X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

To nejlepší z Vietnamu

Vietnam

HANOI • HUE • DANANG • MRAMOROVÉ HORY • HOI AN • HALONG BAY


Zájezd je možno je zajistit i v jakémkoliv jiném termínu dle individuálních požadavků a volných letenek. Odlety jsou z Prahy, v případě zájmu je možno zajistit odlety z Vídně.
Průvodcovské služby jsou zajištěny místními průvodci mluvícími anglicky, německy nebo jiným světovým jazykem. Český průvodce cestuje se skupinou jen při účasti minimálně 10 osob. Uvedená cena zájezdu platí pro účast min. 4 osob. V případě účasti pouze 2 osob je cena o 4.000 Kč na osobu vyšší.
To nejlepší z Vietnamu

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 4900
návštěva Versailles občan EU mladší 26 let Na osobu / Na zájezd 450
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Ráno odlet z Prahy s jedním přestupem do Vietnamu.

2. den

Dopoledne přílet do Hanoje, přivítání místním anglicky mluvícím průvodcem a transfer z letiště do centra. Krátká projížďka centrem a návštěva Chrámu literatury věnovanému Konfuciovi. Zde se nachází Císařská akademie – vietnamská první národní univerzita. Chrám literatury je vzácným projevem vietnamské úcty ke vzdělání a k literatuře obecně. Odpoledne ubytování v hotelu, volno, odpočinek.

3. den:

Celodenní prohlídka Hanoje - začnete návštěvou Ho Chi Minhova pamětního komplexu –Mauzuoleum, Prezidentský palác, Pagoda na jediném sloupu, která je postavena na jediném betonovém sloupu a je jedním z nejpůsobivějších chrámů Vietnamu. Odpoledne procházka kolem jezera Hoan Kiem s chrámem a Želví věží, katedrála sv. Josefa a poté historické centrum města. Návrat do hotelu.

4. den:

Ráno transfer na letiště a odlet do města Hue ve středním Vietnamu. Po příletu setkání s místním anglicky mluvícím průvodcem a odjezd k návštěvě dvou z nejkrásnějších mauzoleí v oblasti Hue – Hrobky císařů Tu Duc a královské hrobky Khai Dinh. Jedná se o rozsáhlé areály s nádhernými bohatě zdobenými chrámy, sochami mandarinů a slonů, zahradami i jezírky. Transfer na ubytování v hotelu ve městě Hue.

5. den:

Celodenní prohlídka města Hue. Dopoledne návštěva sedmipodlažní osmiúhelníkové pagody Thien Mu, jejíž původ sahá do počátku 17. století a je jedním z nejvýznamnějších center budhistů ve Vietnamu. Poté se nalodíte na tzv. dračí lodě a poplujete po Voňavé řece – Perfum River. Odpoledne navštívíte Císařské město, ze které dynastie Nguyen vládla Vietnamu od roku 1802–1945. Návrat na ubytování v Hue.

6. den:

Ráno odjezd z Hue přes průsmyk Hai Van Pass, odkud budete mít krásný výhled na Jihočínské moře a okolní kopce s bohatou vegetací a rýžovými políčky. Zastávka v Lang Co. Ve měste Danang navštívíte fascinující muzeum čamské kultury a slavnou čínskou pláž a poté již budete pokračovat do Mramorových hor. Procházkou projdete oblastí neuvěřitelně bohatou na zdobené chrámy, pagody, brány a další posvátná místa ukrývaná mezi kopci i v hlubokých jeskyních. Odpoledne odjezd na pobřeží k městu Hoi An a ubytování v hotelu u pobřeží.

7. den:

Návštěva okouzlujícího města Hoi An, kdysi jednoho z nejvýznamnějších mezinárodních přístavů v jihovýchodní Asii a dnes asi nejlépe zachovaným městečkem zapsaným na seznam Unesca od roku 1999. Projdete se starobylou historickou částí města s kupeckými domy, úzkými uličkami a čínskými chrámy, navštívíte 400 roků starý Japonský most, který je hlavní památkou města a budeme obdivovat pestrou výzdobu uliček s všudypřítomnými barevnými lampióny a fáborami. Zájemci mohou absolvovat výlet na kolech okolím městečka. Poté navštívíte místní farmu ve vesnici Tra Que, kde se seznámíte s místním zemědělstvím a kde bude i oběd připravovaný místními obyvateli složený ze spousty místních specialit. Odpoledne individuální volno k odpočinku na pobřeží Jihočínského moře.

8. den:

Dopoledne volno, odpočinek, koupání. Kolem poledne transfer na letiště a odlet do Hanoje. Po příletu transfer do hotelu, Večer možnost individuálních procházek historickou čtvrtí Starého města, kde se zastavil čas.

9. den:

Ráno odjedete z Hanoje na dvoudenní výlet, který bude jistě vrcholem vaší cesty. Navštívíte Dračí zátoku Halong Bay zařazenou mezi 7 přírodních divů světa a pod ochranou Unesco. Nalodíte se na výletní loď, kde se ubytujete ve dvoulůžkových kajutách a vyrazíte na plavbu po zálivu. Ohromí vás nádherné přírodní scenérie tisíců vápencových ostrůvků, které vystupují z vody a vytváří úžasnou kulisu. Při obědě na lodi si pochutnáte na čerstvě ulovených mořských plodech. Odpoledne budete pokračovat dále k proslulé pláži Titop. Pokud počasí dovolí, vyjdete na vrcholek hory, která se zde tyčí nad mořem a vychutnáte si okouzlující výhledy na záliv Halong při západu slunce. Večeře a nezapomenutelný nocleh na palubě výletní lodi.

10. den:

Hned po probuzení budete moci přímo na palubě lodi absolvovat cvičení Thai Chi a obdivovat okouzlující scenérie skalnatých krasových věží vyrůstajících ze zelených vod. Po snídani se vydáte malými loděmi na návštěvu jednoho z ostrovů s rozsáhlou krasovou jeskyní, možnost projížďky na kajacích či koupání. Okolo poledne návrat do přístavu a cesta zpět do Hanoje. Návrat do Hanoje, odpoledne volno. fakultativně možnost návštěvy slavného vietnamského Vodního loutkového divadla s tisíciletou tradicí. Ubytování v Hanoji.

11. den:

Ráno transfer na letiště a odlet z Hanoje s jedním přestupem do Prahy. Večer přílet do Prahy.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu do Vietnamu a zpět vc. letištních tax
• leteckou přepravu ve Vietnamu vč. tax
• 8× ubytování ve dvoulůžkových pokojích ve 3–4* hotelech
• 1× ubytování ve dvoulůžkové kajutě na lodi v Halong Bay
• dopravu a výletydle programu
• 9× snídani
• 2× oběd a 1× večeři dle programu
• služby místních anglicky mluvících průvodců

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 7.900 Kč
• vyřízení víz 1.000 Kč
Vstupy dle programu cca 100usd
Spropitné cca 50usd

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy