X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Okruh Vietnamem - cesta za romantikou

Vietnam

SAIGON – DELTA MEKONGU – HUE – DANANG - BANA HILLS - HOI AN – MY SON - HALONG BAY -HANOJ
Zájezd s českým průvodcem
Okruh Vietnamem - cesta za romantikou
9,6 Vynikající

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 9700
výlet lodí Na osobu / Na zájezd 500
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Dopoledne odlet z Prahy do Vietnamu (s přestupem v Doha).

2. den

Ráno přílet do Saigonu, transfer do hotelu, uložení zavazadel a dopoledne prohlídka Prezidentského paláce. Po poledni ubytování a odpočinek v hotelu. Odpoledne procházka centrem Saigonu, které je kombinací supermoderních staveb s historickými budovami a krásnými parky. Projdeme nejvýznamnější památky města – historickou budovu pošty, katedrálu Notre Dame, radnici, budovu opery. Ubytování v Saigonu.

3. den:

Po snídani odjezd do delty řeky Mekong. Program začne plavbou povodím Mekongu se zastávkami na ostrovech, kde můžeme pozorovat výrobu rýžových produktů, kokosového cukroví, pěstování tropického ovoce i s jeho ochutnávkou i návštěva medové farmy, ke ochutnáme místní produkty z medu. Projížďka po menších kanálech řeky, kde si budeme moci vychutnat krásy okolní krajiny. Uvidíme tradiční obydlí v deltě řeky Mekong postavená ze dřeva a palmových listů a budeme moci pozorovat každodenní aktivity místních zemědělců. Po projížďce povodím řeky zastávka na oběd, kde ochutnáme místní speciality. Odpoledne návrat zpět do Saigonu na ubytování. Večer fakultativně projížďka lodí po řece Saigon s bohatou večeří, kulturním pořadem a krásnými pohledy na osvětlené město. Nocleh v Saigonu.

4. den:

Po snídani volno k návštěvě jednoho z nejživějších krytých trhů v Saigonu – tržiště Ben Thanh, kde budeme mít možnost nákupů tradičních předmětů. Okolo poledne transfer na letiště a odlet do Hue. Po příletu přivítání místním průvodcem a transfer do hotelu na ubytování.

5. den:

Celodenní prohlídka města Hue a jeho okolí. Po snídani Poté se nalodíme na tzv. dračí lodě a poplujeme po Voňavé řece - Perfume River. Poté návštěva budhistické pagody Thien Mu, jejíž původ sahá do počátku 17. století a je jedním z nejvýznamnějších center budhistů ve Vietnamu. Dále navštívíme Císařské město, ze které dynastie Nguyen vládla Vietnamu od roku 1802-1945. Odpoledne si prohlédneme dvě z nejkrásnějších mauzoleí v oblasti Hue – Hrobku císaře Tu Duc a hrobku císaře Khai Dinh. Jedná se o rozsáhlé areály s nádhernými bohatě zdobenými chrámy, sochami mandarínů a slonů, zahradami i jezírky. Odpoledne navštívíme Ubytování v Hue.

6. den:

Ráno odjezd z Hue do oblasti hor Bana Hills nad městem Danang, kde navštívíme jedno z moderních center vybudovaných ve Vietnamu v posledních letech a proslavené zejména mostem Golden Bridge. Lanovkou vyjedeme postupně až na samý vrchol a kromě slavného mostu uvidíme i řadu dalších zajímavostí vybudovaných nebo restaurovaných na místě bývalé koloniální francouzské vesnice ve výšce 1.487 m.n.m., jako je Pagoda Linh Ung, francouzská vesnice, Vong Nguyet Hill, květinové zahrady a další atrakce. Odpoledne zastávka ve městě Danang, kde navštívíme Muzeum chamské kultury a dle časových možností se zastavíme i na slavné Čínské pláži (China beach). Poté odjezd na pobřeží k městu Hoi An a ubytování v hotelu u pobřeží.

7. den:

Návštěva okouzlujícího města Hoi An, kdysi jednoho z nejvýznamnějších mezinárodních přístavů v jihovýchodní Asii a dnes asi nejlépe zachovaným městečkem zapsaným na seznam UNESCO od roku 1999. Projdeme se starobylou historickou částí města s kupeckými domy, úzkými uličkami a čínskými chrámy, navštívíme 400 let starý Japonský most, který je hlavní památkou města a budeme obdivovat pestrou výzdobu uliček s všudypřítomnými barevnými lampióny a fáborami. Poté navštívíme místní farmu ve vesnici Tra Que village, kde se seznámíme s místním zemědělstvím a kde bude i oběd připravovaný místními obyvateli složený ze spousty místních specialit. Odpoledne návrat do hotelu a individuální volno k odpočinku na pobřeží Jihočínského moře.

8. den:

Celodenní pobyt na pobřeží Jihočínského moře, koupání, masáže, odpočinek. Fakultativně polodenní výlet do bývalého náboženského centra Chamské říše - My Son vyhlášeného za kulturní památku UNESCO. Procházka oblastí jedinečných cihlových věží typických pro chamskou kulturu a často zdobených reliéfy s hinduistickými motivy. Celý chrámový areál je vystavěný v krásném údolí obklopeném horami s bujnou vegetací deštného pralesa. V podvečer návštěva centra Hoi Anu, které má neopakovatelnou atmosféru umocněnou rozsvícenými lampiony a osvětlenými památkami kolem řeky, posezení v kavárnách a restauracích, výhodné nákupy, procházky. Později večer návrat do hotelu.

9. den:

Po snídani uvolnění pokojů a odjezd do Mramorových hor. Procházkou projdeme oblast neuvěřitelně bohatou na zdobené chrámy, pagody a další posvátná místa ukrývaná mezi kopci i v hlubokých jeskyních. Poté transfer na letiště do Danangu a odlet do Hanoje. Přílet do Hanoje, přivítání místním průvodcem a transfer do hotelu, ubytování. Večer možnost individuálních procházek historickou čtvrtí Starého města, kde se zastavil čas.

10. den:

Ráno odjedeme z Hanoje na dvoudenní výlet, který bude jistě vrcholem naší cesty. Navštívíme Dračí zátoku Halong Bay zařazenou mezi nejvýznamnější přírodní divy světa a pod ochranou UNESCO. Nalodíme se na výletní loď, kde se ubytujeme ve dvoulůžkových kajutách a vyrazíme na plavbu po zálivu. Ohromí nás nádherné přírodní scenérie tisíců vápencových ostrůvků, které vystupují z vody a vytváří úžasnou kulisu. Při obědě na lodi si pochutnáme na čerstvě ulovených mořských plodech. Odpoledne zastávka na některém z ostrovů nebo návštěva plovoucí vesnice. Po návratu na loď večeře a nezapomenutelný nocleh na palubě výletní lodi. (V případě nepříznivého počasí si lodní společnost vyhrazuje právo uskutečnit jen půldenní okruh lodí a nocleh zajistit na pobřeží).

11. den:

Hned po probuzení budeme moci přímo na palubě lodi absolvovat cvičení Thai Chi a obdivovat okouzlující scenérie skalnatých krasových věží vyrůstajících ze zelených vod moře. Po snídani se vydáme malými loděmi na návštěvu jednoho z ostrovů s rozsáhlou krasovou jeskyní, možnost projížďky na kajacích či koupání. Okolo poledne návrat do přístavu a cesta do Hanoje. Po cestě ještě krátká zastávka k seznámení se zpracováním perel. Příjezd do Hanoje, ubytování v hotelu a procházka kolem jezera Hoan Kiem s chrámem a Želví věží, podíváme se na katedrálu sv. Josefa a poté historické centrum města. Večer možnost individuálních procházek historickou čtvrtí Starého města, kde se zastavil čas.

12. den:

Po snídani prohlídka Hanoje – začneme návštěvou Ho Chi Minhova pamětního komplexu: Mauzoleum, Prezidentský palác, Pagoda na jediném sloupu, která je postavena na jediném betonovém sloupu a je jedním z nejpůsobivějších chrámů Vietnamu. Poté prohlídka Chrámu literatury věnovaného Konfuciovi. Zde se nachází Císařská akademie – vietnamská první národní univerzita. Chrám literatury je vzácným projevem vietnamské úcty ke vzdělání a k literatuře obecně. Odpoledne transfer na letiště a odlet z Hanoje.

13. den:

Přestup v Doha a odlet do Prahy.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu do Vietnamu a zpět vč. letištních tax
• leteckou přepravu ve Vietnamu vč. tax
• 9× bytování ve dvoulůžkových pokojích ve 3–4* hotelech
• 1× ubytování ve dvoulůžkové kajutě na lodi v Halong Bay
• dopravu a výlety dle programu
• 10× snídani
• 3× oběd a 1× večeři dle programu
• služby místních anglicky mluvících průvodců
• služby českého průvodce

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 9.700 Kč
• vyřízení víz 1.000 Kč
• fakultativni výlet lodí s večeří v Saigonu 500 Kč
• Předpokládané náklady na vstupy 90USD
• Předpokládané náklady na spropitné 50 USD

Doprava

Doprava do Vietnamu je zajištěna leteckou společností Qatar Airways

Předpokládaný letový řád:
Praha - Doha 08:40-16:30, Doha - Saigon 20:05-07:15
Hanoj - Doha 19:10 - 23:20, Doha - Praha 02:00-06:30

Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.
V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg (při vnitrostátních letech 20 kg) a jedno příruční zavazadlo do 8 kg.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 18.4.2017
Dobrý den, jsme krátce doma po návratu z poznávacího zájezdu "Vietnam". Stále vstřebáváme dojmy a informace, kterých bylo velmi mnoho v tak krásné zemi, jako je Vietnam. Místo dlouhého psaní a výčtu pěkných zážitků a okamžiků to shrneme do krátkého sdělení: "Děkujeme za perfektně provedenou práci CK Emma a jejího spolumajitele RNDr. Emila Pulky. Zájezd neměl chybu a snad se nám podaří využít služeb CK Emma i v budoucnu." Díky Eva a Zdeněk Šritrovi

Mail doručen: 30.11.2016
Dobrý den. Děkujeme za váš výborně připravený zájezd do Vietnamu. Krásné zážitky, krásná země, překrásná tečka na konec zájezdu (Ha Long Bay). Průvodce Petr Pošepný provázel zájezd s perfektními znalostmi a dokonalou péčí o své klienty. Ješte jednou mu za vše děkujeme.S pozdravem Skokanovi.

Mail doručen: 29.11.2016
Děkujeme za perfektně připravený zájezd do Vietnamu. Jsme velmi spokojeni a nadšeni. Průvodce Petr byl perfektní, zkušený a odborně velmi dobře připravený. Plánujeme v užší skupině už i další cestu, tak si necháme od vás rádi něco zajímavého doporučit./Kambodža, Laos? / Přeji mnoho úspěchů a co nejméně nespokojených zákazníků. D@D Benžovi, J&J Peroutkovi, Eva a Ilja

Mail doručen: 29.11.2016
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za perfektně zajištěný zájezd- “ cesta za romantikou – Vietnam”. Vše bylo moc pěkné p. Pošepný měl velké znalosti, byl ochotný a všem nápomocný. Vietnam je krásná země a jsem moc ráda, že jsem tuto krásu mohla absolvovat právě s Vaší společností. Ještě jednou díky za nezapomenutelné zážitky. S podzravem Fictumová

Mail doručen: 8.8.2016
Vážená cestovní kanceláři, na jaře 16 jsme se zúčastnili poznávacího zájezdu do Vietnamu. Ráda bych poděkovala vedoucímu panu RNDr. Emilu Pulkovi, který je opravdu člověk na svém místě. Úžasné znalosti, milý, vstřícný, trpělivý. Vše bylo skvěle zorganizováno, zájezd se nám všem velice líbil. Vřele doporučuji i proto, že Vietnam je krásná a zajímavá země, zatím ještě ne plná turistů.Med.

Mail doručen: 4.5.2015
Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za velmi pěkný poznávací zájezd do Vietnamu v termínu 1.4. - 12.4. 2015. Byl to velice pěkný a dobře zorganizovaný zájezd. Hlavní osobou, která udělala zájezd perfektním byl průvodce pan RNDr. Emil Pulka. Ještě jednou dík. Jaroslav a Pavel Krejčí

Mail doručen: 14.4.2015
Děkujeme za velmi pěkné zážitky z okruhu po Vietnamu ve dnech 1.-12.4.2015, hlavně panu RNDr Emilu Pulkovi za precizně a pečlivě připravený program. Byli jsme příjemně překvapeni samotným Vietnamem a hlavně jeho kvalitními průvodcovskými schopnostmi. Je jedním z nejlepších průvodců, se kterými jsme se doposud na našich cestách setkali. Manželé Tvrdí, Ostrava

Mail doručen: 13.4.2015
Dobrý den, chtěla bych tímto dopisem poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme strávili s manželem ve Vietnamu. Velké poděkování patří nejen cestovní kanceláři Emma, ale hlavně našemu průvodci panu Emilu Pulkovi, který nás Vietnamem provázel.Vietnam je bezpečná země s nádhernou přírodou a rozmanitými památkami, teplým mořem a dobrým jídlem.Děkujeme Vilma a Ruda Kolářovi - účastníci zájezdu. Kroměříž

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Recenze

9,6

48 hodnocení

9,5

Hotel

9,3

Strava

10

Delegát

9,8

Doprava


9,5
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezd do Vietnamu s průvodcem panem Emilem Pulkou byl zcela bezchybný, viděli jsme vše důležité a i když program byl náročný a nabitý, moc jsme si to užili. Pan dr.Pulka je výborný člověk se smyslem pro humor, který má rád lidi a svou práci a o Vietnamu ví snad úplně všechno. Přijeli jsme plní zážitků a tento zájezd můžeme opravdu upřímně doporučit všem, kteří se o tuto zajímavou a krásnou zemi zajímají.
Vyzulovi
Irena Vyzulová - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (13.03.2024 - 25.03.2024)

9,5
Hotel: 10
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Skvěle naplánovaný a zorganizovaný zájezd. Úžasný, empatický a aktivní průvodce. Byl ve všem velmi nápomocný, optimistický a připravený pomoct. Lepší zájezd a lepšího průvodce jsem ještě nezažil. 👍👍👍
Renata Václavková - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (13.03.2024 - 25.03.2024)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
O dovolené ve Vietnamu jsme měli nějakou představu, ale skutečnost překonala vše. Nádherná země, pokorní lidé, výborné jídlo, překrásné památky. To vše v režii neskutečného průvodce Emila Pulky. Jde znát, že tuto zemi miluje. Byl výborným a obohacujícím průvodcem. Rádi s ním a s Emmou podnikneme další dobrodružství. Maškovi.
Andrea Mašková - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (13.03.2024 - 25.03.2024)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Vyborna organizace a pruvodce. Velka spokojenost

Hana kolackova
Václav Koláček - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (13.03.2024 - 25.03.2024)

9,3
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Josef Habrovec - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (13.03.2024 - 25.03.2024)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Moc děkujeme za nádherný zážitek.Vše proběhlo v klidu a pohodě hlavně taky díky průvodci Emilovi.Byli jsme s Vámi poprvé a určitě ne naposledy.S pozdravem Míša a Jirka Kopeckých.
Michaela Kopecká - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (13.03.2024 - 25.03.2024)

9,3
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 9
Delegát: 10
Jaroslav Matýs - Vietnamem od Mekongu až do Sapy (09.11.2023 - 24.11.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Jedna z nejkrásnějších dovolených, které jsme zažili.
Vietnam už jsme navštívili dříve po vlastní ose. Byl kouzelný a chtěli jsme se vrátit, tentokrát ale se zkušeným doprovodem a cestou na sever do hor. Dovolená nakonec předčila všechna očekávání a my zažili
dva překrásné týdny nejen díky výběru a množství navštívených míst (občas neskutečných a pohádkových), ubytování v nádherných hotelech, skvělému zajištění přesunů, ale především díky neustálé péči delegáta s úžasným doprovodným vyprávěním o Vietnamu a všem, co s ním souvisí...
Děkujeme!!!
Pavla Větříšková - Vietnamem od Mekongu až do Sapy (09.11.2023 - 24.11.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Skvělá CK, skvělé služby!

Nádherná země, příjemní lidé, vynikající jídlo, pohodlné ubytování a především skvěle připravený zájezd CK EMMA,
jmenovitě panem RNDr. Emilem Pulkou, který se nám věnoval nejen jako průvodce, ale také jako bezedná studnice informací o této pro nás exotické zemi.
Tento zájezd mohu určitě doporučit a možná budete patřit, stejně jako já, k lidem, kteří si poopravili v tom dobrém slova smyslu mínění o obyvatelích této vzdálené země.
A větička na závěr.
Za třicet let, co využívám s manželkou služeb CK EMMA, se ani jednou
nestalo, že by se objevil nějaký problém, pro který bych hledal jinou CK. A to hovoří za vše!

Ladislav Běhůnek
Ladislav Běhůnek - Vietnamem od Mekongu až do Sapy (09.11.2023 - 24.11.2023)

9,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezdu nemohu nic vytknout ,co ale chci vyzdvihnout je průvodce pan Pulka. Historii se člověk může naučit, informace získat z mnoha zdrojů, ale pohodový přístup k nám účastníkům , to musí být dáno.
Vždy s úsměvem, vždy ochotný, to byl pan Pulka .
Vše probíhalo bez jediného zádrhelu, také vietnamští průvodci byli spolehliví a přátelští.
A 9 za stravu je spíš můj problém.
Takže za mě naprostá spokojenost.
Miloslav Veselka - Vietnamem od Mekongu až do Sapy (09.11.2023 - 24.11.2023)

9
Hotel: 8
Strava: 9
Doprava: 9
Delegát: 10
Jaroslav Matýs - Vietnamem od Mekongu až do Sapy (09.11.2023 - 24.11.2023)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Bylo to super není co dodat. Kocábovi
Soňa Kocábová - Vietnamem od Mekongu až do Sapy (09.11.2023 - 24.11.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Ne že bychom něco takového nezažili . To ne. Už jsme byli vícekrát s EMMOU. A vždy to bylo perfektní. Ale tentokrát to překonalo všechny naše očekávání. Celý zájezd neměl ani trochu slabšího místa. Vše perfektně připravený zorganizovaný ,vše do sebe zapadalo,jako v dobře mazaném stroji. A náš průvodce Emil tuto atmosféru ještě umocnil připraveným výkladem o historii a kultuře . Připadali jsme si jako v jiném světě. Ta atmosféra se nedá přenést ,to se musí zažít . Navíc jsme měli úžasnou skupinu báječných lidí. Dlouho z toho budeme žít. A těšíme se na další putování s EMMOU. Iva a Laďa.
Vladimír Lechner - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (17.03.2023 - 29.03.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Skvělá dovolená s úžasným programem,který fungoval dle plánu,Delegát pan Emil Pulka skvělý člověka perfektní průvodce,díky němuž jsme se seznámili s historií a životem ve Vietnamu,Ck Emma díky za nezapomenutelné zážitky a těšíme se snad někdy na další cestu s vámi,S pozdravem moc spokojení klienti Marie Karhánková a Miroslav Švestka,
Miroslav Švestka - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (17.03.2023 - 29.03.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Byli jsme nadseni vsim. Vietnam je uzasna zeme. Tesime se na dalsi cesty s CK Emma!
Hana Nejepínská - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (17.03.2023 - 29.03.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Dobrý večer,zájezd mohu hodnotit pouze v superlativech.Priznam se ,že jsem ani nevěděl o Vaší cestovní kanceláří kdyby nebylo mě agentky z agentury Hana,která mne Vás doporučila.Co se týče průvodce,tak ten byl z říše snů.Pan Emil Půlka je opravdu muž na svém místě.Jeho znalosti z reálií jsou obdivuhodné.!!Celá skladba trasy zájezdu je velmi dobře rozvržena.Jiz nyní vím,že se s určitostí při další dovolence obrátím na Vaši C K.S úctou nesmírně spokojený klient Ivan Pokorný.
Ivan Pokorný - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (17.03.2023 - 29.03.2023)

9,5
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Pan Emil Pulka byl skvělý průvodce - skvělá organizace, spousta znalostí a moc příjemné vystupování. Moc jsme si zájezd užili a nic nám nechybělo. Věřím že jsme s CK EMMA nebyli naposledy.
Pavel Kouba - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (17.03.2023 - 29.03.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Dovolená neměla žádnou chybu.Vse probíhalo dle plánu.Skvela parta a Emil? Úžasný průvodce a skvělý člověk.Dozvedeli jsem se od něj spoustu informací.Ck Emma moc díky 😊
Miroslav Švestka - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (17.03.2023 - 29.03.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezd naplnil naše očekávání nad rámec našich představ. Viděli a zažili jsme hodně zajímavých věcí, které se nám zaryjí hluboko do našeho podvědomí. Zájezd byl perfektně zorganizovaný, plán poznávacího zájezdu byl dodržen a ještě jsme vždy něco navíc každý den zažili. Zlatým hřebem byl průvodce RNDr. Emil Půlka, který svou rozvážnou povahou byl celou dobu nám nápomocen. Touto cestou mu chceme hodně poděkovat. Zároveň se sešel výborný kolektiv lidí, což dodalo tomuto zájezdu nezapomenutelné zážitky.
Helena Banasinská - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (17.03.2023 - 29.03.2023)

9,5
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Skvělá dovolená plná nezapomenutelných zážitků – příroda, historie, lidé, jídlo. Děkuji Emilovi za perfektní organizaci a také místním průvodcům Fukovi, Huímu a Aničkovi, kteří mu pomáhali. Doufám, že se do Vietnamu ještě vrátím. Je to krásná země plná přívětivých lidí. Pavel
Pavel Kouba - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (17.03.2023 - 29.03.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
byl to nezapomenutelny zazitek na ktery budu dlouho vzpominat.Vyborna parta,mila vynikajici delegatka Dita ,nadherna priroda a krasne pamatky ktere jsme navstivili a ty zazitky-proste NEMELO TO CHYBU.
Věra Urválková - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (07.11.2019 - 18.11.2019)

9,3
Hotel: 10
Strava: 7
Doprava: 10
Delegát: 10
Krásný zájezd, děkujeme. Úžasná průvodkyně Dita Spalkova.!!!!!
Rudolf Bzonek - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (07.11.2019 - 18.11.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Moc děkujeme za skvěle zorganizovaný zájezd - "Okruh Vietnamem-cesta za romantikou" a perfektní práci našeho průvodce RNDr. Emila Pulky. Zájezd neměl chybu a věříme, že využijeme služeb CK EMMA i v budoucnu. H.+L. Kramolišovi.
Hana Kramolišová - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (03.04.2019 - 14.04.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Jako vždy nemá chybu
Vladimír Hušek - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (03.04.2019 - 14.04.2019)

9,3
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 9
Delegát: 10
Bronislava Doubravová - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (03.04.2019 - 14.04.2019)

9,5
Hotel: 10
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Zdeněk Pospíšil - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (03.04.2019 - 14.04.2019)

8,5
Hotel: 8
Strava: 8
Doprava: 9
Delegát: 9
S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Nejen ohledně průvodce Emila, ale všeho ostatního. Vše bylo skvěle načasované a domluvené. Opravdu velká spokojenost. Děkujeme.
Ruprich Michal
Michal Ruprich - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (03.04.2019 - 14.04.2019)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezd do Vietnamu se nám velmi líbil, byl dobře připravený, program nabitý, ubytování bylo vybráno velice dobře, strava skvělá ať jsme byli v restauraci nebo jen v pouličních bistrech. Hlavní dík ale patří Emilovi, který je po stránce lidské tak i profesní naprosto DOKONALÝ :-)
Srdečně zdraví
Jitka Prausová
Zbyněk Praus - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (03.04.2019 - 14.04.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Pobyt ve Vietnamu byl pro nás nezapomenutelným zážitkem. Zájemcům o poznávání něčeho nového (neevropského) vřele doporučujeme. Průdkovi
Anna Průdková - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (01.04.2018 - 12.04.2018)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Miroslav Dostálek - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (01.04.2018 - 12.04.2018)

9,5
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Zkrátka zájezd neměl chybu! Program splněn, vše navazovalo a průvodce Emil byl super. Budu všem v mém okolí doporučovat. A asi máte štěstí na "výběr" účastníků, všichni byli dochvilní, dbali pokynů průvodce a navzájem panovala dobrá atmosféra.
Jenom maličkost: V Informacích je údaj o první výměně USD/EUR. Aby to někdo nebral jako doporučenou částku na celý zájezd.....
Jiří Pospíšil - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (01.04.2018 - 12.04.2018)

9,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Okruh Vietnamem se nám moc líbil, ocenili jsme informace zaslané již před odletem, jejich vyčerpávající obsah a doporučení. Během zájezdu nás provázel pan Emil Pulka a jeho průvodcovství nemělo chybu, dozvěděli jsme se
spoustu zajímavostí o této krásné zemi a vše řešil v pohodě a s úsměvem na tváři.
Eva a Jiří Moravcovi, Praha
Jiří Moravec - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (01.04.2018 - 12.04.2018)

8,8
Hotel: 9
Strava: 6
Doprava: 10
Delegát: 10
Dobrý den,

organizace zájezdu do Vietnamu byla ze strany CK EMMA naprosto bezchybná a dokonalá, včetně odbavení před nástupem cesty a výběru míst v letadle. Cestujeme do exotiky 8 let a tak vysoký standard služeb jsme ještě nezažili. Náš průvodce Dr. Petr Pošepný odvedl naprosto profesionální práci, i když to neměl někdy vůbec lehké s naší různorodou skupinou. Zájezd s Vaší CK rádi doporučíme naším známým a my se těšíme, že ještě někdy využijeme Vašich služeb.Díky.
Prokschovi
Pavel Proksch - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (09.11.2017 - 20.11.2017)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Dobrý deň prajem,

perfektné, ja som bol so všetkým úplne spokojný! Náš sprievodca bol excelentný, skutočne znalý histórie, kultúry, proste všetkého. Ďakujem za dokonalý zážitok!

Imrich Puha
Imrich Puha - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (09.11.2017 - 20.11.2017)

8,5
Hotel: 9
Strava: 5
Doprava: 10
Delegát: 10
Úžasný zájezd, perfektní průvodce (český), nezapomenutelné zážitky.
Leona Krajíčková - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (09.11.2017 - 20.11.2017)

9,3
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 9
Delegát: 10
Zlatým hřebem tohoto zájezdu byl průvodce pan Petr. Společenský, fundovaný, s přehledem, vždy na stráži, aby se něco nestalo. Pokud se už stalo, hbitě vše v pohodě řešil. I díky němu se tady sešla bezva parta, kde nebylo konfliktních lidí.
Díky za poučný zájezd. S takovými průvodci pojedu klidně někam znovu.

Vladimír Drašar
Vladimír Drašar - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (09.11.2017 - 20.11.2017)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Vlasta Kočová - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (02.04.2017 - 13.04.2017)

9,5
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Vážení,
Zájezd byl pro mne opravdovým zážitkem, doporučuji jej na všechny strany. Organizace vynikající, průvodce vyjímečný a ještě ke všemu jsme měli nádherné počasí :-).
Děkuji všem, kdo se na tom podíleli.
Zdraví, Jana Duchaňová
Jana Duchaňová - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (02.04.2017 - 13.04.2017)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Velmi spokojeni, pohoda a zážitek na celý život.
Marta Poláková - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (30.03.2016 - 10.04.2016)

9,3
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 8
Delegát: 10
Zájezd se nám moc líbil vse bylo skvěle zorganizove průvodce se nám věnoval poradil i co se tyče jídla atd problém vznikl az v Rusku s odletem letadla ale za to ck nemohla jinak bylo vse skvete zájezd byl nádherný nemělo to chybu všem doporucuji.
Alena Korousová - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (09.11.2016 - 20.11.2016)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Úžasný zážitek, vše bylo perfektní, vřele doporučujeme.
Josef Medek - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (30.03.2016 - 10.04.2016)

9,5
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Doporučujeme vašim i náročným klientům - Vietnam mile překvapil.
Stanislav Polák - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (30.03.2016 - 10.04.2016)