X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Okruh Vietnamem - cesta za romantikou

Vietnam

SAIGON – DELTA MEKONGU – HUE – DANANG - BANA HILLS - HOI AN – MY SON - HANOJ – HALONG BAY
Zájezd s českým průvodcem
Okruh Vietnamem - cesta za romantikou
9,5 Vynikající

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 9700
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odpoledne odlet z Prahy do Vietnamu (s jedním přestupem).

2. den

Večer přílet do Saigonu, transfer do hotelu. Ubytování v Saigonu.

3. den:

Po snídani odjezd do delty řeky Mekong. Program začne plavbou povodím Mekongu se zastávkami na ostrovech, kde můžeme pozorovat výrobu rýžových produktů, kokosového cukroví, pěstování tropického ovoce i s jeho ochutnávkou i návštěva medové farmy, ke ochutnáme místní produkty z medu. Projížďka po menších kanálech řeky, kde si budeme moci vychutnat krásy okolní krajiny. Uvidíme tradiční obydlí v deltě řeky Mekong postavená ze dřeva a palmových listů a budeme moci pozorovat každodenní aktivity místních zemědělců. Po projížďce povodím řeky zastávka na oběd, kde ochutnáme místní speciality. Po obědě návrat zpět do Saigonu na ubytování. Celodenní program zakončíme na jednom z nejživějších krytých trhů v Saigonu – na tržišti Ben Thanh, kde budeme mít možnost nákupů tradičních předmětů a večerní procházka centrem Saigonu.

4. den:

Po snídani procházka centrem Saigonu, které je kombinací supermoderních staveb s historickými budovami a krásnými parky. Projdeme nejvýznamnější památky města – historickou budovu pošty, katedrálu Notre Dame, radnici, budovu opery. Poté návštěva bývalého prezidentského paláce a Muzea války s ukázkami válečné techniky i dalšími upomínkami vietnamské války. Pozdě odpoledne transfer na letiště a odlet do Hue. Po příletu přivítání místním průvodcem a transfer do hotelu na ubytování

5. den:

Celodenní prohlídka města Hue a jeho okolí. Ranní návštěva sedmipodlažní osmiúhelníkové pagody Thien Mu, jejíž původ sahá do počátku 17. století a je jedním z nejvýznamnějších center budhistů ve Vietnamu. Poté se nalodíme na tzv. dračí lodě a poplujeme po Voňavé řece - Perfume River. Dále navštívíme dvě z nejkrásnějších mauzoleí v oblasti Hue – Hrobku císařů Tu Duc a královskou hrobku Khai Dinh. Jedná se o rozsáhlé areály s nádhernými bohatě zdobenými chrámy, sochami mandarínů a slonů, zahradami i jezírky. Odpoledne navštívíme Císařské město, ze které dynastie Nguyen vládla Vietnamu od roku 1802-1945. Ubytování v Hue.

6. den:

Ráno odjezd z Hue do oblasti hor Bana Hills nad městem Danang, kde navštívíme jedno z moderních center vybudovaných ve Vietnamu v posledních letech a proslavené zejména mostem Golden Bridge. Lanovkou vyjedeme postupně až na samý vrchol a kromě slavného mostu uvidíme i řadu dalších zajímavostí vybudovaných nebo restaurovaných na místě bývalé koloniální francouzské vesnice ve výšce 1.487 m.n.m, jako je Pagoda Linh Ung, francouzská vesnice, Vong Nguyet Hill, květinové zahrady a další atrakce. Odpoledne zastávka ve městě Danang, kde navštívíme Muzeum chamské kultury a dle časových možností se zastavíme i na slavné Čínské pláži (China beach). Poté odjezd na pobřeží k městu Hoi An a ubytování v hotelu u pobřeží.

7. den:

Návštěva okouzlujícího města Hoi An, kdysi jednoho z nejvýznamnějších mezinárodních přístavů v jihovýchodní Asii a dnes asi nejlépe zachovaným městečkem zapsaným na seznam UNESCO od roku 1999. Projdeme se starobylou historickou částí města s kupeckými domy, úzkými uličkami a čínskými chrámy, navštívíme 400 let starý Japonský most, který je hlavní památkou města a budeme obdivovat pestrou výzdobu uliček s všudypřítomnými barevnými lampióny a fáborami. Poté navštívíme místní farmu ve vesnici Tra Que, kde se seznámíme s místním zemědělstvím a kde bude i oběd připravovaný místními obyvateli složený ze spousty místních specialit. Odpoledne individuální volno k odpočinku na pobřeží Jihočínského moře.

8. den:

Celodenní volno a odpočinek spojený s koupáním na plážích u Hoianu nebo procházkami tímto pohádkovým městem. Fakultativně polodenní výlet do bývalého náboženského centra Chamské říše - My Son vyhlášeného za kulturní památku UNESCO. Procházka oblastí jedinečných cihlových věží typických pro chamskou kulturu a často zdobených reliéfy s hinduistickými motivy. Celý chrámový areál je vystavěný v krásném údolí obklopeném horami s bujnou vegetací deštného pralesa. Po návratu zpět odpočinek, koupání.

9. den:

Po snídani odjezd do Mramorových hor. Procházkou projdeme oblast neuvěřitelně bohatou na zdobené chrámy, pagody a další posvátná místa ukrývaná mezi kopci i v hlubokých jeskyních. Poté transfer na letiště do Danangu a odlet do Hanoje. Přílet do Hanoje, přivítání místním průvodcem a transfer do hotelu, ubytování. Večer možnost individuálních procházek historickou čtvrtí Starého města, kde se zastavil čas.

10. den:

Ráno odjedeme z Hanoje na dvoudenní výlet, který bude jistě vrcholem naší cesty. Navštívíme Dračí zátoku Halong Bay zařazenou mezi nejvýznamnější přírodní divy světa a pod ochranou UNESCO. Nalodíme se na výletní loď, kde se ubytujeme ve dvoulůžkových kajutách a vyrazíme na plavbu po zálivu. Ohromí nás nádherné přírodní scenérie tisíců vápencových ostrůvků, které vystupují z vody a vytváří úžasnou kulisu. Při obědě na lodi si pochutnáme na čerstvě ulovených mořských plodech. Odpoledne zastávka na některém z ostrovů nebo návštěva plovoucí vesnice. Po návratu na loď večeře a nezapomenutelný nocleh na palubě výletní lodi. (V případě nepříznivého počasí si lodní společnost vyhrazuje právo uskutečnit jen půldenní okruh lodí a nocleh zajistit na pobřeží).

11. den:

Hned po probuzení budeme moci přímo na palubě lodi absolvovat cvičení Thai Chi a obdivovat okouzlující scenérie skalnatých krasových věží vyrůstajících ze zelených vod moře. Po snídani se vydáme malými loděmi na návštěvu jednoho z ostrovů s rozsáhlou krasovou jeskyní, možnost projížďky na kajacích či koupání. Okolo poledne návrat do přístavu a cesta zpět do Hanoje. Po cestě ještě krátká zastávka k návštěvě typické vesnice, kde se vyrábí keramika – Dong Trieu. Návrat do Hanoje, procházka kolem jezera Hoan Kiem s chrámem a Želví věží, podíváme se na katedrálu sv. Josefa a poté historické centrum města. Fakultativně možnost návštěvy slavného vietnamského Vodního loutkového divadla s tisíciletou tradicí.

12. den:

Po snídani prohlídka Hanoje – začneme návštěvou Ho Chi Minhova pamětního komplexu: Mauzoleum, Prezidentský palác, Pagoda na jediném sloupu, která je postavena na jediném betonovém sloupu a je jedním z nejpůsobivějších chrámů Vietnamu. Poté prohlídka Chrámu literatury věnovaného Konfuciovi. Zde se nachází Císařská akademie – vietnamská první národní univerzita. Chrám literatury je vzácným projevem vietnamské úcty ke vzdělání a k literatuře obecně. Odpoledne transfer na letiště a odlet z Hanoje.

13. den:

Přestup a odlet do Prahy.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu do Vietnamu a zpět vč. letištních tax
• leteckou přepravu ve Vietnamu vč. tax
• 9× bytování ve dvoulůžkových pokojích ve 3–4* hotelech
• 1× ubytování ve dvoulůžkové kajutě na lodi v Halong Bay
• dopravu a výlety dle programu
• 10× snídani
• 3× oběd a 1× večeři dle programu
• služby místních anglicky mluvících průvodců
• služby českého průvodce (při účasti min. 10 osob)

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 9.700 Kč
• vyřízení víz 1.000 Kč
• fakultativni výlet do MySonu 750 Kč
• Předpokládané náklady na vstupy 100USD
• Předpokládané náklady na spropitné 50 USD

Doprava

Doprava do Asie je zajištěna leteckou společností Qatar Airways nebo Turkish Airlines

Předpokládaný letový řád bude upřesněn.

Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.
V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg (při vnitrostátních letech 20 kg) a jedno příruční zavazadlo do 7 kg.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 18.4.2017
Dobrý den, jsme krátce doma po návratu z poznávacího zájezdu "Vietnam". Stále vstřebáváme dojmy a informace, kterých bylo velmi mnoho v tak krásné zemi, jako je Vietnam. Místo dlouhého psaní a výčtu pěkných zážitků a okamžiků to shrneme do krátkého sdělení: "Děkujeme za perfektně provedenou práci CK Emma a jejího spolumajitele RNDr. Emila Pulky. Zájezd neměl chybu a snad se nám podaří využít služeb CK Emma i v budoucnu." Díky Eva a Zdeněk Šritrovi

Mail doručen: 30.11.2016
Dobrý den. Děkujeme za váš výborně připravený zájezd do Vietnamu. Krásné zážitky, krásná země, překrásná tečka na konec zájezdu (Ha Long Bay). Průvodce Petr Pošepný provázel zájezd s perfektními znalostmi a dokonalou péčí o své klienty. Ješte jednou mu za vše děkujeme.S pozdravem Skokanovi.

Mail doručen: 29.11.2016
Děkujeme za perfektně připravený zájezd do Vietnamu. Jsme velmi spokojeni a nadšeni. Průvodce Petr byl perfektní, zkušený a odborně velmi dobře připravený. Plánujeme v užší skupině už i další cestu, tak si necháme od vás rádi něco zajímavého doporučit./Kambodža, Laos? / Přeji mnoho úspěchů a co nejméně nespokojených zákazníků. D@D Benžovi, J&J Peroutkovi, Eva a Ilja

Mail doručen: 29.11.2016
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za perfektně zajištěný zájezd- “ cesta za romantikou – Vietnam”. Vše bylo moc pěkné p. Pošepný měl velké znalosti, byl ochotný a všem nápomocný. Vietnam je krásná země a jsem moc ráda, že jsem tuto krásu mohla absolvovat právě s Vaší společností. Ještě jednou díky za nezapomenutelné zážitky. S podzravem Fictumová

Mail doručen: 8.8.2016
Vážená cestovní kanceláři, na jaře 16 jsme se zúčastnili poznávacího zájezdu do Vietnamu. Ráda bych poděkovala vedoucímu panu RNDr. Emilu Pulkovi, který je opravdu člověk na svém místě. Úžasné znalosti, milý, vstřícný, trpělivý. Vše bylo skvěle zorganizováno, zájezd se nám všem velice líbil. Vřele doporučuji i proto, že Vietnam je krásná a zajímavá země, zatím ještě ne plná turistů.Med.

Mail doručen: 4.5.2015
Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za velmi pěkný poznávací zájezd do Vietnamu v termínu 1.4. - 12.4. 2015. Byl to velice pěkný a dobře zorganizovaný zájezd. Hlavní osobou, která udělala zájezd perfektním byl průvodce pan RNDr. Emil Pulka. Ještě jednou dík. Jaroslav a Pavel Krejčí

Mail doručen: 14.4.2015
Děkujeme za velmi pěkné zážitky z okruhu po Vietnamu ve dnech 1.-12.4.2015, hlavně panu RNDr Emilu Pulkovi za precizně a pečlivě připravený program. Byli jsme příjemně překvapeni samotným Vietnamem a hlavně jeho kvalitními průvodcovskými schopnostmi. Je jedním z nejlepších průvodců, se kterými jsme se doposud na našich cestách setkali. Manželé Tvrdí, Ostrava

Mail doručen: 13.4.2015
Dobrý den, chtěla bych tímto dopisem poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme strávili s manželem ve Vietnamu. Velké poděkování patří nejen cestovní kanceláři Emma, ale hlavně našemu průvodci panu Emilu Pulkovi, který nás Vietnamem provázel.Vietnam je bezpečná země s nádhernou přírodou a rozmanitými památkami, teplým mořem a dobrým jídlem.Děkujeme Vilma a Ruda Kolářovi - účastníci zájezdu. Kroměříž

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Recenze

9,5

28 hodnocení

9,5

Hotel

9

Strava

10

Delegát

9,7

Doprava


10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
byl to nezapomenutelny zazitek na ktery budu dlouho vzpominat.Vyborna parta,mila vynikajici delegatka Dita ,nadherna priroda a krasne pamatky ktere jsme navstivili a ty zazitky-proste NEMELO TO CHYBU.
Věra Urválková - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (07.11.2019 - 18.11.2019)

9,3
Hotel: 10
Strava: 7
Doprava: 10
Delegát: 10
Krásný zájezd, děkujeme. Úžasná průvodkyně Dita Spalkova.!!!!!
Rudolf Bzonek - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (07.11.2019 - 18.11.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Moc děkujeme za skvěle zorganizovaný zájezd - "Okruh Vietnamem-cesta za romantikou" a perfektní práci našeho průvodce RNDr. Emila Pulky. Zájezd neměl chybu a věříme, že využijeme služeb CK EMMA i v budoucnu. H.+L. Kramolišovi.
Hana Kramolišová - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (03.04.2019 - 14.04.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Jako vždy nemá chybu
Vladimír Hušek - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (03.04.2019 - 14.04.2019)

9,3
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 9
Delegát: 10
Bronislava Doubravová - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (03.04.2019 - 14.04.2019)

9,5
Hotel: 10
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Zdeněk Pospíšil - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (03.04.2019 - 14.04.2019)

8,5
Hotel: 8
Strava: 8
Doprava: 9
Delegát: 9
S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Nejen ohledně průvodce Emila, ale všeho ostatního. Vše bylo skvěle načasované a domluvené. Opravdu velká spokojenost. Děkujeme.
Ruprich Michal
Michal Ruprich - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (03.04.2019 - 14.04.2019)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezd do Vietnamu se nám velmi líbil, byl dobře připravený, program nabitý, ubytování bylo vybráno velice dobře, strava skvělá ať jsme byli v restauraci nebo jen v pouličních bistrech. Hlavní dík ale patří Emilovi, který je po stránce lidské tak i profesní naprosto DOKONALÝ :-)
Srdečně zdraví
Jitka Prausová
Zbyněk Praus - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (03.04.2019 - 14.04.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Pobyt ve Vietnamu byl pro nás nezapomenutelným zážitkem. Zájemcům o poznávání něčeho nového (neevropského) vřele doporučujeme. Průdkovi
Anna Průdková - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (01.04.2018 - 12.04.2018)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Miroslav Dostálek - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (01.04.2018 - 12.04.2018)

9,5
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Zkrátka zájezd neměl chybu! Program splněn, vše navazovalo a průvodce Emil byl super. Budu všem v mém okolí doporučovat. A asi máte štěstí na "výběr" účastníků, všichni byli dochvilní, dbali pokynů průvodce a navzájem panovala dobrá atmosféra.
Jenom maličkost: V Informacích je údaj o první výměně USD/EUR. Aby to někdo nebral jako doporučenou částku na celý zájezd.....
Jiří Pospíšil - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (01.04.2018 - 12.04.2018)

9,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Okruh Vietnamem se nám moc líbil, ocenili jsme informace zaslané již před odletem, jejich vyčerpávající obsah a doporučení. Během zájezdu nás provázel pan Emil Pulka a jeho průvodcovství nemělo chybu, dozvěděli jsme se
spoustu zajímavostí o této krásné zemi a vše řešil v pohodě a s úsměvem na tváři.
Eva a Jiří Moravcovi, Praha
Jiří Moravec - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (01.04.2018 - 12.04.2018)

8,8
Hotel: 9
Strava: 6
Doprava: 10
Delegát: 10
Dobrý den,

organizace zájezdu do Vietnamu byla ze strany CK EMMA naprosto bezchybná a dokonalá, včetně odbavení před nástupem cesty a výběru míst v letadle. Cestujeme do exotiky 8 let a tak vysoký standard služeb jsme ještě nezažili. Náš průvodce Dr. Petr Pošepný odvedl naprosto profesionální práci, i když to neměl někdy vůbec lehké s naší různorodou skupinou. Zájezd s Vaší CK rádi doporučíme naším známým a my se těšíme, že ještě někdy využijeme Vašich služeb.Díky.
Prokschovi
Pavel Proksch - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (09.11.2017 - 20.11.2017)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Dobrý deň prajem,

perfektné, ja som bol so všetkým úplne spokojný! Náš sprievodca bol excelentný, skutočne znalý histórie, kultúry, proste všetkého. Ďakujem za dokonalý zážitok!

Imrich Puha
Imrich Puha - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (09.11.2017 - 20.11.2017)

8,5
Hotel: 9
Strava: 5
Doprava: 10
Delegát: 10
Úžasný zájezd, perfektní průvodce (český), nezapomenutelné zážitky.
Leona Krajíčková - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (09.11.2017 - 20.11.2017)

9,3
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 9
Delegát: 10
Zlatým hřebem tohoto zájezdu byl průvodce pan Petr. Společenský, fundovaný, s přehledem, vždy na stráži, aby se něco nestalo. Pokud se už stalo, hbitě vše v pohodě řešil. I díky němu se tady sešla bezva parta, kde nebylo konfliktních lidí.
Díky za poučný zájezd. S takovými průvodci pojedu klidně někam znovu.

Vladimír Drašar
Vladimír Drašar - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (09.11.2017 - 20.11.2017)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Vlasta Kočová - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (02.04.2017 - 13.04.2017)

9,5
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Vážení,
Zájezd byl pro mne opravdovým zážitkem, doporučuji jej na všechny strany. Organizace vynikající, průvodce vyjímečný a ještě ke všemu jsme měli nádherné počasí :-).
Děkuji všem, kdo se na tom podíleli.
Zdraví, Jana Duchaňová
Jana Duchaňová - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (02.04.2017 - 13.04.2017)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Velmi spokojeni, pohoda a zážitek na celý život.
Marta Poláková - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (30.03.2016 - 10.04.2016)

9,3
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 8
Delegát: 10
Zájezd se nám moc líbil vse bylo skvěle zorganizove průvodce se nám věnoval poradil i co se tyče jídla atd problém vznikl az v Rusku s odletem letadla ale za to ck nemohla jinak bylo vse skvete zájezd byl nádherný nemělo to chybu všem doporucuji.
Alena Korousová - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (09.11.2016 - 20.11.2016)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Úžasný zážitek, vše bylo perfektní, vřele doporučujeme.
Josef Medek - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (30.03.2016 - 10.04.2016)

9,5
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Doporučujeme vašim i náročným klientům - Vietnam mile překvapil.
Stanislav Polák - Okruh Vietnamem - cesta za romantikou (30.03.2016 - 10.04.2016)