X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Císařské památky a koupání ve Vietnamu

Vietnam

SAIGON • MEKONG • HUE • DANANG • MRAMOROVÉ HORY • HOI AN • PHU QUOC

V termínu 5.11.-18.11.2020 zájezd s českým průvodcem během poznávací části programu (při minimálně 10 osobách). Odlet na ostrov a pobyt u moře individuálně.
V dalších termínech individuální zájezd s využitím místních anglicky mluvících průvodců.
Možno zajistit i v libovolném jiném termínu. Cena kalkulována na účast minimálně 2 osob.
Císařské památky a koupání ve Vietnamu
9,7 Vynikající

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 12900
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odpoledne odlet z Prahy/Vídně do Vietnamu (s jedním přestupem).

2. den

Večer přílet do Saigonu, transfer do hotelu. Ubytování v Saigonu.

3. den:

Po snídani odjezd do delty řeky Mekong . Projížďka lodí po řece, zastávka na ostrovech k návštěvě místní dílny, kde můžeme pozorovat výrobu rýžových produktů, kokosového cukroví aj., k návštěvě farmy na pěstování tropického ovoce s jeho ochutnávkou i návštěvě medové farmy, ke ochutnáme místní produkty z medu. Projížďka po menších kanálech řeky, kde si budeme moci vychutnat krásy okolní krajiny. Uvidíme tradiční obydlí v deltě řeky Mekong postavená ze dřeva a palmových listů a budeme moci pozorovat každodenní aktivity místních zemědělců. Po projížďce povodím řeky zastávka na oběd, kde ochutnáme místní speciality. Po obědě návrat zpět do Saigonu na ubytování. Celodenní program zakončíme na jednom z nejživějších krytých trhů v Saigonu – na tržišti Ben Thanh, kde budeme mít možnost nákupů tradičních předmětů a večerní procházka centrem Saigonu

4. den:

Po snídani procházka centrem Saigonu, které je kombinací supermoderních staveb s historickými budovami a krásnými parky. Projdeme nejvýznamnější památky města – historickou budovu pošty, katedrálu Notre Dame, radnici, budovu opery. Poté návštěva bývalého prezidentského paláce a Muzea války s ukázkami válečné techniky i dalšími upomínkami vietnamské války. Odpoledne transfer na letiště a odlet ze Saigonu do Hue. Nocleh v Hue.

5. den:

Celodenní prohlídka města Hue. Po snídani se nalodíte na tzv. dračí lodě a poplujete po Voňavé řece - Perfum River k návštěvě sedmipodlažní osmiúhelníkové pagody Thien Mu, jejíž původ sahá do počátku 17. století a je jedním z nejvýznamnějších center budhistů ve Vietnamu. Poté navštívíte Císařské město vystavěné podle vzoru čínských císařských měst, ze které dynastie Nguyen vládla Vietnamu od roku 1802 do roku 1945. Odpoledne navštívíte dvě z nejkrásnějších mauzoleí v oblasti Hue – Hrobku císařů Tu Duc a královskou hrobku Khai Dinh. Jedná se o rozsáhlé areály s nádhernými bohatě zdobenými chrámy, sochami mandarinů a slonů, zahradami i jezírky. Nocleh v Hue.

6. den:

Po snídani odjezd z Hue do Danangu. Ve městě Danang navštívíte fascinující muzeum čamské kultury a slavnou čínskou pláž a poté již budete pokračovat do Mramorových hor. Procházkou projdete oblastí neuvěřitelně bohatou na zdobené chrámy, pagody a další posvátná místa ukrývaná mezi kopci i v hlubokých jeskyních. K večeru příjezd do města Hoi An a ubytování.

7. den:

Dopoledne průvodcovaná návštěva doslova pohádkového města Hoi An , jednoho z nejvýznamnějších mezinárodních přístavů v jihovýchodní Asii ve středověku a dnes asi nejlépe zachovaného městečka z tohoto slavného období. Někdy bývá nazýváno Benátkami Vietnamu a od roku 1999 figuruje na seznamu světového dědictví Unesco. Projdete se starobylou historickou částí s kupeckými domy, úzkými uličkami a čínskými chrámy, navštívíte 400 roků starý Japonský most, který je hlavní památkou města a budete obdivovat pestrou výzdobu uliček s všudypřítomnými barevnými lampióny a fáborami. Odpoledne individuální volno k procházkám nebo odpočinku na pobřeží Jihočínského moře. Ubytování v hotelu na pobřeží.

8. den:

Ráno transfer do Danangu na letiště, odlet do Saigonu, přestup na let na ostrov Phu Quoc. Odpoledne přílet na ostrov, transfer do hotelu, ubytování v hotelu u pláže. Pobyt na ostrově Phu Quoc s krásným koupáním, pohodovou odpočinkovou atmosférou a možností fakultativních výletů po ostrově i na okolní ostrůvky (potápění, šnorchlování aj.).

9. den:

Pobyt na ostrově Phu Quoc, v přírodním ráji s plážemi s bělavým pískem a křišťálově průzračnou vodou. Ostrov je vyhlášený svými mořskými produkty, rybí omáčkou, pepřem a perlami. Průměrná roční teplota na ostrově, který leží mezi Vietnamem a Kambodžou, je 28° C a teplota vody se pohybuje kolem 26-28° C. Odpočinek, koupání. Fakultativní výlety je možno objednat na hotelové recepci.

10. den:

Pobyt na ostrově Phu Quoc. Fakultativně možnost návštěvy mořské farmy s produkcí perel, exkurze do výrobny typické vietnamské speciality Rybí omáčky nebo návštěva farmy zaměřené na pěstování a zpracování pepře.

11. den:

Pobyt na ostrově Phu Quoc. Fakultativně možnost výletu na jižní část ostrova s množstvím malých ostrůvků, potápěním a šnorchlováním i projížďkou nejdelší lanovkou na světě, která v délce téměř 8km Vás převeze z hlavního ostrova na Ananasový ostrov. Jedná se o úžasný zážitek, kdy můžete z kabiny lanovky pozorovat souostroví An Thoi a jakoby přelétat nad zelenými ostrovy, tyrkysovým mořem s korálovými bariérami i množstvím malých rybářských lodí.

12. den:

Pobyt na ostrově Phu Quoc.

13. den:

Dopoledne uvolnění pokojů a dokončení pobytu na ostrově Phu Quoc, transfer na letiště a odlet do Saigonu. Přestup a odlet ze Saigonu s jedním přestupem.

14. den:

Přestup a odlet do Prahy/Vídně.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• Leteckou přepravu do Vietnamu a zpět vč. letištních tax
• Leteckou přepravu ve Vietnamu:
Saigon-Hue, Danang-Saigon, Saigon-Phu Quoc, Phu Quoc - Saigon
• 11x ubytování ve dvoulůžkových pokojích ve 3* hotelích
• 11x snídaně
• Dopravu, výlety a všechny vstupy dle programu
• Transfery s průvodcem (letiště-hotel-letiště) v Saigonu a Hue
• Transfer s průvodcem z Hue do Hoi Anu
• Transfer s řidičem z Hoi Anu na letiště do Danangu
• Transfery shuttle busem na ostrově Phu Quoc
• Služby místních anglicky mluvících průvodců v Saigonu, Hue, Danangu a Hoi Anu
• Služby českého průvodce (při min. účasti 10 osob)

Příplatky

• vyřízení víz 1.000 Kč
• jednolůžkový pokoj 12.900 Kč
• Předpokládané náklady na spropitné 50 €.

Doprava

Doprava do Asie je zajištěna leteckou společností Qatar Airways

Předpokládaný letový řád (místní časy):
Praha - Doha 17:10-00:05, Doha - Saigon 02:20-13:55
Saigon - Doha 19:15 - 23:05, Doha - Praha 02:20-07:40

Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.
V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg (při vnitrostátních letech 20 kg) a jedno příruční zavazadlo do 7 kg.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 1.3.2017
Dobrý den pane doktore, v noci jsme se všichni šťastně vrátili a tímto bychom vám chtěli moc poděkovat za bezvadně zorganizovaný program i pomoc při hledání kufrů. Byli jsme nadšeni, vyšlo počasí i zdraví :). Ostatní účastníci byli fajn a myslím, že jsme si všichni sedli. Děkuji a přeji krásný víkend. Dana Sláviková

Mail doručen: 1.3.2017
Pane doktore. děkuji za zajištění prima pobytu ve Vietnamu, jsem moc rád - další země, kterou jsem viděl. I ostatní účastnice, se kterými jsme mohli těch 14 dnů pobýt, byly bezva. Zdravím Vás a na další cesty - hurá- dr.Žampach

Mail doručen: 1.3.2017
Zdravíme z tepla ostrova Phu Quoc ve Vietnamu. Vše OK, jsme moc spokojeni😊. Mosterovi

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Recenze

9,7

7 hodnocení

10

Hotel

9,8

Strava

9,3

Delegát

9,7

Doprava


9,5
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 9
pěkné
Aleš Žampach - Císařské památky a koupání ve Vietnamu (03.02.2017 - 16.02.2017)

9
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 8
Delegát: 8
Dana Sláviková - Císařské památky a koupání ve Vietnamu (03.02.2017 - 16.02.2017)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Vše super, bez chyby.
Zdeňka Mosterová - Císařské památky a koupání ve Vietnamu (04.02.2017 - 18.02.2017)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Vážení, děkujeme za výborně připravený zájezd.
Byly jsme velmi spokojeni
Osobně bych vynechala Vietnemské muzeum války, dobré pro Američany..chápu, že je to vietnemské trauma, ale stačí nám jiné hrůzy ze všech částí světa
V.Syrová
Vlasta Syrová - Císařské památky a koupání ve Vietnamu (04.03.2017 - 18.03.2017)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Vynikající !!!
Zdeňka Mosterová - Císařské památky a koupání ve Vietnamu (04.02.2017 - 18.02.2017)

9,8
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 9
Dobrý den, zájezd do Vietnamu byl perfektně zorganizovaný, pro skupinku 8 osob, na míru našim požadavkům. Poznávací část dovolené plynule navazovala, auto vždy včas přistavené u hotelu, průvodci milí a ochotní. Odpočinek na ostrově rovněž bez chyb, úžasný personál v resortu Ancarine, všude čisto, servis bezchybný. Moc děkujeme za krásné zážitky i rady na cestu a těšíme se na další. Dana Sláviková
Dana Sláviková - Císařské památky a koupání ve Vietnamu (03.02.2017 - 16.02.2017)