X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Kalábrie s výletem na Lipary

Itálie

>

Kalábrie

SELLIA MARINA - CAPO RIZZUTO - STILO - SOVERATO - PAZZANO - VALLI CUPE - CROPANI - LE CASTELLA - CAPO COLONNA - CROTONE - LIPARSKÉ OSTROVY
Kalábrie s výletem na Lipary
9,3 Vynikající

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 9800
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy a Brna do Lamezia Terme, transfer do hotelu, ubytování ve 4* rezortu Villaggio Borgo degli Ulivi přímo u Jónského pobřeží s krásnou širokou písečnou pláží.

2. den

Pobyt u moře, odpočinek, koupání. Půldenní výlet na nejvýchodnější výběžek Kalábrie, na posvátný Mys Capo Colonna pojmenovaný podle jediného zachovaného sloupu z chrámu bohyně Héry, posvátného místa Starověkého Řecka. Velice působivý je i blízký kostel středověkého původu Madony z Capo Colonna tyčící se na útesu vysoko nad mořem. Odsud přejedeme do města Crotone, významného starořeckého centra a působiště Pythagora, který zde založil svou slavnou školu. Prohlídka starobylého centra, volno k posezením, nákupům nebo k návštěvě hradu s krásnými výhledy na moře.

3. den:

Dopoledne výlet do přírodní mořské rezervace Capo Rizzuto s nedotčeným pobřežím a chráněným mořským světem. Příjezd do letoviska Le Castella pojmenovaného podle významné aragonské pevnosti z 16. stol., který se tyčí na ostrůvku odděleném od pevniny jen za rozbouřeného moře. Díky svým plážím a malebnému výhledu na pevnost se kdysi malá rybářská obec mění v Mekku turistů. Zde absolvujeme výlet lodí, během kterého budeme moci pozorovat zdejší podmořský svět a určitě nás okouzlí i krásné výhledy na Aragonský hrad i pobřeží. Užijeme si koupání z lodi v křišťálově čisté vodě, možnost šnorchlování (masku je třeba mít vlastní), občerstvení na lodi. Po návratu do přístavu procházka tímto letoviskem s mnoha obchůdky, kavárnami či restauracemi s krásnými výhledy na moře, možnost návštěvy aragonského hradu. Po poledni odjezd autobusem zpět do rezortu. Odpoledne pobyt u Jónského moře, odpočinek, koupání.

4. den:

Pobyt u Jónského moře, odpočinek, koupání. Fakultativně celodenní výlet na Liparské ostrovy (cena cca 145 EUR), platba u delegátky na místě. Brzy ráno odjezd autobusem do přístavu Vibo Valentia a odjezd lodí na tři sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrově Vulcano se můžeme vydat na krátkou procházku nebo si odpočinout a vykoupat se na plážích z černého sopečného písku. Na ostrově Lipari lze absolvovat prohlídku historického města Lipari, posedět si v malebných restauracích nebo navštívit muzeum Liparských ostrovů. Na závěr připlujeme k ostrovu Stromboli, kde budeme moci pozorovat lávová pole, opakující se výbuchy i absolvovat krátkou procházku vesničkou plnou obchůdků a restaurací. Užijeme si i koupání. K večeru návrat lodí zpět do Vibo Valentia a odjezd na ubytování. Výlet se koná jen za příznivých povětrnostních podmínek a platí se na místě.

5. den:

Pobyt u moře, odpočinek, koupání.

6. den:

Celodenní výlet, během kterého projedeme část jónského pobřeží a podíváme se i do vnitrozemí. Dopoledne zastávka v přímořském letovisku Soverato Marina s krásnou pláží a množstvím obchůdků, kaváren i typických rybářských restaurací. Volno na nákupy, posezení a procházky. Dále navštívíme staré byzantské město Stilo, sídlo bohaté na umění a památky, mezi nimiž vyniká byzantský kostel La Cattolica vystavěný na skále nad městem. Díky stavební dokonalosti, kdy antické sloupy podpírají pět kopulí, patří Cattolica k nejkrásnějším byzantským stavbám vůbec. Zde možnost ochutnávky místních produktů především z plodů bergamotu i občerstvení. Po poledni budeme pokračovat dále do skalnatých hor Serre Calabresi do vesnice Pazzano, kde navštívíme působivou jeskyni Monte Stella s byzantským kostelíčkem. Od jeskyně se nám otevřou úchvatné výhledy na okolní hory i na pobřeží a mořskou zátoku. Na závěr výletu sjedeme na pobřeží do oblasti Caminia, kde budeme moci obdivovat působivé skalnaté pobřeží ukrývající malé i větší pláže. K večeru návrat do rezortu.

7. den:

Pobyt u Jónského moře, odpočinek, koupání. Fakultativně půldenní výlet do hor zvedajících se nedaleko od pobřeží a návštěva údolí Valli Cupe (cena 45 EUR), které je považováno za jednu z nejvýznamnějších přírodních oblastí celé Kalábrie. Okouzlí nás svou panenskou přírodou, osvěžíme se u místního vodopádu projdeme se kolem říčky Crocchio. Na cestě zpět se zastavíme v městečku Cropani, jehož katedrála představuje jednu z nejvýznamnějších stavitelských děl v Kalábrii. Zdejší atmosféra nás vrátí zpět do Itálie první poloviny minulého století, k čemuž přispěje určitě i posezení u pravé italské kávy nebo zdejší výborná zmrzlina.

8. den:

Transfer na letiště a odlet zpět do Brna a do Prahy.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• Leteckou přepravu tam a zpět vč. tax
• 7x ubytování v pokojích a apartmánech 4* rezortu (přidělení ubytování je v kompetenci ubytovacího zařízení)
• 7x polopenzi
• Výlety dle programu
• Průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 9.800 Kč
• fakultativní výlet na Liparské ostrovy (min 6 osob) cca 145 EUR
• fakultativní výlet Valli Cupe (min.6 osob) cca 40 EUR
• Cena nezahrnuje pobytovou taxu cca 2 EUR/os./noc

SLEVY:
Dítě do 12 let na přistýlce -10.000 Kč (2. přistýlka možná pouze v apartmánu).

Předpokládaná částka na vstupy 30 €.

Doprava

Doprava do Lamezia Terme a zpět je zajištěna leteckou společností Smartwings z Prahy.
Předpokládaný letový řád:
Brno - Lamezia Terme 13:10–15:30, Lamezia Terme - Brno 22:20–00:25
Praha - Lamezia Terme 11:15–13:30, Lamezia Terme - Praha 14:15–16:30

Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.

V ceně zájezdu je odbavení se zavazadlem 23kg a jedním příručním zavazadlem do 8kg.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Recenze

9,3

73 hodnocení

8,6

Hotel

8,8

Strava

10

Delegát

9,7

Doprava


9,3
Hotel: 9
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Krásná dovolená, v krásném prostředí. Úžasná paní delegátka Jana, která nás provázela celým zajezdem a hodně nám přiblížila život v Kalábrii. Rády bychom se někdy opět vrátili.
Beáta Hargašová - Kalábrie s výletem na Lipary (13.06.2024 - 20.06.2024)

8,3
Hotel: 8
Strava: 5
Doprava: 10
Delegát: 10
Irena Zrnová - Kalábrie s výletem na Lipary (13.06.2024 - 20.06.2024)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Velice hezká dovolená a recenze nelhaly, největším zážitkem byla přítomnost průvodkyně paní Jany Baluskové. Děkují Zdeněk Jílek a Miluše Jenešová.
Zdeněk Jílek - Kalábrie s výletem na Lipary (11.09.2023 - 18.09.2023)

9,5
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Jedna jediná výhrada k ubytování je, že jsme si kufry museli hodně daleko táhnout od autobusu k hotelu, při odjezdu totéž. Při jiných zájezdech nám hotelová služba dodala kufry do hotelu ( taktéž poznávací zájezdy).
Hotel pěkný, čistý. Ochotný a milý personál.
Jídlo výborné!
Paní delegátka Jana perfektní, nevyčerpatelný zdroj informací. Máme porovnání, tak si troufáme hodnotit. 😉
Hodnocení zájezdu jako celku 1*
Spokojenost a doporučujeme svým známým. 👍👍👍
Ivana Páralová - Kalábrie s výletem na Lipary (11.09.2023 - 18.09.2023)

9
Hotel: 9
Strava: 8
Doprava: 9
Delegát: 10
dovolená splnila to co jsem očekával.
Petr Horka - Kalábrie s výletem na Lipary (28.08.2023 - 04.09.2023)

9
Hotel: 7
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Bylo by dobré zdůraznit,že výlet na Lipary je fakultativní a stojí 145eur.
Blanka Magátová - Kalábrie s výletem na Lipary (28.08.2023 - 04.09.2023)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Ubytování krásné, jen jsme trochu postrádali posezení na balkoně. Výborná delegátka, ocenila jsem její znalost země, zkušenost a získali jsme maximum informací ze všech oblastí a nic nečetla, což by nevadilo, ale byl to přirozený zasvěcený projev a dobrá komunikace. Jinak krásné čisté moře, pestrý program, byli jsme na výletě každý den a kombinace koupání a poznávání nám moc vyhovovala.
Děkuji,
Martina Zelená
Kamil Kalina - Kalábrie s výletem na Lipary (14.08.2023 - 21.08.2023)

9,5
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Michaela Bubíková - Kalábrie s výletem na Lipary (14.08.2023 - 21.08.2023)

8,8
Hotel: 6
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Velmi oceňujeme celkovou skladbu zájezdu, dostali jsme se na řadu zajmavých a krásných míst a přitom měli poměrně dost času na koupání a opalování na pláži. Byl to skvělý zájezd!
Kamil Kalina - Kalábrie s výletem na Lipary (14.08.2023 - 21.08.2023)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezd se nám velice líbil. Ubytování příjemné, blízko k moři, výborné jídlo. Trochu problémy s vodou (netekla teplá a neodtekal zachod), ale personál ihned řešil. Největším bonusem celého zájezdu byla paní průvodkyně Jana, která byla naprosto dokonalá a díky ní jsme mohli poznat Kalábrii opravdu dokonale. Rádi budeme tento zájezd doporučovat.
Miloš Kuřitka - Kalábrie s výletem na Lipary (14.08.2023 - 21.08.2023)

8,5
Hotel: 6
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Krásná dovolená, ubytování moc fajn, jídlo super,moře parádní, pláž pěkná a čistá, úžasná delegátka paní Jana Balusková, spoustu věcí jsme se od ní dozveděly, byly jsme moc spokojené :-)
Simona Pořízková - Kalábrie s výletem na Lipary (31.07.2023 - 07.08.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Za mě úžasná dovolená 👍👍👍-výborná delegátka Jana🥰-opravdu není co vytknout 😊 Příště opět s Vámi♥️
Simona Pořízková - Kalábrie s výletem na Lipary (31.07.2023 - 07.08.2023)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Krásný zájezd, pomohl mi objevit nečekaně krásnou oblast jižní Itálie - příroda, historie, moře.
Program byl skvěle vytvořený, velká spokojenost. A úplně úplně nejlepší byla průvodkyně Jana, je to opravdu člověk na svém místě. Hýčkejte si ji🤗
Eva Kurková - Kalábrie s výletem na Lipary (17.07.2023 - 24.07.2023)

8,8
Hotel: 7
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Největším bonusem tohoto poznávacího zájezdu byla paní delegátka.
Helena Maláčová - Kalábrie s výletem na Lipary (12.06.2023 - 19.06.2023)

7,8
Hotel: 8
Strava: 6
Doprava: 8
Delegát: 9
Radek Srněnský - Kalábrie s výletem na Lipary (26.06.2023 - 03.07.2023)

9,5
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Eva Dřímalová - Kalábrie s výletem na Lipary (12.06.2023 - 19.06.2023)

8,8
Hotel: 9
Strava: 6
Doprava: 10
Delegát: 10
Stanislav Havelka - Kalábrie s výletem na Lipary (19.06.2023 - 26.06.2023)

9,3
Hotel: 7
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Vítězslav Bezděčka - Kalábrie s výletem na Lipary (26.06.2023 - 03.07.2023)

9,5
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Eva Dřímalová - Kalábrie s výletem na Lipary (12.06.2023 - 19.06.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Byli jsme velmi spokojeni s celkovou úrovní zájezdu od cestovní kanceláře EMMA. Obzvláště bychom chtěli vyzdvihnout naší průvodkyni ( delegáta ) a poděkovat jí za veškeré služby spojené s tímto zájezdem. Byla opravdu výborná. Cestovní kancelář EMMA nás mile překvapila, můžeme vřele doporučit.
František Uchytil - Kalábrie s výletem na Lipary (19.06.2023 - 26.06.2023)

9
Hotel: 8
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Radek Srněnský - Kalábrie s výletem na Lipary (26.06.2023 - 03.07.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
paní průvodkyně byla skvělá, informovaná, znalá místní reality a velmi vstřícná
Petr Tupý - Kalábrie s výletem na Lipary (30.08.2022 - 06.09.2022)

9,5
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Petr Tupý - Kalábrie s výletem na Lipary (30.08.2022 - 06.09.2022)

9
Hotel: 9
Strava: 7
Doprava: 10
Delegát: 10
Největším plusem této dovolené, je vaše skvělá průvodkyně Janička Balusková, díky jejímu rozsáhlému výkladu, jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí nejen co se týče památek, ale i života Italů, prostě Janička je nejlepší průvodkyně, co jsme kdy zažili. Ubytování takový standart, za stravu méně bodů, chudší výběr a menší porce.....V areálu pouze bar, kde byly k dispozici jen nápoje, trochu jsme počítali s restaurací, my, co jsme měli polopenzi. Dovolená se nám ale líbila, počasí krásné, moře teplé a výlety super, nej- Lipary a Stromboli. Děkujeme CK Emma.
Radek Pospíšil - Kalábrie s výletem na Lipary (30.08.2022 - 06.09.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Super dovolena,pani delegatka se o nas velice dobre starala.Urcite priyte vyuzijeme vase sluzby.
Dana Zwettlerová - Kalábrie s výletem na Lipary (16.08.2022 - 23.08.2022)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Průvodkyně Jana, je vaše terno. Profesionální, vždy ochotná odpovědět na dotazy. Vstřícná ke všem klientům bez rozdílu. S manželem jsme pracovali léta pro německou cestovní kancelář Neckermann a FTI a mám možnost porovnávat průvodce a Jana byla prostě nejlepší 👏🏻. Lída Hubatka
Martin Temerov - Kalábrie s výletem na Lipary (23.08.2022 - 30.08.2022)

7,8
Hotel: 7
Strava: 4
Doprava: 10
Delegát: 10
Drahomíra Doležalová - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (14.09.2021 - 21.09.2021)

9,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Dobrý večer,byl jsem spokojen,musím ale říci, že delegátka p.Jana ,musím říci ,že bez ní, by to bylo jiné, je naprosto perfektní, obrovská snaha, abychom byli spokojeni /záviděli ji nám i ostatní /,zážitek. Kalábrie se mi moc líbila, i přes své problémy, které má. Děkuji za vše, jen v září v této oblasti žádný noční život ,jak by jiní očekávali.

Děkuji Vám

Martin Štindl ,Ústí nad Labem
Martin Štindl - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (07.09.2021 - 14.09.2021)

7,3
Hotel: 6
Strava: 6
Doprava: 7
Delegát: 10
ubytování - dle našich standardů max. 3* hotel ( 3 dny netekla teplá voda, po upozornění delegátky opraveno), neodtékalo umyvadlo, Byl nám přidělen třílůžkový? tmavý pokoj, kde nesvítilo celý den slunce, v pokoji je jedna šatní skříň s pěti ramínky. Úklid prováděn každý den, spokojenost.
Strava - celkem dobrá, i když kdo přišel o něco později měl velmi omezený výběr jídla. Navíc jsme nevěděli co se vlastně podává, nápisy pouze anglicky a italsky. Většina to řešila nákupem jídla v obchodě a uložením do lednice.Obchod vzdálen cca 3 km.
Delegátka p. Jana Balusková, byla výborná, znalá prostředí a všech informací na výletech, a také nám pomáhala vyřešit všechny naše připomínky k pobytu.
I přes některá negativa se mi dovolená líbila, krásné moře, pláž, příjemní lidé, velmi dobře připravené výlety. Dovolená pro lidi, kteří potřebuji klid bez ruchu ostatních turistů a zábavy.
Hana Klímová - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (07.09.2021 - 14.09.2021)

9,3
Hotel: 9
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Vlastní ubytovací areál pěkný - mimo něj hrozný nepořádek. Chápu, že s tím CK nemůže nic dělat. Chyběla nám možnost malého občerstvení během dne (při polopenzi) - např. pizza, sendvič apod. - v baru pouze nápoje. Výlety pěkné - operativně přizpůsobené počasí.
Dana Pernfussová - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (07.09.2021 - 14.09.2021)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Absolutní jednička byla delegátka paní Jana Balusková, která se snažila vyhovět všem rozmarům účastníků. Pokud něco nevyšlo, tak to způsobil výkyv počasí. To ale neumí ovlivnit nikdo.
Jedinou výtku bych měla k programu, který nám byl zaslán před odjezdem, protože ten se trochu lišil od programu na místě. Byly v něm uvedeny volné dny a dopolední výlety, což nebyla tak úplně pravda. Protože jsem poněkud starší ročník, tak jsem dopolední výlety vítala s tím, že odpoledne strávím u vody. Ouha, výlety byly většinou odpoledne, se začátkem kolem 14.30. No, zvládla jsem, ale trochu s potížemi. Částečně jsme si také předpřipravili program pro volné chvíle. Ten náš jsme tedy uskutečnit nemohli.
To ovšem nic nemění na tom, že pobyt byl velmi příjemný, moře nádherné - čisté, teplé. Služby trošku ovlivněné proticovidovými opatřeními, ale s tím se počítalo. Personál se opravdu snažil.
Areál je možné doporučit lidem, kteří chtějí třeba pravidelně o dovolené běhat. Trasy rovinaté, několikakilometrové nebo v blízkosti dlouhý ovál umístěný v lese. Velmi příjemné i v odpoledních hodinách.
Celkový dojem velmi dobrý, určitě můžeme doporučit.
Linda Kavalírová - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (24.08.2021 - 31.08.2021)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Kalábrie nás nadchla, úžasné.
Průvodkyně byla super, vše klapalo jak mělo, velká pochvala!!!!!!!
Blanka Rohová - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (27.07.2021 - 03.08.2021)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezd hodnotím jednoznačně na výbornou. Vše klapalo jak mělo a třešničkou na dortu byla delegátka Jana, která nám podávala vyčerpávající informace o této oblasti. Vždy nám vyšla vstříc a pomohla ,poradila. Zkrátka skvělá osoba na svém místě. Moc doporučuji
Petra Kynclová - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (20.07.2021 - 27.07.2021)

9,3
Hotel: 8
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Dovolená se nám moc líbila, veliká spokojenost s delegátkou Janou, jen by byla potřeba lepší informovanost od cestovní kanceláře, bylo uvedeno několik nejasností, které nás překvapili (nefungovala pizzerie, cena fakultativního zájezdu na Lipary dražší o 30 eur na osobu a inzerovaná možnost jogy během našeho pobytu neplatila).
Kateřina Sladká - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (27.07.2021 - 03.08.2021)

9,3
Hotel: 10
Strava: 7
Doprava: 10
Delegát: 10
Delegátka výborná.
Břetislav Strážnický - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (13.07.2021 - 20.07.2021)

9
Hotel: 8
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Zdeňka Čamková - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (20.08.2019 - 27.08.2019)

9,8
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Doporučuji
Miroslav Píška - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (25.06.2019 - 02.07.2019)

9,3
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 9
Delegát: 10
Naprostá spokojenost, delegátka perfektní. Děkujeme
Dagmar Hradilová - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (18.06.2019 - 25.06.2019)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Helena Tichá - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (04.06.2019 - 11.06.2019)

9,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Úžasná průvodkyně paní Jana Balusková.
Ludmila Veselá - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (13.09.2018 - 20.09.2018)

9,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
jen většina personálu hotelu byla již asi unavená, ale jinak výborné
František Vozár - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (11.09.2018 - 18.09.2018)

9,3
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 9
Delegát: 10
Vím, že odlety letadel do a z destinace nelze moc ovlivnit, jinak doprava po výletech busy byla načas a v pořádku.

Průvodkyně p. Jana zaslouží velkou pochvalu !!!
Jitka Valná - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (11.09.2018 - 18.09.2018)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Všechno naprosto perfektní včetně organizace výletů, průvodkyně Jana Balusková skvělá. Ale úplně nejlepší bylo koupání:
pláž blízko, krásná, čistá, voda báječná, lidí málo, takže skvělé. Naše nejlepší koupání, možná i zájezd s vámi. Těšíme se na příští sezónu.
Srdečně vás zdravíme.
Helena a Zdeněk Rambouskovi
Helena Rambousková - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (04.09.2018 - 11.09.2018)

8,8
Hotel: 8
Strava: 8
Doprava: 9
Delegát: 10
Krásná pláž, skvělý průvodce a dovolená zážitková.
Renata Lukšová - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (30.08.2018 - 06.09.2018)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
perfektni pruvodkyne, krasne misto-jen chybi moznost nakupu v blizsim okoli.
Eva Hriňová - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (30.08.2018 - 06.09.2018)

9,3
Hotel: 7
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Paní delegátka Jana byla perfektní, vše měla dobře připravené, výlety byly moc fajn. Jen u ubytování mi trochu vadila poloha daleko od města, obchodu apod.
Kristýna Bednářová - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (23.08.2018 - 30.08.2018)

9
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 8
Delegát: 10
Se zájezdem jsme byli spokojeni.
Zuzana Holomkova - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (21.08.2018 - 28.08.2018)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
S CK EMMA jezdíme pravidelně již několik let a vždy jsme spokojeni. Letos nás trochu mrzelo, že Borgo degli Ulivi je mimo dosah jakékoliv veřejné dopravy (objednaná doprava na CK stanovené poznávací výlety byla v pořádku), a tak nešlo zvolit žádný náhradní individuální výlet za neuskutečněné Lipary, kam nás počasí nepustilo. Služby italského personalu na místě a hlavně strava byly výtečné, delegátka Jana skvělá. Jen ještě jeden alespoň půldenní výlet by to chtělo, např. do nedalekého hlavního města Catanzaro.
Soňa Horká - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (21.08.2018 - 28.08.2018)

8,5
Hotel: 8
Strava: 8
Doprava: 8
Delegát: 10
Se zájezdem jsme byli spokojeni, velmi příjemné byly výlety.
Luděk Špica - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (12.06.2018 - 19.06.2018)

8,8
Hotel: 8
Strava: 7
Doprava: 10
Delegát: 10
Byli jsme spokojeni, velmi chválíme paní delegátku
Ilona Prokešová - Slunná Kalábrie od Jónského moře - letecky (14.06.2018 - 21.06.2018)