X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Alkyon***

Řecko

>

Korfu

>

Agios Georgios

Hotel Alkyon***
8 Výborné
Typ ubytování
hotel
Strava
all inclusive
Doprava
Letecky
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBazén venkovní

Na neustále se opakující koloběh přílivů a odlivů dohlíží, oddělený pouze pobřežní promenádou, tento příjemný rodinný hotel, skládající se ze 4 budov. Přímo před ním se rozprostírá vyhledávaná písečná pláž, pozvolně se svažující k vodě, která se táhne podél celého letoviska. Pláž bývá pro svou čistotu a kvalitu služeb oceňována modrou vlajkou. Hostům je k dispozici recepce, možnost pronajmutí sejfu zdarma, Wi‑Fi připojení zdarma, bar, TV koutek a restaurace s krásným výhledem na moře. Chvíle zaslouženého odpočinku si můžete vychutnat u bazénu s pool barem se slunečníky a lehátky zdarma. Našim nejmenším je určen dětský bazén se skluzavkami. Skryté osamělé zátoky a dlouhá písečná pláž jsou hlavní atrakcí romantického letoviska Agios Georgios (Řecko, Korfu). Hotel doporučujeme všem, kteří preferují klidnější místo, přesto však rádi využijí služeb all inclusive ve vynikající cenové relaci.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 1440
dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 990
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon.

Rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek formou palandy (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon.

Stravování

All inclusive:Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.30−22.30), občerstvení během dne – pizza, toasty, sendviče a sušenky, zmrzlina.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
Pobytová taxa (hradí se na místě) cca 3 Eur/pokoj/den.

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 1440 Kč/noc

Doprava

Doprava na Korfu je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Smartwings.
Předpokládaný letový řád (místní časy):

Brno - Kerkyra 18:10-21:05, Kerkyra - Brno 21:50-22:50
Praha - Kerkyra 18:30-21:40, Kerkyra - Praha 22:25-23:40

Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.
V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg a jedno příruční zavazadlo do 8 kg.
Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm.
Rozměry příručního zavazadla - max. 55x45x25 cm.
Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Ohlasy zákazníků

Mail 22.9.2016
Dobrý den, dovolená na Kofru v ALKYON byla moc pěkná. Je to moc pěkný hotel, takový rodinný, jídlo chutné, pestré, celodenní bezvadný servis, bazén čistý, koupání v bazénu a zejména v moři přímo skvělé. Vše čisté, dobře udržované i na konci sezóny. A moc Vám děkuji, že jste nám zajistili pokoj s výhledem na moře. Bylo rovněž báječné, že bylo možné ležet na lehátkách s výhledem na moře. Krásná pláž, vynikající přístup do moře. Voda průzračná, písčité dno bylo vidět i tam, kde už člověk nestačí. Výborně jsme se s manželem vyplavali. Máte tam skvělou delegátku Ivanu Bláhovou, dozvěděli jsme se od ní mnoho zajímavého jak na schůzce, tak na celodenním okruhu po ostrově. Obdivovala jsem, že večer po návratu, když se dozvěděla, že jeden z hostů zapomněl na recepci pas a odjel směr letiště, okamžitě sedla do auta a dohnala autobus na soutěsce Trumpeta a pas zapomnětlivci předala. A každému velice pěkně pomáhala. Byla moc prima.
Přeji Vám hodně spokojených klientů. S pozdravem Ing. Prokopová s chotěm

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Recenze

8

7 hodnocení

7,5

Hotel

9,3

Strava

8,3

Delegát

7

Doprava


8,3
Hotel: 6
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 8
Strava dobrá, personál v jídelně ochotný, vždy jsme si vybrali. Ubytování standart ale úklid nic moc, ručníky nevyměnili za celý týden, umytá podlaha aby se neřeklo, písek který jsme smetli ke skříni nikdo neodnesl. Postele nám převlékli den před odjezdem. V tomto ohledu jejich služby byly chaotické. Poslední den při balení jsme zapomněli ve skříni mikinu a odevzdali klíče. Zbytek posledního dne jsme trávili u bazénu. Odpoledne jsme na to že nemá vnučka mikinu přišli, pan recepční šel s námi do pokoje, mikina už tam nebyla a ani ji nikdo například neodevzdal na recepci, přitom náš autobus odjížděl až večer. Jinak skvělé koupání v bazénu i v moři, výborné počasí, klidné místo na rekreaci s dětmi. Byla jsem se třemi vnoučaty a užili jsme pěknou rekreaci.
Manuela Šebková - Hotel Alkyon*** (25.08.2022 - 01.09.2022)

6,5
Hotel: 7
Strava: 8
Doprava: 3
Delegát: 8
Spokojeni,krásné moře,hrozné cesty.
Jaroslav Motyčka - Hotel Alkyon*** (01.09.2022 - 08.09.2022)

7,3
Hotel: 7
Strava: 10
Doprava: 5
Delegát: 7
Eva Jirsová - Hotel Alkyon*** (04.08.2022 - 15.08.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Ivana Čapková - Hotel Alkyon*** (27.08.2020 - 07.09.2020)

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko položené na severozápadě ostrova Korfu (Řecko) a zasazené do širokého zeleného údolí, podél kterého se táhne dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody. Pláž v Agios Georgios bývá pravidelně oceňována modrou vlajkou za čistotu. Relativní uzavřenost tohoto místa, které je lemováno zalesněnými kopci s prastarými olivovníky a cypriši, je důvodem toho, proč letovisko uniklo nadměrnému zatížení turistickým ruchem. Najdete zde vše, co budete během své dovolené potřebovat (taverny, minimarkety, obchody se suvenýry), ale uniknete přílišnému hluku a nočnímu životu. Agios Georgios je vhodný pro romantickou a rodinnou dovolenou. Jeho dlouhá písčitá pláž má jak klidná místa, tak úseky, kde lze provozovat vodní sporty. Blízko najdete i skalnaté pobřeží, vhodné pro potápění. Můžete se odtud vydat na procházky do vnitrozemí s malebnými vesničkami nebo podniknout výlet do 30 km vzdáleného hlavního města. Vzdálenost od letiště 30 km.

Fakultativní výlety

Klasický okruh ostrovem
Celodenní výlet umožňuje poznávat zajímavá místa celého ostrova. První zastávka bude u zámečku Achillion, který si nechala postavit rakouská císařovna Alžběta (Sissy). Po prohlídce přejedeme na historický poloostrov Kanoni, kde se původně nacházelo starověké město Kerkyra. Cestou navštívíme likérku Kum -Quat. V Paleokastritse si prohlédneme mužský ortodoxní klášter ze 13. stol., poté volno ke koupání, možnost projet se loďkou do jeskyní nebo oběd. V odpoledních hodinách vyjedeme na vyhlídkové místo zvané Bella Vista, odkud je impozantní výhled na celý záliv. Poslední zastávkou bude vesnička Makrades s možností nákupů tradičních přírodních výrobků - olivový olej, domácí víno, místní koření a jiné.


Plavba lodí do Pargy a na ostrov Paxos
Plavba výletní lodí podél jižního pobřeží směrem na ostrov Paxos, zde možnost prohlídky městečka Gaios nebo občerstvení v některé z místních taveren. V poledních hodinách přeplujeme do malebného městečka Parga. Zde nás přivítá romantický záliv s ostrůvkem, na němž září sněhobílý kostelík a zřícenina benátského hradu. Následuje prohlídka městečka s možností koupání nebo nákupu suvenýrů.


Modrá laguna
Celodenní lodní výlet podél jihovýchodního pobřeží k protějšímu pevninskému Řecku. Nejdříve poplujeme směrem k jeskyním Mourtos, kde se za druhé světové války ukrývaly řecké ponorky. Další zastávka s možností koupání bude v malebné zátoce, kde byl natočený film „Modrá laguna“. Naše plavba dále pokračuje mezi mnoha malými ostrůvky na pláž sv. Paraskevi, kde bude volno ke koupání a šnorchlování. Na palubě lodi bude podán oběd formou bufetu.


Albánie, Butrint a Modré oko
Plavba rychlou lodí do albánského přístavu Saranda. Prohlídka archeologického místa Butrint s řadou památek z antického Řecka a Říma. Prohlédneme si divadlo, gymnázium, lázně a jiné památky a pak procházkou vyjdeme až na vrcholek kopce s benátskou pevností, odkud se otevírá překrásný výhled do okolí. Návrat zpět do města Saranda na oběd. Poté následuje odpočinkový výlet autobusem do vnitrozemí Albánie k pramenům řeky Bystrice do malebné oblasti zvané „Modré oko“.