X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Afandou Bay*****

Řecko

>

Rhodos

>

Afandou

Hotel Afandou Bay*****
Typ ubytování
hotel

Jeden z nejluxusnějších, nově vybudovaných moderních hotelových komplexů je zasazen do klidného prostředí letoviska Afandou (Řecko, Rhodos). necelých 50 m od jedné z nejhezčích písčito – oblázkových pláží na ostrově. Skládá se z hlavní budovy s recepcí a restaurací a ubytovací části umístěné v nádherné zahradě. Uprostřed jednopatrových budov je vybudovánojezírko s bujnou vegetací, kde můžete relaxovat v připravených křesílkách. K hotelu přiléhá i minimarket, lázeňské centrum, tenisový kurt, stolní tenis a fi tness. Odpočinout si můžete i u bazénu s dětským brouzdalištěm s lehátky a slunečníky zdarma. Přímo pohádkový areál svou polohou, vybavením, vysokou úrovní exteriéru i interiéru a bezchybnýmislužbami vyhoví požadavkům i nejnáročnějších klientů.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace, minibar, TV/SAT,telefon, koupelna, fén, žehlička a balkon. Na vyžádání lze zajistit rodinné pokoje.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře – předkrmy, saláty, dezerty formou bohatého bufetu, hlavní jídlo výběr z menu (3 druhy).

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi. Odlety jsou z Brna.

Svozy na letiště zajišťujeme z následujících míst: 1. Jihlava (300), Havlíčkův Brod (300), Žďár nad Sázavou (300), Velké Meziříčí (200). 2. Česká Třebová (400), Svitavy (400). 3. Ostrava (500), Frýdek-Místek (500), Příbor (500), Nový Jičín (500), Hranice n. M. (400), Lipník n.B. (400), Přerov (400), Olomouc(400), Prostějov (300), Kroměříž (300), Vyškov (300). 4. Zlín (400), Otrokovice (400), Uherské Hradiště (300).

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu nebo zrušení svozového místa, pokud je na trase méně než 6 osob. V tom případě uhradí zákazníkovi náklady za náhradní dopravu do výše jízdného vlakem 2. třídy, popř. autobusového jízdného.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Oblíbená malá vesnička, vzdálená asi 20 km od města Rhodos na ostrově Rhodos (Řecko), neztratila ještě téměř nic ze svého zvláštního půvabu. Centrem je náměstí s kavárnami, bary, tavernami a obchody. Najdete zde i zastávku linkového autobusu a stanoviště taxislužby. Pravidelné spojení linkovým autobusem s městem Rhodos a Faliraki. Za místem k odpočinku a koupání se můžete vydat na tamní blízkou pláž. V hlavní sezoně spojuje vesnici Afandou s hotely poblíž pláže výletní vláček.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého ostrova. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů - klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, který obyvatelé považují za nejpůvabnější místo ostrova a jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas i na odpočinek, koupání a nákupy.
Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které zde turisté nakupují jako suvenýry. První zastávkou je klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás i kouzelné zátoky. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.
Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné uličky a mnoho obchodů se suvenýry.