaný letový řád:

Brno - Londýn 17:30 - 18:40, Londýn - Brno 13:50 - 17:00

Praha - Londýn 16:20- 17:10, Londýn - Praha 13:00 - 15:55


Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.


V ceně zájezdu je odbavení s příručním zavazadlem. Každý účastník může mít s sebou jedno příruční zavazadlo do 10kg, které musí mít rozměry max. 55x40x20 cm a jedno malé příruční zavazadlo s rozměry max. 40x20x25 cm.


V ceně není zahrnuto žádné zavazadlo k odbavení.

Za příplatek 1600 Kč je možno doobjednat odbavené zavazadlo do 20 kg. Doporučujeme objednat na každou dvojici alespoň jedno zavazadlo k odbavení. Platby za odbavení zavazadla na letišti jsou podstatně vyšší.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 27.8.2018
Vážený pane doktore,
děkujeme za velmi dobře zorganizovaný letecký poznávací zájezd Skvosty jižní Anglie č. 32659. Zájezd splnil naše očekávání, program byl časově náročný z důvodu přejezdů za husté dopravy, nicméně velmi zajímavý. Poslední zastávku ve Windsoru jsme stihli na poslední chvíli před zavřením z důvodu zdržení na předchozí destinaci Stonehenge (místní málo efektivní organizace převozu turistů ze záchytného parkoviště - mimo působnost CK). Úroveň stravování v Exmouth View hotelu byla velmi dobrá, nabídka ze 3x3 chodů předkrmů, hlavního jídla a moučníků byla chutná a pestrá. Na velmi slušné úrovni byla i nabídka vín a dalších služeb vždy přátelského a ochotného personálu. Ubytování v Londýně bylo bez problémů a odpovídalo kategorii hotelu. Ubytování v Torquay nevykazovalo žádné funkční ani hygienické závady, nicméně hotel by zasluhoval celkovou renovaci. Třešničkou na dortu zdařilého zájezdu byl mimořádný výkon průvodce pana Petra Pošepného, jak co do úrovně znalostí, organizačních schopností, osobní obětavosti, tak i inteligentního nevtíravého humoru. Těšíme se na další cesty. S pozdravem Pavel a Jana Dusilovi

Mail 23.7.2012
Dobrý den, včera jsme se vrátili ze zájezdu Londýn a skvosty JZ Anglie, kterou jsem absolvovala se synem. Měla jsem z toho trochu obavy - jeli jsme autobusem a nemluvím plynně anglicky. Proto bych chtěla touto cestou poděkovat řidičům - Radkovi + Radkovi (bezchybné projetí celé Anglie a vstřícný přístup k cestujícím po celou cestu) a v Anglii patří můj velký dík PANU průvodci Petru Pošepnému- za jeho obšírné výklady historie aj. zajímavostí, profesionální přístup v některých ošemetných situacích ( poslední snídaně v hotelu nebyla ze strany personálu úplně v pořádku) - celodenní starost o 50 lidí, kterou podle mého názoru plnil na 110%. Po této zkušenosti mohu tvrdit, že příští poznávací zájezd budu vybírat hlavně od Vás. Ještě jednou díky - bylo to excellent !!! S pozdravem Ing. Jarka Bouzková

Mail doručen: 2.8.2010
Dobrý den, zúčastnili jsem se zájezdu Londýn a skvosty jižní Anglie. Zájezd byl dobře zorganizovaný a chtěla bych vyzdvihnout služby průvodce pana Petra Pošepného. Staral se o nás výborně, byl vtipný, vždy ochotný odpovídat na dotazy a bylo vidět, že ho práce baví. Rádi s Vaší CK a panem Petrem Pošepným pojedeme znovu. Soňa Olivová, Alena Podlesná a Zdeňka a Klára Bernatovi.

Mail doručen: 29.7.2010
Dobrý den, minulý týden jsem se s manželem zúčastnila Vašeho zájezdu Londýn a skvosty JZ Anglie. Zájezd se nám velmi líbil, přivezli jsme si z něho spoustu krásných zážitků, a tak bychom Vám rádi poděkovali. Zvláštní dík patří také našemu průvodci, panu Petru Pošepnému, který vše perfektně organizačně zvládal a předal nám množství zajímavých informací. Ještě jednou moc děkujeme. Srdečně zdraví Jitka Veithová.

Mail doručen: 15.8.2009
Vážení přátelé, byla jsem se švagrovou s Vámi na zájezdu Londýn a skvosty jihozápadní Anglie 19.7. - 25.7.. Zájezd měl výbornou úroveň. Jezdím s Vámi na zájezdy zvláště proto, že máte vždy skvělé průvodce. Náš průvodce po jihozápadní Anglii měl mimořádné znalosti geografie a historie, organizační věci zvládal s lehkostí a atmosféra mezi lidmi byla optimistická a odlehčená. Hned jsme zas odcestovala, tak se ozývám až po měsíci. Přeji vám mnoho zdaru ve Vašich aktivitách. Zora Rumíšková

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Recenze

9,3

2 hodnocení

7

Hotel

10

Strava

10

Delegát

10

Doprava


9,3
Hotel: 7
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Dobrý den, zúčastnila jsem se Vašeho zájezdu se synem, oba jej hodnotíme velmi kladně. Snad jen hotel v Torquay už má nejlepší léta za sebou. Ovšem stojí na pěkném místě, kousek od nádherného výhledu na moře a nakonec do pokoje jsme chodili jen spát, takže uvádím jen pro vysvětlení nižšího hodnocení ubytování. A večeře, kterou jsme si připlatili, byla výborná. Jinak vše klapalo na výbornou. A zvlášť vyzdvihnout musím velké znalosti a organizační schopnosti průvodce, pana Petra Pošepného.
Děkuji
Olga Tesařová - Skvosty jižní Anglie s koupáním na Anglické riviéře - letecky (12.08.2017 - 19.08.2017)