X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Bardis**

Řecko

>

Korfu

>

Arillas

Hotel Bardis**
Typ ubytování
hotel
Strava
snídaně
Doprava
Letecky
Vzdálenost od pláže
150 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Příjemný hotel Bardis 2* se nachází v menším letovisku Arillas (Korfu, Řecko) a od písečné pláže je vzdálený pouhých 150 m. Hostům je k dispozici Wi Fi připojení (zdarma ve veřejných prostorách), TV, bar, sejf (za poplatek). Hotelový bazén s barem je obklopen udržovanou zahradou a trávníkem, kde jsou zdarma k dispozici lehátka se slunečníky. V pool baru u bazénu si můžete vychutnat osvěžující nápoj nebo lehký snack. Do centra letoviska s bary, restauracemi a obchody se dostanete asi po 250 metrech. Tento oblíbený hotel, do kterého se hosté rádi vrací, doporučujeme milovníkům klidné dovolené, přesto s možnostmi aktivního vyžití.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 570
dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 990
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, klimatizace (za poplatek), lednice, TV, koupelna a balkon.

Stravování

Snídaně: Rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 570 Kč/noc

Doprava

Doprava na Korfu je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Smartwings.
Předpokládaný letový řád (místní časy):

Brno - Kerkyra 18:10-21:05, Kerkyra - Brno 21:50-22:50
Praha - Kerkyra 18:30-21:40, Kerkyra - Praha 22:25-23:40

Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.
V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg a jedno příruční zavazadlo do 8 kg.
Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm.
Rozměry příručního zavazadla - max. 55x45x25 cm.
Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Oblíbené letovisko Arillas leží na severozápadním pobřeží ostrova Korfu (Řecko) u stejnojmenné pláže a je zasazeno do krajiny plné zeleně, obklopeno olivovými a cypřišovými háji. Arillas patří mezi klidnější letoviska, která však zároveň nabízí dostatek obchodů se suvenýry, supermarkety, pekárny, kavárny, bary, restaurace i typicky řecké taverny. Na své si zde ale přijdou i ti, kteří si chtějí na dovolené užívat především klidu, odpočinku a pohody. Veškerý ruch je totiž soustředěn v centru letoviska, jeho okraje ale zůstávají oázami klidu. Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody se skvělé hodí i pro malé děti a neplavce. Pláž pro svou čistotu získala v minulosti ocenění „modré vlajky“. V blízkosti Arillas se nachází také malebné vesničky, v nichž je možné poznat to pravé Řecko. Přímo z Arillas je vidět na skalnatý ostrůvek Gravia, který je považován za Odysseovu zkamenělou loď. Vzdálenost od letiště 34 km.

Fakultativní výlety

Nabídka výletů je pouze orientační a může se v průběhu sezóny změnit. Podrobnější informace o výletech, jejich ceny a další Vám sdělí delegát na úvodní schůzce. Výlety jsou organizovány místním obchodním partnerem a za předpokladu dostatečného zájmu účastníků.
Nabídka výletů na sezonu 2024:
• Klasický okruh ostrovem – celodenní výlet
Z letoviska pojedeme do zámečku Achillion, který si nechala postavit rakouská císařovna Alžběta (Sissi). Po prohlídce zámecké zahrady přejedeme na historický poloostrov Kanoni, kde se původně nacházelo starověké město Kerkyra. Tady si užijeme pohledu na přistávající letadla a budeme mít možnost vyfotografovat si klášter Vlacherena a Myší ostrov, jedny z nejmalebnějších korfských pohledů. Z Kanoni přejedeme do rozsáhlého parku Mon Repos, kde uvidíme zbytky antických chrámů zasvěcených bohyni Héře a bohu Apollonovi a též palác Mon Repos, kde se narodil vévoda Philip, otec nynějšího krále Karla III. Po cestě do Paleokastritsi navštívíme likérku Kum-Quat. V Paleokastritse je také možné využít polední přestávku na koupání v moři, projížďku loďkou do jeskyní, prohlídku kláštera Panny Marie, případně oběd. V odpoledních hodinách vyjedeme na vyhlídkové místo zvané Bella Vista a zastavíme u vesničky Makrades na nákup přírodních výrobků – olivového oleje, domácího vína, mýdla z olivového oleje, místního koření, krémů apod. Z Makrades se vrátíme zpět do letoviska. V ceně není zahrnuta vstupenka do Achillia (5 EUR). Orientační čas: 8:00 hodin až 18:00 hodin.
• Město Kerkyra s prohlídkou – odpolední výlet
Po příjezdu do hlavního města pojedeme na historický poloostrov Kanoni, kde se původně nacházelo starověké město Kerkyra. Tady si užijeme pohledu na přistávající letadla a budeme mít možnost vyfotografovat si klášter Vlacherena a Myší ostrov, jedny z nejmalebnějších korfských pohledů. Z Kanoni přejedeme na náměstí Esplanáda, kde si prohlédneme Starou pevnost. Poté si ukážeme to nejzajímavější ve městě Kerkyra, které je zařazeno do seznamu světového dědictví Unesco. Projdeme se společně po náměstí Liston a náměstí Radnice, navštívíme kostel sv. Spyridiona a další. Zažijeme neopakovatelnou atmosféru křivolakých uliček benátského města. Po společné procházce s průvodcem bude volno a večer návrat do letoviska. V ceně není zahrnuta vstupenka na Starou Pevnost (6 EUR). Děti zdarma. Orientační čas: 15 hodin až 22 hodin.
• Město Kerkyra s projížďkou pirátskou lodí – odpolední výlet
Po příjezdu do hlavního města pojedeme na historický poloostrov Kanoni, kde se původně nacházelo starověké město Kerkyra. Tady si užijeme pohledu na přistávající letadla a budeme mít možnost vyfotografovat si klášter Vlacherena a Myší ostrov, jedny z nejmalebnějších korfských pohledů. Poté se nalodíme na Pirátskou loď, se kterou se 1,5h budeme plavit podél pobřeží překrásného Starého města. Uvidíme všechny úžasné a slavné budovy města Kerkyra - Starou a Novou pevnost, Faliraki, Garitsa, palác Mon Repo, klášter Vlacherena i světoznámý Myší ostrov. Když budeme mít štěstí, tak těsně nad naší hlavou uvidíme letadla, přistávající na korfském letišti. Děti ocení, že si na palubě lodi můžou půjčit pirátské klobouky a meče. Po návratu do přístavu budeme mít dostatek času, abychom se mohli projít romantickými uličkami starého města, pořídit nezbytné nákupy nebo vychutnat ledovou kávu frappé v některé z mnoha
kaváren. V ceně je zahrnuta vstupenka na loď. Orientační čas: 15 hodin až 22 hodin.
• Výlet na Pantokratoras a do Kassiopi, polodenní výlet
Autobusem vyjedeme prakticky až vrchol hory Pantokrator, kde stojí stejnojmenný klášter, původně postavený v roce 1347. Z Pantokratora se otevírá nádherný výhled na protější Albánii i na město Korfu, volný čas na prohlídku kostela. Dále pojedeme na severovýchodní cíp do letoviska Kassiopi, kde bude volný čas na koupání, procházku a na oběd. Po cestě zpět se na chvíli zastavíme u pískovcových skal v Sidari a na pláži v Arillas. Orientační čas: 8:00 hodin až 14:00 hodin.
• Aqualand – celodenní výlet do vodního zábavního parku
Jeden z nejmodernějších a největších vodních parků v Evropě s mnoha atrakcemi – obří skluzavky a tobogány, líná řeka, jacuzzi, bazény, dětské koutky, bazén s umělými vlnami. Po zážitcích ze skluzavek se můžete občerstvit v barech, stáncích s občerstvením, cukrárně či restauraci. Samozřejmostí je bezplatná možnost využití lehátek, slunečníků, šaten a sprch. Za malý poplatek je možné pronajmutí bezpečnostních skříněk.
• Modrá laguna – celodenní výlet
Výlet lodí podél jihovýchodního pobřeží ostrova Korfu a přístavu Lefkimi na jihu ostrova, k protějšímu pevninskému Řecku. Nejdřív poplujeme k jeskyním Mourtos, kde se za druhé světové války ukrývaly řecké ponorky. Další zastávka, tentokrát i s možností koupání, bude v malebné zátoce, kde byl natočený film „Modrá laguna“. Naše plavba dál pokračuje mezi mnoha malými ostrůvky do přímořské vesnice Sivota, kde budete mít dvě hodiny volno na prozkoumání letoviska, koupání, nakupování či občerstvení. Orientační čas: 7:30 hodin až 20:00 hodin.
• Lodní výlet na Paxos a Antipaxos, jeskyně – celodenní výlet
Plavba výletní lodí podél jižního pobřeží ostrova Korfu na západní pobřeží ostrova Paxos, kde jsou impozantní skály a jeskyně. Doplujeme až k ostrůvku Antipaxos, který je kvůli barvě moře a písku přirovnáván ke Karibiku. Tady se budeme koupat v průzračném azurovém moři v zátoce Voutoumi. Odtud proplujeme úžinou mezi Paxosem a ostrůvky Panagia a Agios Nikolaos do hlavního přístavu ostrova Paxos. V městečku Gaios budeme mít dostatek času na prohlídku městečka a jeho křivolakých uliček a na občerstvení v některé z místních kaváren, restaurací a taveren. Orientační čas: 7:30 hodin až 20:00 hodin.• Albánie, Butrint a hrad Lekuresi – celodenní výlet
Plavba rychlou lodí do albánského přístavu Saranda. V Albánii si prohlédneme archeologické město Butrint s řadou památek z antického Řecka a Říma. Prohlédneme si divadlo, gymnázium a lázně, procházkou vyjdeme na vrcholek kopce s benátskou pevností, odkud se otvírá krásný výhled do okolí. Vrátíme se na oběd do města Saranda a odtud vyjedeme autobusem na hrad Lekuresi, z kterého je skvělý výhled na město a okolí. Na závěr volný čas na individuální prohlídku města. Orientační čas: 7:30 hodin až 20:00 hodin.
Příplatky: dospělý 15 EUR přístavní poplatek, dítě 4 – 12 let 1 EUR přístavní poplatek
• Lodní výlet do Pargy a na ostrov Paxos – celodenní výlet
Plavba výletní lodí podél jižního pobřeží ostrova Korfu na ostrov Paxos, zde je možnost prohlídky městečka Gaios nebo občerstvení v některé z místních taveren. V poledních hodinách přeplujeme do malebného městečka Parga, ležícího na pobřeží pevninského Řecka, zde je čas na prohlídku města, návštěvu zříceniny středověkého hradu, koupání, nákup suvenýrů atd. V odpoledních hodinách návrat lodí na Korfu. Orientační čas: 7:30 -20:00 hodin.
• Polodenní výlet na plachetnici 45 ft pro 8-12 osob
Náš výlet začneme 90 ti minutovou výukou ovládání plachetnice a mezitím doplujeme k zátoce, kde budeme mít 90 minut čas na šnorchlování a ti, kteří šnorchlovat neumí, to naučíme (zapůjčení šnorchlů v ceně). Po krátkém odpočinku a občerstvení (sendvič a nápoj), pojedeme zpět do přístavu a po cestě necháme nové námořníky, aby si vyzkoušeli, co se naučili o plachtění. Orientační čas: 14.00 hod až 19 hod (a transfer)
• Celodenní výlet Sea Safari - z celého ostrova kromě Kassiopi
První zastávka našeho výletu je Porto Timoni, dvojitá pláž, kde zůstaneme přibližně 40 minut. Poté se přesuneme na malý ostrov Diaplo, kde se můžeme vykoupat a potápět se. Magický ostrov Mathraki nás přivítá překrásnou písčitou pláží, kde si můžeme dát oběd v místní taverně. Při návratu zpět se zastavíme na krátké koupání v křišťálově čisté vodě na jedné z pláží západního pobřeží. Orientační čas: 8:15 hodin až 20:00 hodin.